Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Aš lb daug ką pakeičiau savyje per gyvenimą. Būtent per sąmoningumą 

O tobulėjimas yra procesas. Nebūna taip kad jis pasibaigia ir bac, va jau esi tobula per amžius 🤣

Per tuos ne vienus ir ne du metus, kiek mes tave, tavo poziuri matom, tai niekuo tu nepasikeitei. 

Atsakyti

Per tuos ne vienus ir ne du metus, kiek mes tave, tavo poziuri matom, tai niekuo tu nepasikeitei. 

Matai, man mano drąsa sakyti ką galvoju yra lb tobulas bruožas. Aš jo ir nekeičiu ir nesistengiu keisti. 

O pasikeičiau kituose dalykuose, kurių tu nei žinai nei numanai. 

Atsakyti

*** Sėlija, 22 Spa 2020 - 17:46, parašė: Per tuos ne vienus ir ne du metus, kiek mes tave, tavo poziuri matom, tai niekuo tu nepasikeitei.
Tą patį norėjau parašyt.
Atsakyti

GAILE*, 22 Spa 2020 - 17:56, parašė: Matai, man mano drąsa sakyti ką galvoju yra lb tobulas bruožas. Aš jo ir nekeičiu ir nesistengiu keisti. O pasikeičiau kituose dalykuose, kurių tu nei žinai nei numanai.
Tai ne drąsa,tai įžūlumas.bet forume daug tokių.
Atsakyti

Matai, man mano drąsa sakyti ką galvoju yra lb tobulas bruožas. Aš jo ir nekeičiu ir nesistengiu keisti. 

O pasikeičiau kituose dalykuose, kurių tu nei žinai nei numanai. 

tavo drasa? Sita drasa tai as turiu. Pas tave tai  ne drasa, o vartymosi menas, beje, netobulas, nes viskas susiveda visada i ta pacia fraze:

-O man tai px.

Atsakyti

Tą patį norėjau parašyt.

Nors ne, per tuos metus įgavau dar daugiau drąsos sakyt ką noriu ir nevyniot į vatą. Ir dar nustojau per gyvent dėl to, ką apie mane pagalvos sm forumietes. Nustojau norėt kažkam svetimam patikt. Lb daug perdėtu emocijų neliko. Taip kad net čia matomas patobulėjimas 🤣. Vaje, kai atsimenu save sm prieš 15 m, tai totaliai kitaip viskas, net emocijų lygyje 

Atsakyti

tavo drasa? Sita drasa tai as turiu. Pas tave tai  ne drasa, o vartymosi menas, beje, netobulas, nes viskas susiveda visada i ta pacia fraze: -O man tai px.
Nu čia tavo nuomone. O man jinai gi px 🤣. Nes aš žinau geriau kokia esu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 22 spalio 2020 - 17:02

Jo jo.

Atsakyti

Tai ne drąsa,tai įžūlumas.bet forume daug tokių.

Įžūlumas pas Selija. Pas mane drąsa 🤣

Atsakyti

Įžūlumas pas Selija. Pas mane drąsa 🤣

Drasa rezt i akis tik toms, ant kuriu danti griezi. Toli grazu ne visoms. 

Atsakyti

Drasa rezt i akis tik toms, ant kuriu danti griezi. Toli grazu ne visoms. 

Netiesa

Atsakyti

Tiek Seli, tiek Gailė ir drasios, ir įžūlios kartais, mano nuomone. 

Kartais atrodo galėtų ir pasilaikyt tą savo nuomonę sau 🤭 bet nu tokios jos yra, nei vienos čia tobulos nematau. Pinot man gal tokia labiausiai išlaikyta atrodo 🤭, bet ji tuo pačiu didžiausia slapukė, tai gal tiesiog mažiausiai apie ją žinom. 

Kartais supykstu ant kurios nors, bet neilgam, kažkaip aš nelaikau ilgai pykčio forumietėms. Tikram gyvenime kitaip, nes teb ir pasekmės žmonių elgesio būna ryškesnės, o čia tik žodžiai. 

Atsakyti