Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventi reikia į priekį.

Bet čia paradoksas, kuo daigiau sėdi namie, tuo mažiau padarai, vis atidėlioji. Ar man vienai taip?

As i kompanija. Kaip gerai (ironija), kad pirmadieni i darba!

Atsakyti
O aš ne tai, kad valgau, bet ėdu, šaldytuvas neužsidaro, vėliau sushi darysiu
Dujų boilerio spaudimas nukritęs, beveik ant paskutinės padalos, dėl to vanduo nepašyla normaliai,o papildyt nemoku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenokartabobute: 27 kovo 2020 - 12:32
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 03 27, 09:22)
Vyras, kai nori sexo biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras geras
Mes sakom, reik koki "piknika" gamtoj pasidaryt 👩‍❤️‍💋‍👨 biggrin.gif


Vakar as irgi namie biski sportavau, siandien VISKA skauda
Papildyta:
QUOTE(gyvenokartabobute @ 2020 03 27, 13:06)
Bet čia paradoksas, kuo daigiau sėdi namie, tuo mažiau padarai, vis atidėlioji. Ar man vienai taip?

Oi ir man labai.
Bet va nuo karantino norisi labiau i lauka, judet, tas gerai D
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2020 03 27, 09:59)
Sveikos, bangom bangom tuos nuotaikos. Kelios dienos sodyboje (reik gaudyti šilumą): drugeliai jau skraido, kažkokie vabalai, strazdai labai čiulba, o rytai tooookie šalti, brrr.
Planuojam konstruoti šiltnamį tokį sudedamą iš Lidlo kažkada pirktą. Sesuo sugalvojo idėją. Yra ir normalus, bet bus toks papildymas žolytėms visokioms ir pasižaidimui  biggrin.gif

Vakar klausiausi kaip iš Milano lietuvė per ž.r pasakojo: jau italai nebedainuoja per balkonus, visi jaučiasi labai pavargę, kai išeiti gali tik į pard ar vaistinę, 200 metrų nuo namų tik nutolti..

Dar kol kas čia gerai: niekas iš artimųjų neserga, kažkaip laikomės, darbus turim. Neramu, taip, dar blogiausia laukia, bet ką daryti.

Išgirdau apie stalo žaidimus. Pas mus, supratau, kad jų trūksta. Reikia nusipirkti kažką. Visai sudomino TICKET TO RIDE. Arba PANDEMIC smile.gif
Kažką žaidžiat įdomaus?

oi stalo žaidimų turim daug.
Alias - bent keturi variantai, 5 sekundės, Code name, Saboteur, Dixit, Scrable, Rummy...ir etc
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2020 03 27, 13:21)
lotuliukas.gif lotuliukas.gif geras geras
Mes sakom, reik koki "piknika" gamtoj pasidaryt 👩‍❤️‍💋‍👨 biggrin.gif
Vakar as irgi namie biski sportavau, siandien VISKA skauda
Papildyta:



Kad Veryga praso neeiti i lauka si siltaji savaitgali. Policija, sauliai patruliuos.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 03 27, 14:03)
Kad Veryga praso neeiti i lauka si siltaji savaitgali. Policija, sauliai patruliuos.

tai nesibūriuoti gi.
Mes ryt lėksim į užmiestį, prie namuko pasitvarkyysim, ore pabūsim.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 03 27, 15:03)
Kad Veryga praso neeiti i lauka si siltaji savaitgali. Policija, sauliai patruliuos.

Mes neinam i miesto parkus, renkames visad atokiai miskus, ir tik mes 2se ar 3se bunam. Saslyku nekepam. Nieko nepazeidziam.
Atsakyti
Mes ana savaitgali sasla kepem, lb skanu buvo. Vakar vyras mesos nupirko, zada vel rytoj kept. Nebenoriu nei saslo, saldytuvas pilnas maisto prigrustas, valgyt nesinori.
Atsakyti

Aš į bekelią su šunimis važiuoju.Tiksliau tariant,iki savo trasos važiuoju, o paskui einam be kelio, be takelio.

Savaitgalį, jei oras neišdūks, į kaimuką važiuosiu pasitvarkyti. Ten tik su mama būsiu, jokių svečių nebus.

Atsakyti
Ojoj, kad sekmadieni zada salra veja su puga.. O taip viskas jau vos ne sprogsta.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 03 27, 14:01)
oi stalo žaidimų turim daug.
Alias - bent keturi variantai, 5 sekundės, Code name, Saboteur, Dixit, Scrable, Rummy...ir etc


Ačiū, bent keletas nežinomų yra smile.gif
Atsakyti
Užsisvajojau apie bėgimo takelį.
Atsakyti