Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Ai toms kurios problemos su veluojanciom mmm, nebandet gerti nakvisu alieju? Man jis sureguliavo cikla, seniau ir po 40 dienu nebudavo mmm, va dabar tarpai tarp mmm 29-31d :)

Atsakyti

Garbanelele, ilsėkis ir stiprėk  :4u:​ Atšils kuo puikiausiai ir dar labiau sustipės tavo mažulyčiai. O kiek žadat maksimaliai sodinti, jei visi atšils?

Atsakyti

Ai toms kurios problemos su veluojanciom mmm, nebandet gerti nakvisu alieju? Man jis sureguliavo cikla, seniau ir po 40 dienu nebudavo mmm, va dabar tarpai tarp mmm 29-31d :)

Už mmm :4u:  :4u:  :4u: Žinoma pasek ov   :) 

Mano vitaminuose yra nakvišų aliejaus, juos geriu jau tris mėn bet kol kas nieko, bet kažko labai vau nesitikiu nes man PKS. 

Atsakyti

Garbanelele, ilsėkis ir stiprėk  :4u:​ Atšils kuo puikiausiai ir dar labiau sustipės tavo mažulyčiai. O kiek žadat maksimaliai sodinti, jei visi atšils?

Dabar planavom 1, nes prisibijom daugiavaisio nėštumo. Kol kas nieko neklausinėjom, nes nenuprognozuosi kaip bus po kelių mėnesių.

Atsakyti

Sveikutės, pas mane nieko naujo, nežiūriu kada mm ir negalvoju, kad nepradėčiau skaićiuoti dienų  :D užvakar buvo užėjęs liūdnumas didelis, bet dabar jau atsigavau, vėl su nuotaika  :angel_not:  kažkaip stengiuosi susitaikyti, kad viskas bus gerai, reik tik laiko viskam ir išlaukti  :wub: 

Garbanėle, labai džiaugiuosi, kad reikalai juda! laikykis  :wub: 

Visoms  :4u:  kam mm atėjo :)

Aš irgi nakvišos geriu, vėl pradėjau prieš savaitę, galvoju folio rūgštį gal vėl  pradėt gerti, gal žinot greit galėsim pagalbinį vėl planuotis, bet kažkaip jau virš metų geriau, atsibodo  :D 

Kas seks OV, lauksim testukų!

Atsakyti

Už mmm :4u:  :4u:  :4u: Žinoma pasek ov   :)

Mano vitaminuose yra nakvišų aliejaus, juos geriu jau tris mėn bet kol kas nieko, bet kažko labai vau nesitikiu nes man PKS. 

Siulyciau gerti gryna, pas mane berots a ne virs 1000mg yra, man seniau ir tik KT sureguliuodavo, bet kai mesdavau jas nuolat cistos puldavo, tai gine pasiule jas pagerti ir paziuret arpades ir pasiseke man :)

Atsakyti

Siulyciau gerti gryna, pas mane berots a ne virs 1000mg yra, man seniau ir tik KT sureguliuodavo, bet kai mesdavau jas nuolat cistos puldavo, tai gine pasiule jas pagerti ir paziuret arpades ir pasiseke man :)

Reikės įrašyti į sąrašą ir pamėginti 😊

Atsakyti

Sveikos, planiukės :). Kur dingusios? Kaip reikalai?

Atsakyti

Labas visoms, mano fronte nieko naujo. Laukiu mmm ir tiek. Atsibodo būt namuose žiauriai, kai savijauta dukrytės geresnė ir galėtume išlįsti į lauką bent trumpam tai ne oras subjuręs tai tupim toliau  :dry2: Tikiuosi kita savaitė bus gražesnė  :)​ 

Atsakyti

Sulaukusios II    :wub:

  • Trupinėlis (7 ciklas)
  • ~Emi~ (3 ciklas)
  • *Niloticus* (7 ciklas)
  • Airisė (95 ciklas)
  • Kisulita (2 ciklas)
Laukiančios II    :wub:
03.14 pitika5 nelaukia mmm (19 ciklas)
03.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm (18 ciklas)
03.29 Juste Havva nelaukia mmm (13 ciklas)
04.07 goodmorning nelaukia mmm (13 ciklas)
04.24 Serena.. nelaukia mmm (6 ciklas)
05.03 Garbanelele laukia mmm (31 ciklas)
00.00 _mimozza_ (17 ciklas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 04 balandžio 2020 - 13:29

Kazkaip ramu tylu cia :) neuzilgo varysiu iki pastomato, atsiunte man OT :)

Atsakyti

Padarė dingau merginos :)... Sąrašiukas ne iki galo atnaujintas, parašykit kada kitos jūsų mmm. Nes per tiek puslapių nerasiu, ar rašėt.

Atsakyti