Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Šitiek yra visokių priemonių, nesuprantu, kam darytis namuose?Pilingo druskos pagrindu niekada nenaudoju.Odą braižo labai.Renkuosi kur yra cukraus.

Ot,blyn įklimpau :oh:Vakar atvežė naują sekciją, senos dar niekur neiškišau,meistro,kad sumontuotų neturiu.Niekur nerandu.Sėdžiu apverstuose namuose, ir nežinau nuo ko griebtis.

Sunus su marcia negali surinkti? Mes visus baldus patys su vyru susirenkam. Nu tik virtuves nebande. :D

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 03, 11:58)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72666489" data-time="1591167760"><div><p>Bet gi kaukes aliejines darant issiplauna labai gerai.
Tik su tuo paciu nedaryciau gal, jeigu grudeliai netirpsta, del ju gali but sunku.
Na va paskaiciau, daro su cukrum arba druska, is medaus ar aliejaus.
Namie kunui buvau pasidarius is kokosu, citrinos sulciu ir cukraus skraba. Druska man griauzia vartotojo įkelta nuotraukair oda labiau sausina

Lisiteja,
Raso jei neseniai dazyta, geriau nesveist, o siaip galima.</p></div></blockquote><p>Tu plakams naudoji kaukes is naturaliu alieju? </p><p>As esu visgi pries agurkus ant akiu ir varnalesu alieju ant plauku. Yra pilna geru priemoniu plaukams su keratinu. Aliejai, agurkai ir trintos morkos - neisigeria. Plaukams reikia keratino, tai ir dedam keratina. </p><p></p><p>Alieju plaukama naudojau viena karta. Dar tyrejau ilgus. Palaikiau per nakti, atsikelusi issiploviau du kartus. Ramiai vaiksciojau po namus laukdama kol isdzius. Tada supratau, kad jie sausi, bet klaikiai riebaluoti. Ploviau dar kokius tris kartus.  biggrin.gif Nezinau ka tas aliejus padejo, kai teko gramdyti viska su sampnunu n kartu.</p>

Koki alieju naudojai? Man su alyvuogiu taip buvo.
Tepu kokosu plaukams, nors jis gana priestaringai vertinamas
Chemijos ir taip gyvenime per daug, nesiruosiu tepliot reikia nereikia. Be to, galiu pati palygint tiek veido oda, tiek plaukus su skirtingom priemonem, tai zinau, kas jiems geriau tinka.
Veida valau su aliejum ir tepu svieziais naturaliais kremais is hidrolatu, alieju ir ekstraktu. Oda dar niekada nebuvo tokia rami.
Nors vis tiek manau, kad labiausiai itakos turi mityba, miegas, judejimas, stresas. O kosmetika tik smulkme.

Mes irgi baldus susirinkinejam, smagus lego zaidimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 03 birželio 2020 - 11:28
Plauku galiukam naudoju argano alieju ( bet ta tikra, is Maroco). Pries plaunant galva itrinu vos vos i pl galus, po to pabuna iki poros val ar trumpiau ir issiplauna. Jokiu riebalu.
Esu kazkada kokoso aliejaus kauke plaukam pasidarius...O mama mia..3 dienas artus teko plaukus plaut ir tai riebalai buvo.
Siaip tai dabar yra tu visokiu priemoniu, tik atsirinkt reikia.

Nors as kas valgoma darze naudoju tik nat trasas( vistu mesla, mieles, baltijos auksa, pelenus ir zuvies miltus), bet kas auga del dekoratyvumo - chemija. Neisivaizduoju kaip siulo nuo kenkeju purkst coca cola ar fairiu. Realiai tai cola saldi, turetu skruzdes uzpult.
Atsakyti

Koki alieju naudojai? Man su alyvuogiu taip buvo.
Tepu kokosu plaukams, nors jis gana priestaringai vertinamas
Chemijos ir taip gyvenime per daug, nesiruosiu tepliot reikia nereikia. Be to, galiu pati palygint tiek veido oda, tiek plaukus su skirtingom priemonem, tai zinau, kas jiems geriau tinka.
Veida valau su aliejum ir tepu svieziais naturaliais kremais is hidrolatu, alieju ir ekstraktu. Oda dar niekada nebuvo tokia rami.
Nors vis tiek manau, kad labiausiai itakos turi mityba, miegas, judejimas, stresas. O kosmetika tik smulkme.

Mes irgi baldus susirinkinejam, smagus lego zaidimas smile.gif

Neprisimenu tiksliai, bet ten buvo pirktas is kosmetikos parduotuves, alia specialiai plaukams.

ok, nu as visiskai priesingai galvoju. "Cheminis" kremas, nebutinai dirginantis oda, o naturalios priemones nebutinai tinkamos. Dilgele naturali va irgi. :)

Naturalios molekules labai stambios, musu oda skirta apsisaugoti nuo ju, todel tokios priemones niekada giliai neisiskverbs, tik sukurs plevele ant odos. :)

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 03, 13:22)
Plauku galiukam naudoju argano alieju ( bet ta tikra, is Maroco). Pries plaunant galva itrinu vos vos i pl galus, po to pabuna iki poros val ar trumpiau ir issiplauna. Jokiu riebalu.
Esu kazkada kokoso aliejaus kauke plaukam pasidarius...O mama mia..3 dienas artus teko plaukus plaut ir tai riebalai buvo.
Siaip tai dabar yra tu visokiu priemoniu, tik atsirinkt reikia.

Nors as kas valgoma darze naudoju tik nat trasas( vistu mesla, mieles, baltijos auksa, pelenus ir zuvies miltus), bet kas auga del dekoratyvumo - chemija. Neisivaizduoju kaip siulo nuo kenkeju purkst coca cola ar fairiu. Realiai tai cola saldi, turetu skruzdes uzpult.

Tai coca, o juo labiau fairy pati didziausia chemija. Nu ir debilai tokiu patarimu dalintojai.

As darzui naudoju sita https://mulciavimas....ams/poli-m.html
Raso tinka darzovem, uogom, gelem, ir vejai. Zodziu viskam.

Kaip tik siandien kokoso kauke pasidariau, visa galva issitepliojau riebiai, pries plaunant su cukrum papylingavau. Ir tik vienakart issiploviau, ner to riebalo, plaukai minkstuciai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 06 03, 13:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72666544" data-time="1591176302"><div><p>Koki alieju naudojai? Man su alyvuogiu taip buvo.
Tepu kokosu plaukams, nors jis gana priestaringai vertinamas
Chemijos ir taip gyvenime per daug, nesiruosiu tepliot reikia nereikia. Be to, galiu pati palygint tiek veido oda, tiek plaukus su skirtingom priemonem, tai zinau, kas jiems geriau tinka.
Veida valau su aliejum ir tepu svieziais naturaliais kremais is hidrolatu, alieju ir ekstraktu. Oda dar niekada nebuvo tokia rami.
Nors vis tiek manau, kad labiausiai itakos turi mityba, miegas, judejimas, stresas. O kosmetika tik smulkme.

Mes irgi baldus susirinkinejam, smagus lego zaidimas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Neprisimenu tiksliai, bet ten buvo pirktas is kosmetikos parduotuves, alia specialiai plaukams.
</p><p>ok, nu as visiskai priesingai galvoju. "Cheminis" kremas, nebutinai dirginantis oda, o naturalios priemones nebutinai tinkamos. Dilgele naturali va irgi. smile.gif
</p><p></p><p>Naturalios molekules labai stambios, musu oda skirta apsisaugoti nuo ju, todel tokios priemones niekada giliai neisiskverbs, tik sukurs plevele ant odos. smile.gif
</p>

Nera alieju specialiai plaukams ar specialiai uzpakaliui.
Naturalus saltai spaustas aliejus yra vienas ir tas pats, ar tu ji desi ant galvos, ar i keptuve blynams.
Del naturalumo ir tinkamumo as sutinku, kad tai netapatu. Pvz vaisiu rugstys ne visada tinka, nes gali dirginti.
Del isiskverbimo, auksine taisykle yra viska tepti ant slapios odos, tada nebus jokiu pleveliu.
Papildyta:
Man atrodo, geriau jau daryti ta veido joga ir masazus, turbut bus daugiau naudos nei brangiais kremais lyginti rauksles.

Butu idomu pamatyt, kiek tikrai tokie dalykai veikia. Kiek realiai gali rauksliu sumazint.
Nes save ar priziuresi nuo jaunystes, ar ne, vistiek 100proc nebusi tikras, del ko istiesu atrodai jaunai, ar genai, ar kremai, ar gyvenimo budas.
Atsakyti
Coca cola kartais geriu, kai norisi. Norisi retai, bet kaip skanu tie is mazu stikliniu buteliuku.
Kokoso alieju buvau pirkus maxej, 0, 5 litro stiklainyje. Nzn kam jis skirtas, gal kokiam masazui, bet siaubas prisimint kas buvo su plaukais biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 03, 14:35)
Coca cola kartais geriu, kai norisi. Norisi retai, bet kaip skanu tie is mazu stikliniu buteliuku.
Kokoso alieju buvau pirkus maxej, 0, 5 litro stiklainyje. Nzn kam jis skirtas, gal kokiam masazui, bet siaubas prisimint kas buvo su plaukais biggrin.gif .

Jeigu kokosu aliejus yra be jokiu priedu, tai tinka viskam. Bet kaip ir visi aliejai, tai rekomenduoja salto spaudimo nerafinuota naudoti, issisaugo geriausios savybes jo.
As sita perku https://amritaplanet...ita-500-ml.html
ir viskam naudoju, blynai, troskiniai, masazai, veidui valyti, plauku kaukes, plauku galiukai, kunui tepti.
Su MB cia kada pasimasazavom, tai oj blush-anim-cl.gif jis toks lengvas, ir dar kvepia skaniai,
Vat alyvuogiu sunkus riebus, klampus,nepatinka.
Atsakyti

Nera alieju specialiai plaukams ar specialiai uzpakaliui.
Naturalus saltai spaustas aliejus yra vienas ir tas pats, ar tu ji desi ant galvos, ar i keptuve blynams.
Del naturalumo ir tinkamumo as sutinku, kad tai netapatu. Pvz vaisiu rugstys ne visada tinka, nes gali dirginti.
Del isiskverbimo, auksine taisykle yra viska tepti ant slapios odos, tada nebus jokiu pleveliu.
Papildyta:
Man atrodo, geriau jau daryti ta veido joga ir masazus, turbut bus daugiau naudos nei brangiais kremais lyginti rauksles.

Butu idomu pamatyt, kiek tikrai tokie dalykai veikia. Kiek realiai gali rauksliu sumazint.
Nes save ar priziuresi nuo jaunystes, ar ne, vistiek 100proc nebusi tikras, del ko istiesu atrodai jaunai, ar genai, ar kremai, ar gyvenimo budas.

As nemanau, kad slapia oda ka nors keicia. Tarkim hialurono priemoniu molekules buna skirtingo dydzio, ir kuo mazesnes, tuo giliau skverbiasi. Esu skaiciuosi ir interviu su dermatologe, kad butent naturalios priemones negali giliai isiskverbti.

 

Brangus kremas nera tapatus geram kremui. Reikia nagrineti sudetis ir ziureti, ar naudojamos sudetines dalys odai padeda, kenkia, reikalingos ar ne.

 

Kaip as suprantu, oda raukslejasi tiek del raumenu glebimo, tiek del pacios odos strukturos pokycio. Tarkim mazejancio kolageno. Todel mano nuomone ir reikalingos kokybiskos kosmetikos priemones plius pratimai veidui. Pratimai negali pakeisti kremu ir atvirksciai.

 

As pries kazkiek laiko nagrinejau, kokios medziagos veiksmingos pries odos senejima, tai po viso skaitymo isskirciau priemones su vit c, hialuronu, retinoliu, peptidais ir rugstines priemones (prausiklius pvz). Serumu su visom sitom priemonem galima rasti ir uz 10, ir uz 100 euru. :)

 

Dar zinau, kad kai kas kolageno papildus geria, bet as jau iki tiek tingejau eiti. :)

 

Nereiskia, kad kremus naudojant neturesi rauksliu, ar jau esancios issilygins. Tiesiog leciau atsiras naujos. Kazkiek bent leciau. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 03 birželio 2020 - 13:58

Jeigu kokosu aliejus yra be jokiu priedu, tai tinka viskam. Bet kaip ir visi aliejai, tai rekomenduoja salto spaudimo nerafinuota naudoti, issisaugo geriausios savybes jo.
As sita perku https://amritaplanet...ita-500-ml.html
ir viskam naudoju, blynai, troskiniai, masazai, veidui valyti, plauku kaukes, plauku galiukai, kunui tepti.
Su MB cia kada pasimasazavom, tai oj blush-anim-cl.gifjis toks lengvas, ir dar kvepia skaniai,
Vat alyvuogiu sunkus riebus, klampus,nepatinka.

Lyg skaiciau, kad kepimui jis jau pripazistamas nebetinkamu. :)

Atsakyti
Kokosų aliejus, kaip ir alyvuogių nėra tinkamas veidui. Turi komedogeninių savybių, t.y. kemša veido poras. Tad šiuos aliejus naudoju plaukams (dažniau salotoms aišku, bet jei apie kosmetiką kalbam, tai tik plaukams. Retai, nepamenu kada, bet tikrai esu ne kartą naudojus). Tai man plaukai išsiplovė be problemų. Tik aš skalpo netryniau tais aliejais, bet praktiškai per visą plauką ištepiau.

o masažui kažkada esu naudojus kokosų, tai kol masažavo, viskas gerai, o paskui kad užsmirdo jis man kažkokiom prarūgusiom mazgotėm blink.gif unsure.gif ejau į dušą nusigremžti to kokoso nuo kupros biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Iš Šviesos, aš tą patį skaičiau, kad kokosas kepimui nelabai. Šiaip geriausiai kepimui kiaulės taukai, kiek žinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žu žu: 03 birželio 2020 - 14:04

Kokosų aliejus, kaip ir alyvuogių nėra tinkamas veidui. Turi komedogeninių savybių, t.y. kemša veido poras. Tad šiuos aliejus naudoju plaukams (dažniau salotoms aišku , bet jei apie kosmetiką kalbam, tai tik plaukams. Retai, nepamenu kada, bet tikrai esu ne kartą naudojus). Tai man plaukai išsiplovė be problemų. Tik aš skalpo netryniau tais aliejais, bet praktiškai per visą plauką ištepiau.

o masažui kažkada esu naudojus kokosų, tai kol masažavo, viskas gerai, o paskui kad užsmirdo jis man kažkokiom prarūgusiom mazgotėm blink.gifunsure.gifejau į dušą nusigremžti to kokoso nuo kupros biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Sita as irgi zinau, todel niekada netepciau ant veido. :)

Atsakyti

Iš Šviesos, aš tą patį skaičiau, kad kokosas kepimui nelabai. Šiaip geriausiai kepimui kiaulės taukai, kiek žinau.

Cia kazkada SM buvo didele mada to kokosu aliejaus ir ligu skyrelyje siautejo paleo dietos maniakes pasinesusios ant to aliejaus. Ta proga pasiskaiciau, kad kepimui labiausiai tinka rapsu del aukstos virimo (lyg) temperaturos. Kiaules taukai, tai gali buti, kad gerai, bet ir skonis. :D Beje, FR tam tikruose regionuose populiarios keptos bulvytes fri ant anciu tauku. Jezaus kaip skanu :wub:

Atsakyti