Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2020 m. Kartu planuoti smagiau.

Garbanelele, Dandelion fuzz, Niloticus parašykite kelintas jūsų bandymų ciklas  :)​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 14 sausio 2020 - 15:14

Mano 1 ciklas, bet toks neaktyvus su mažai nd, tai tikrai sulauksiu mm, o ir savijauta šiandien tragiška, norisi snausti kur pakampėje pasislėpus 😴 Pms...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 14 sausio 2020 - 15:08

Tavo klausimas lygiai toks pat kaip mano mamos buvo :D Per cikla pas moteri subresta vienas, daugiausiai du kiausinukai. Darant isemima ju turi buti daug, nes del vieno ar dvieju taves nieks nebadys. Tai ir auginamas maximumas kiausinuku. Tai yra stimuliacija, nes vercia smegenis gaminti ju daugiau. Tada israso vaistu, kad foliukai nesprogtu (nes pirma auga folikulai, juose kiausinukai, sprogimas ir yra ovuliacija, kai kiausinukas paleidziamas i kiausintaki), tada 36 valandas pries isemima man duos suleisti vaistu, kad jie sprogtu ir tada juos surinks su narkoze. Kiek pastebiu tai isema nuo keliolikos iki keliasdesimt kiausialasciu.  Cia taip padrikai surasiau, gali buti kai kur netikslumu, bet esme gal suprasi :)

 

Dar pati nesuprantu tu sprogduku naudojimo pries 36 valandas, nes iki to dar nedaejom, tai veliau galesiu paaiskinti tiksliau :)

 

kai gine ziurejo, vienoj pusej buvo 6 kitoj 5 kiausinukai..  :ax:  sake- turiu daug.. tai va uztai ir keista kam juos dar augint  :ax:  na, bet matyt taip reikia..  :ax:​  

 

su narkoze? omg..jau man tu narkoziu paskutiniu metu uztektinai buvo  :unsure:   

 

dabar paskaiciau kaip isima kiausinukus svedijoj- be narkozes  :bigsmile:  suleidzia tik vaistu nuo skausmo ir raminanciu  :victory2:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 14 sausio 2020 - 15:22

kai gine ziurejo, vienoj pusej buvo 6 kitoj 5 kiausinukai..  :ax:  sake- turiu daug.. tai va uztai ir keista kam juos dar augint  :ax:  na, bet matyt taip reikia..  :ax:​  

Bet dominuojantis tai vis vien gal koks vienas ar du? Ar jie visi vienodo didumo buvo? :hmm:​ Nes pas mane ir nemažai buvo, bet tik du augo net stimuliuojant, paskui tik vienas pasiliko dominuojantis kiti mažulyčiai taip ir liko

Atsakyti

Kokios geros naujienos! :4u: Dabar ND reikia daryti  :rolleyes: Oj kaip linkiu, kad tau pasisektu!


sugebejau su diedu susiesti vaziuojant namo  :rolleyes:  dievazi tik as taip sugebu  :huh2:  :D 

Atsakyti

sugebejau su diedu susiesti vaziuojant namo  :rolleyes:  dievazi tik as taip sugebu  :huh2:  :D

nu ***** tu kaip as..visada sugebam susipykt paciu netinkamiausiu laiku  :D  :D  :D  eik atsiprasyt  :lol:​  

Atsakyti

Bet dominuojantis tai vis vien gal koks vienas ar du? Ar jie visi vienodo didumo buvo? :hmm:​ Nes pas mane ir nemažai buvo, bet tik du augo net stimuliuojant, paskui tik vienas pasiliko dominuojantis kiti mažulyčiai taip ir liko

oj, nzn, gal ir taip. Gal ju daug, bet pilnai subresta tik 1-2. Man tik isimine kai pasake, kad turiu daug kiausineliu- suskaiciavo apie 11-12. 

Atsakyti

Eina sau, net 7 metai... O Lietuvoje pagalbinis? 😊 Ar jau aptarėte su gydytoja kiek planuoja įsodinti, jeigu bus daug kokybiškų? 😊 

Taip, Lietuvoje. Dar neaptareme, sake eigoje viska spresim, bet daugiau 3 nesodina. Minimum 2 tikrai sodinciau, gal net ir visus 3.

Kaip viskas aiškiai pasidarė! Ačiū, kad papasakoja :)

Kad paciai daug visko neaiskaus, reiktu dar pasiskaityti.

sugebejau su diedu susiesti vaziuojant namo  :rolleyes:  dievazi tik as taip sugebu  :huh2:  :D

Buna :D

Gintare, turbut mate ne kiausinukus, o folikulus. Kiausinuku neiziuretu :) Bet jeigu po tiek kiausinuku butu, tai iskart su 10 vaiku pastot galima butu :D Realiai va kaip mimoza sake - yra vienas, du pagrindiniai. Kiti dar maziukai auga. O cia reikia kad visi vienodi butu, todel realiai juos augina moters kune, kad atejus laikui galetu isimti subrendusius. As aisku ne profe, cia kiek pati suprantu :)

Atsakyti

nu ***** tu kaip as..visada sugebam susipykt paciu netinkamiausiu laiku  :D  :D  :D  eik atsiprasyt  :lol:  

Pabego zaraza  :angel2:  :lol:  neistvere spaudimo matyt  :ax: 

Atsakyti

Taip, Lietuvoje. Dar neaptareme, sake eigoje viska spresim, bet daugiau 3 nesodina. Minimum 2 tikrai sodinciau, gal net ir visus 3.

Kad paciai daug visko neaiskaus, reiktu dar pasiskaityti.

Buna :D

Gintare, turbut mate ne kiausinukus, o folikulus. Kiausinuku neiziuretu :) Bet jeigu po tiek kiausinuku butu, tai iskart su 10 vaiku pastot galima butu :D Realiai va kaip mimoza sake - yra vienas, du pagrindiniai. Kiti dar maziukai auga. O cia reikia kad visi vienodi butu, todel realiai juos augina moters kune, kad atejus laikui galetu isimti subrendusius. As aisku ne profe, cia kiek pati suprantu :)

gal ir taip  :D   10 butu per daug.  :D​ 

Atsakyti

Pabego zaraza  :angel2:  :lol:  neistvere spaudimo matyt  :ax:

:lol:  :lol:  :lol:  dabar reikia kazkaip prisiviliot i guoli  :lol:​  

Atsakyti

Gintare, va ka radau.

Kiekviename moters cikle vienu metu auga apie 10–15 folikulų, tačiau iš jų ovuliuoja (t. y. plyšta, ir iš folikulo išsilaisvina apvaisinimui pasiruošusi kiaušialąstė) tik vienas, labai retai – du ar trys. Esant 28 dienų moters ciklui, folikulas subręsta maždaug 14 dieną (normos ribos 11–18 dienų) – šis laikotarpis turi įtakos moters ciklo trukmei. Visi kiti folikulai žūsta įvairiose brendimo stadijose, o jų ertmės užpildomos jungiamuoju audiniu – šitaip susidaro atreziniai folikulai. Jeigu normaliai subrendęs folikulas neovuliuoja, susidaro kistozinis folikulas.

Atsakyti