Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Atsakyti

nu jei pradet logiskai analizuot sita anekdota, tai realiai kas nors is kapiniu per ta laika vis tiek isejo :)

Atsakyti

Nuo pat ryto konteinerio laukiam, kaip ner, taip ner. Ryt diedas darban iseis, as viena jau to balkono nemešiu...  :mad2:​ 

Atsakyti

Vargšas drakoniukas. Gaila vaiko. Reikėjo kiekviena dantį pastuksent, būtų buvę aišku. Bet yra kaip yra. Svarbu, kad pataisius nebeskaudėtų.

Juodi spagečiai man nėra estetiška ir jų nevalgyčiau. :D  Juolab, kad tai tie patys spagečiai, o rašalas suteikia tik spalvą, ne skonį. Ir juodi ledai tas pats. man kažkaip nepatinka.

Pas mane truputį tamsesnis laikotarpis. Reikia išverti.

Atsakyti

Skiriasi skonis, zinok. 

Kas atsitiko, Pinot? 

Atsakyti

Atvažiavo bičas surūgėlės ir konstruoja lovą.po to sakė keps keksiukus,nes ryt pakviesta pas juos🙈 Keps abu.🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 05 rugpjūčio 2020 - 14:57

Atvažiavo bičas surūgėlės ir konstruoja lovą.po to zakė keps keksiukus,nes ryt pakviesta pas juos🙈 Keps abu.🤣
Vau, jau ir surugele bica turi? Maniskis susirado pana is Kauno, skraido, kaip ant sparnu. Vel medicinos studente.. ziuresim, kiek ilgai :D

Man tai gerai, varo pas ja i Kauna, tai ir mociute aplanko, padeda, ko reik. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *** Sėlija: 05 rugpjūčio 2020 - 14:59

Skiriasi skonis, zinok. 

Kas atsitiko, Pinot? 

* nežinojau, kad skiriasi. Bet kaip bebūtų.

* gyvenimiški reikalai,  sveikata (ne mano).

Atsakyti

Atvažiavo bičas surūgėlės ir konstruoja lovą.po to sakė keps keksiukus,nes ryt pakviesta pas juos🙈 Keps abu.🤣

Surūgėlė, čia kuri, vyriausia? 

Atsakyti

Aisku, tevuks.. 

Atsakyti

Surūgėlė, čia kuri, vyriausia? 

vidurine. Vyriausia vegetare. 

Atsakyti

O kaip Drakoniuko meiles reikalai, ar tik dantu problemos?  :rolleyes:​ 

Atsakyti