Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

https://www.facebook...0055518417/?d=n
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2020 06 02, 06:07)


Bet tai kaip žiauru.. aš va tokius reportažus žiūriu ir galvoju - žurnalistai ten specialiai ieško tokių... įdomių.. kad pakalbint, ar ten visi tokie - kurį bekalbink, tas perlas...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2020 06 02, 08:47)
Bet tai kaip žiauru.. aš va tokius reportažus žiūriu ir galvoju - žurnalistai ten specialiai ieško tokių... įdomių.. kad pakalbint, ar ten visi tokie - kurį bekalbink, tas perlas...

Ir jie balsuoja. Ir jie padeda mums išrinkti valdžią. Ko mes dar tikimės, kai toks tautos žiedas?
Atsakyti
kad karaliai atskirai tai nieko keista, karalienės būdavo tik apvaisinimui, o kasnakt karaliai dulkindavo tarnaites ir tt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2020 06 02, 07:47)
Bet tai kaip žiauru.. aš va tokius reportažus žiūriu ir galvoju - žurnalistai ten specialiai ieško tokių... įdomių.. kad pakalbint, ar ten visi tokie - kurį bekalbink, tas perlas...

koks mitingas, tokie ir susirinkusieji biggrin.gif
Atsakyti

Vienas žodis-baisu.

Atsakyti
O kaip jūs vertinat tai, kad Trumpas nutraukia finansavima PSO?
Kažin, ilgam
Ir ar kitas JAV prezidentas grazins finansavima g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 06 02, 08:55)
O kaip jūs vertinat tai, kad Trumpas nutraukia finansavima PSO?
Kažin, ilgam
Ir ar kitas JAV prezidentas grazins finansavima g.gif

Trumpas yra Amerikos gėda, pavyzdys, kas nutinka, kai išrenkami gražuliai
Atsakyti

Bet tai kaip žiauru.. aš va tokius reportažus žiūriu ir galvoju - žurnalistai ten specialiai ieško tokių... įdomių.. kad pakalbint, ar ten visi tokie - kurį bekalbink, tas perlas...

Tokiu zmoniu manau yra daugiau nei manome. :) Deja. 

Atsakyti

O kaip jūs vertinat tai, kad Trumpas nutraukia finansavima PSO? Kažin, ilgam Ir ar kitas JAV prezidentas grazins finansavima g.gif
As blogai vertinu. PSO del viruso manau susimove. Kaip turbut ir daugumos saliu sveikatos apsaugos tarnybos. Vis del to tai nereiskia, kad PSO nera reikalingi. Man Trumpas siaubingai nepatinka. As net sunkiai galiu pasakyti nors viena gera jo savybe. Arogantiskas narcizas su visomis is to isplaukianciomis pasekmemis. Buvo toks filmukas susuktas is jo sakytu fraziu „Nobody  knows more than me about...”. Tai po about ejo visokie zodziai pvz technology, economy ir t.t. Genijus tiesiog nu. Nobeli jam kiekvienoje srityje. Po kelis gal net. Man atrodo dar labai svarbi detale, kad jis jau gime turtingoje seimoje. Salies prezidentas konkreciai per sviesmecius atitrukes nuo salies gyventoju realybes. O jo dugnas man buvo, kai pasisaipe is sergancio zurnalisto. Pamegdziojo ji:[url="https://youtu.be/PX9reO3QnUA"]https://youtu.be/PX9reO3QnUA[/url] As visiskai nesuvokiu kaip galima uz ji balsuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 02 birželio 2020 - 10:45
Jokiu miegojimu atskiruose kambariuose ar lovose. Nesamone visiska.


Trampas visisku durneliu pasirode kai siule nuo koronos dezinfekcinio susvirkst. Slykstus garbetroska, klounas ir tiek.
Amerikuetisku imtyniu cirko veidas.
Atsakyti

Jokiu miegojimu atskiruose kambariuose ar lovose. Nesamone visiska.

Net tada, kai vienas knarkia/malasi/spardosi, o kitas dėl to negali išsimiegoti?

Asmeniškai aš neišsimiegojus tampu pavojinga visuomenei. Šalia knarkiantis vyras rizikuoja būti pasmaugtas. Todėl geriau eisiu į atskirą lovą, nei į kalėjimą.  :D 

Atsakyti
Oi, esu vienoj sodyboj bendram kambary su knarkianciu zmogum miegojus. Siaubas, jo zmona ir dukte tai kazkokius ausu kistukus isikiso, ir uzmigo ramiausiai, o as ir stumdziau ur pagalvem meciau.
Knarkiancius tirt reikia. Jiem arba atsimakalave kazkas nosiaryklej arba rimtesnes bedos gali but.
Atsakyti