Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Rytas tikrai gražus, saulėtas, pilnas varnėnų giesmės.Šunis pervedžiau per parkelį.Net keista,žmonių visiškai nėra.

Cambala,kaip mama?

Atsakyti
Aciu, Lisiteja, gerai. Na taip pat kaip anksciau.

Koks paukstis nakti lb graziai ciulba?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 03 27, 08:15)
Aciu, Lisiteja, gerai. Na taip pat kaip anksciau.

Koks paukstis nakti lb graziai ciulba?

Vyras, kai nori sexo biggrin.gif
Atsakyti

Aciu, mergos. Is Sviesos, taip ir dariau dar pries menesi. Kai kas pardese i mane skersavo. Kas is tu reagentu jau dabar? Visi kaip tarakonai issilakste, tuos is viesbuciu paleidzia, yra ju piktu, agresyviu, nepatenkintu. Kas, kad jie pasizadejo karantino namie laikytis? Eis neapykantos ir nuoskaudu kupini ( na tokie, kur sake, kad kodel jis turi moket uz uzsisakyta maista, jei mes cia tokias nesamones sugalvojom) i pardes, vaistines, spjaudys savo seiles visur. Juk kiek yra slaptu kameru uzfiksuotaliftuose, viesajame transporte... Man tai reagento nereikia. Ir i ligonine nenoriu. Skambinsiu medikam til tada, kai dust pradesiu. O vakar vakare mamai greitaja kvieciau. Isgriuvo kai i wc vedziau Nualpo. Atvaziavo greitai, kaip tikri profai, pamatavo kraujospudi( cia baikes, nes as ta pati darau), padare kardiograma, cukru pamatavo. Ir viskas buvo normos ribose. Abu jie( is greitosios) su kaukem, pirstinem. O po ju as visa patalyne, grindis su dezinfekciniu prapurskiau. Ir mama irgi.
Dabar supratau kodel tau vakar viskas juoda atrode. Tai taip ir neaisku kodel mama apalpo?  O kaip siandien jauciasi?
Atsakyti

Koks paukstis nakti lb graziai ciulba?

Strazdas,paprastai jie naktį, anksti rytą čiulba.Gal sakyčiau melodingai švilpauja.

Atsakyti

Reaguojama, kai rasoma netiesa. Tu nori pateisinti "geruju" emigrantu dali, kuriu irgi zinoma yra, o mes geruju lietuviu  idomu, ar tie, apie kuriuos galvoju 🤔😄 Yra visokiu organizaciju ir pavieniu asmenu, kurie seka visokias naujoves Lietuvoj, lygina su uzsienio patirtimi, patys siulo naujoves, fiksuoja pazeidimus,pranesa atitinkamoms institucijoms, aktyviai dalyvauja ivairiu projektu pristatymuose ir tt. Sunku pasakyti, kiek ko yra, manau pati daug ko dar nezinau, seku apie dviratininkus, aplinkos tvarkyma, gamtos apsauga, NT vystyma, kas paciai idomu. Turim Vilniuj visokiu apps'u, fb grupiu fiksuot visokiems dalykams, diskusijoms tarpusavy, su institucijomis. Svarbu sviesti visuomene, kas aplink juos dedasi, bei kartais reikia push'int ir institucijas.
Jeigu galvoji apie ta, ka kazkada dviese aptareme, tai ne. :)   O ka galima Vilniuje sekti apie NT vystyma? 
Atsakyti
Sveikos, bangom bangom tuos nuotaikos. Kelios dienos sodyboje (reik gaudyti šilumą): drugeliai jau skraido, kažkokie vabalai, strazdai labai čiulba, o rytai tooookie šalti, brrr.
Planuojam konstruoti šiltnamį tokį sudedamą iš Lidlo kažkada pirktą. Sesuo sugalvojo idėją. Yra ir normalus, bet bus toks papildymas žolytėms visokioms ir pasižaidimui biggrin.gif

Vakar klausiausi kaip iš Milano lietuvė per ž.r pasakojo: jau italai nebedainuoja per balkonus, visi jaučiasi labai pavargę, kai išeiti gali tik į pard ar vaistinę, 200 metrų nuo namų tik nutolti..

Dar kol kas čia gerai: niekas iš artimųjų neserga, kažkaip laikomės, darbus turim. Neramu, taip, dar blogiausia laukia, bet ką daryti.

Išgirdau apie stalo žaidimus. Pas mus, supratau, kad jų trūksta. Reikia nusipirkti kažką. Visai sudomino TICKET TO RIDE. Arba PANDEMIC smile.gif
Kažką žaidžiat įdomaus?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2020 03 27, 09:03)
Dabar supratau kodel tau vakar viskas juoda atrode. Tai taip ir neaisku kodel mama apalpo?  O kaip siandien jauciasi?

Ne, tas nualpimas ne prie ko. Na buna kartais kad isgriuna, retai, bet buna. Kraujotakos sutrikimas, sirdies ligos + senatve.
Man ir snd ner nuotaikos.
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2020 03 27, 09:59)
Arba PANDEMIC smile.gif
Kažką žaidžiat įdomaus?

Sitas geras . Bet dabar sito zaist nesinori biggrin.gif .
Uno vakar zaidem.Man patinka, nes vyras vis pamirsta pasakyt uno biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 03 27, 10:26)
Ne, tas nualpimas ne prie ko. Na buna kartais kad isgriuna, retai, bet buna. Kraujotakos sutrikimas, sirdies ligos + senatve.
Man ir snd ner nuotaikos.
Papildyta:


Sitas geras . Bet dabar sito zaist nesinori biggrin.gif .
Uno vakar zaidem.Man patinka, nes vyras vis pamirsta pasakyt uno biggrin.gif .


Cambala, aha, Uno lengvas lyg ir, bet emocijų suteikia daug visokio amžiaus žmonėms smile.gif

Laikykis. Truputį žinau ką reiškia būti kartu su ligoniu ir išgyventi viską.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristi_na: 27 kovo 2020 - 10:31

o a6 ryte su malonumu pajutau skausmelį šiknos ir kojų, vakar pabėgiojau gerai, daug ėjau, galva prašviesėja, kai fiziniu būdu išsikrauni

Man irgi reikia prisiversti. Kazkaip per karantina maziau padarau nei iprastai. 

Atsakyti
Bet čia paradoksas, kuo daigiau sėdi namie, tuo mažiau padarai, vis atidėlioji. Ar man vienai taip?
Atsakyti

Bet čia paradoksas, kuo daigiau sėdi namie, tuo mažiau padarai, vis atidėlioji. Ar man vienai taip?

Ot,nudžiuginai. d012.gifAš tik sėdžiu ir tyliu,kad visai nieko NEBESPĖJU.Pirmoji savaitė buvo darbinga, o šita, tai tempiasi kaip š virvė.

Va, sugalvojau pasiteisinimą- darbą reikia taupyti, nes karantinas bus iki Velykų. g0385.gif

Atsakyti