Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

As uzsikabinau, smagu, jau atejau iki to lygio, kur mazai ka prisimenu, daugiau mokytis reikia biggrin.gifVakar testuka padariau, A2 lygis kol kas. Butu gerai kalbejimo praktika kokia, nes cia sunkiausia, gyvas zmogus visai kitaip nei robotas.
Kursus kiek atidejo, bet irgi nutoliniu budu.

Suprantu, kaip del emigrantu jautiesi. Cia kaip kai kas sako, kad visi lietuviai degradai ir Lt like tik tie, kurie arba vagia, arba geru pazistamu turi biggrin.gifNa bet supranti, kad tu ne is tokiu, ir tau tas netaikoma. Kaip ir tu juk nesi bedante, islekus ant geresniu pasalpu smile.gif
Papildyta:
O kas konkreciai juos specialiai pjudo? Sakyciau, media tik sau clickbaitus renka, todel jai aktualu kurti straipsnius, keliancius stiprias emocijas (bet kokias).
O siaip smagu, kad tam tikros grupes pradeda aktyviai kovoti uz savo interesus, pvz dviratininkai, gamtos, paveldo saugotojai.

A2 mano poziuriu jau yra labai daug. Jei klausytum, skaitytum, progresas jau savaime vyktu. Jei pas mane viskas bus kaip mazdaug suplanavau, tikiuosi MB kalba pradeti mokytis.

Dabar beje daug kursu visokiu nemokamai yra. Uzsirasiau i paskaitas online apie musu baimes ir elgesi pokyciu metu (jie pas mane asmeniniai labai dideli, net koronos nereikia, nors tas ant virsaus dadeda...).

 

Kai Ubunte pastoviai vaziuoja ant Lietuvos, kaip zmones skursta, kaip blogai gyvena, jus gi irgi reaguojate. Ji gi ne viena karta sakiusi, kad jus Vilniaus burbule gyvenate, o va like - kitaip. Tik va veikia, vistiek ar ne? Nu tai mane irgi. :)

 

O kiek laiko tavo kursai truks?

 

O kaip tos grupes kovoja ir uz kokias teises?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 26 kovo 2020 - 11:13
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 03 26, 12:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-
</p><p></p><p>Tu negyvenai uzsienyje, nezinai mano istorijos, issilavinomo, darbo, galimybiu ir gyvenimo vakaru europoje realiju, todel darai kreivas hipotezes remdamasi tuo nezinojimu ir prieini kreivu isvadu. Gi tu ir aiskinai, kad rimtai susirgusi grizciau i Lietuva. Ir ta mintis, kad pilietybe del savisaugos dar viena kreiva ideja, grista klaidingu mastymu. smile.gif
</p><p>Mano gyvenimas suksis ten, kur as ji suksiu. Jei tu isivaizduoji, kad Lietuva yra saugiausia salis Europoje, kurios pilietybes reikia del savisaugos, tai vok is naujo. Tos tavo visos mintys del ko imigrantai nori grizti i LIetuva - sveikatos apsauga, pasalpos, dabar va savisauga kazkokia - nesamone. smile.gif Cia tau tik lietuviskos pasalpos, poliklinikos ir gali atrodyti kazkokia baisi vertybe, beigi gerybe, del kurios reiketu lekti LIetuvon.
</p>

Ok. Vienu sakiniu- kam tau butu reikalinga dviguba pilietybe?

Atsakyti
Niekas man nebepatinka. Nepatinka nei kangoo treniruotes online, nei apsipirkinet intiku, truksta zmoniu, ano gyvenimo...
Snd lb pesimistime nuotaika. Zinias isijungi - visur viskas blogai. O kai pradedi mastyt, tai dar bus blogiau...
Atsakyti

Niekas man nebepatinka. Nepatinka nei kangoo treniruotes online, nei apsipirkinet intiku, truksta zmoniu, ano gyvenimo...
Snd lb pesimistime nuotaika. Zinias isijungi - visur viskas blogai. O kai pradedi mastyt, tai dar bus blogiau...

Cit, tiktai,dar nėra taip blogai. a045.gif

Kaip mano aa močiutė sakydavo-blogiau mirties tikrai nebus.Mes su draugyte vis susikambinam, tai ten,kur ji gyvena, visiškas košmaras :ax: O mes dar galim laisvai judėti,policija nestabdo, neklausia  kur ir ko važiuojam.

Aš šiandien nuotaikos pagerinimui eisiu langų valyti, jau siurbliuką pasikroviau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 26 kovo 2020 - 12:15

Niekas man nebepatinka. Nepatinka nei kangoo treniruotes online, nei apsipirkinet intiku, truksta zmoniu, ano gyvenimo...
Snd lb pesimistime nuotaika. Zinias isijungi - visur viskas blogai. O kai pradedi mastyt, tai dar bus blogiau...

I LIetuva vaziuoja 300k testu, gydymo istaigas jau pasiekia kaukes, pirstines ir t.t., tuoj bus dvi savaites kaip paskelbtas karantinas, todel turetu pasirodyti nauda susirgimu skaiciau mazejime. :)

Paklausyk sito:

https://www.delfi.lt...s.d?id=83878265

Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 03 26, 12:14)
Aš šiandien nuotaikos pagerinimui eisiu langų valyti, jau siurbliuką pasikroviau.</p>

o kokį siurbliuką langams turit? bigsmile.gif Aš irgi gundausi kažką tokio nusipirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2020 03 26, 09:51)
<p>O, jūs panos ar pastebėjote, koks vyksta kryptingas žmonių masių pjudymas?Kaimą su miestu, emigrantus su vietiniais,vairuotojus su pėsčiaisias, pavyzdžių galiu priminėti daug.Man kyla klausimas, kodėl,kam tai naudinga?Asmeniškai slegia tai.
</p>

Žmonės tiesiog įsibaiminę.
Atsakyti
Aciu, mergos.
Is Sviesos, taip ir dariau dar pries menesi. Kai kas pardese i mane skersavo biggrin.gif .
Kas is tu reagentu jau dabar? Visi kaip tarakonai issilakste, tuos is viesbuciu paleidzia, yra ju piktu, agresyviu, nepatenkintu. Kas, kad jie pasizadejo karantino namie laikytis? Eis neapykantos ir nuoskaudu kupini ( na tokie, kur sake, kad kodel jis turi moket uz uzsisakyta maista, jei mes cia tokias nesamones sugalvojom) i pardes, vaistines, spjaudys savo seiles visur. Juk kiek yra slaptu kameru uzfiksuotaliftuose, viesajame transporte...
Man tai reagento nereikia. Ir i ligonine nenoriu. Skambinsiu medikam til tada, kai dust pradesiu.
O vakar vakare mamai greitaja kvieciau. Isgriuvo kai i wc vedziau
Nualpo. Atvaziavo greitai, kaip tikri profai, pamatavo kraujospudi( cia baikes, nes as ta pati darau), padare kardiograma, cukru pamatavo. Ir viskas buvo normos ribose. Abu jie( is greitosios) su kaukem, pirstinem.
O po ju as visa patalyne, grindis su dezinfekciniu prapurskiau. Ir mama irgi.
Atsakyti

https://www.varle.lt...m--9236744.html

Kažkas panašaus į šitą,tik pirktas prieš porą metų seniuose.Esu patenkinta,biškiuką ruožiukai lieka.Bet kai man, ne pedantei yra visai gerai.

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 03 26, 12:11)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="mylimuke!" data-cid="72636272" data-time="1585210470">
<div>
<p>As uzsikabinau, smagu, jau atejau iki to lygio, kur mazai ka prisimenu, daugiau mokytis reikia vartotojo įkelta nuotraukaVakar testuka padariau, A2 lygis kol kas. Butu gerai kalbejimo praktika kokia, nes cia sunkiausia, gyvas zmogus visai kitaip nei robotas.

Kursus kiek atidejo, bet irgi nutoliniu budu.
Suprantu, kaip del emigrantu jautiesi. Cia kaip kai kas sako, kad visi lietuviai degradai ir Lt like tik tie, kurie arba vagia, arba geru pazistamu turi vartotojo įkelta nuotraukaNa bet supranti, kad tu ne is tokiu, ir tau tas netaikoma. Kaip ir tu juk nesi bedante, islekus ant geresniu pasalpu vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:

O kas konkreciai juos specialiai pjudo? Sakyciau, media tik sau clickbaitus renka, todel jai aktualu kurti straipsnius, keliancius stiprias emocijas (bet kokias).

O siaip smagu, kad tam tikros grupes pradeda aktyviai kovoti uz savo interesus, pvz dviratininkai, gamtos, paveldo saugotojai.</p>
</div>
</blockquote>
<p>A2 mano poziuriu jau yra labai daug. Jei klausytum, skaitytum, progresas jau savaime vyktu. Jei pas mane viskas bus kaip mazdaug suplanavau, tikiuosi MB kalba pradeti mokytis.</p>
<p>Dabar beje daug kursu visokiu nemokamai yra. Uzsirasiau i paskaitas online apie musu baimes ir elgesi pokyciu metu (jie pas mane asmeniniai labai dideli, net koronos nereikia, nors tas ant virsaus dadeda...).</p>
<p> </p>
<p>Kai Ubunte pastoviai vaziuoja ant Lietuvos, kaip zmones skursta, kaip blogai gyvena, jus gi irgi reaguojate. Ji gi ne viena karta sakiusi, kad jus Vilniaus burbule gyvenate, o va like - kitaip. Tik va veikia, vistiek ar ne? Nu tai mane irgi. smile.gif</p>
<p> </p>
<p>O kiek laiko tavo kursai truks?</p>
<p> </p>
<p>O kaip tos grupes kovoja ir uz kokias teises?</p>

Reaguojama, kai rasoma netiesa. Tu nori pateisinti "geruju" emigrantu dali, kuriu irgi zinoma yra, o mes geruju lietuviu smile.gif

Kokie pokyciai bigsmile.gif idomu, ar tie, apie kuriuos galvoju 🤔😄

Yra visokiu organizaciju ir pavieniu asmenu, kurie seka visokias naujoves Lietuvoj, lygina su uzsienio patirtimi, patys siulo naujoves, fiksuoja pazeidimus,pranesa atitinkamoms institucijoms, aktyviai dalyvauja ivairiu projektu pristatymuose ir tt. Sunku pasakyti, kiek ko yra, manau pati daug ko dar nezinau, seku apie dviratininkus, aplinkos tvarkyma, gamtos apsauga, NT vystyma, kas paciai idomu. Turim Vilniuj visokiu apps'u, fb grupiu fiksuot visokiems dalykams, diskusijoms tarpusavy, su institucijomis. Svarbu sviesti visuomene, kas aplink juos dedasi, bei kartais reikia push'int ir institucijas. smile.gif
Atsakyti
Su nuostabiu rytu 4u.gif

Dvi valandas su sunimis lauke praleidom.

Bet isties, keistokas tas oras, kaip "amerikietiski kaleneliai", tai silta, tai salta. Ziema tokio salcio nebuvo. Paskubejau, dali augalu nudengiau, ziuresiu kas bus.
Atsakyti
o a6 ryte su malonumu pajutau skausmelį šiknos ir kojų, vakar pabėgiojau gerai, daug ėjau, galva prašviesėja, kai fiziniu būdu išsikrauni
Atsakyti