Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Gal galėtum išvardint tas bendras taisykles? Bent kelias.

Gal ne dabar. Makaulė neveikia išėjus iš po odontologės lempų.

Neanalizuoju ir niekad neanalizavau. Nepades. 

Tiesiog stengiuosi atgal nesidairyt ir zinau, kad praeities nepakeisiu. O del dabarties tai kuo toliau, tuo labiau pofig viskas darosi. Galit taikyt, galit ne, man dzin. 

Tai ir teisingas požiūris. Būtent taip ir yra gerai sau. Emocinė branda jau atėjus, klaidų gyvenime jau gal nebepadarysim. Tai ir nereikia kapstytis.

Atsakyti

Netiesa. Žmogus keičiasi net ir natūraliai. O jei dar ir sąmoningai save ugdo, tai kardinaliai gali pasikeist. Ne temperamentas, ne characteris, o būtent reakcijos į problemas, emocijos bei jų išraiška 

Jei tik turi bedu su problemu sprendimais. 

As neturiu. Priimu jas, kaip fakta ir nesigrauziu, o sprendziu. 

Atsakyti
Selija ,tu kartais gindama ka nors ,labiausiai zinoma isimine vikingo tapkes, sugebi pasmerkti istisas mokslo sakas,hobius- cia apie mano extrasensorika,reiketu kazkaip mokytis reaguot adekvaciau i gresme. biggrin.gif
Atsakyti

Žodžiu,kaip visada kiekviena prie savo nuomonės .

Atsakyti

Selija ,tu kartais gindama ka nors ,labiausiai zinoma isimine vikingo tapkes, sugebi pasmerkti istisas mokslo sakas,hobius- cia apie mano extrasensorika,reiketu kazkaip mokytis reaguot adekvaciau i gresme. biggrin.gif

Reaguoju taip, kaip man tinka. Cia mano budas isgyventi bei toks kritinis mastymas. Kiekvieno kitoks. 

Atsakyti

Kam man keisti save, jei aš ir taip sau patinku?  :lol:​ 

Ne išvaizda, žinoma. Išvaizdą galima tobulinti, jei to norisi.

Atsakyti
QUOTE(Pinotija @ 2020 10 22, 16:01)
<p>Kam man keisti save, jei aš ir taip sau patinku?  lotuliukas.gif​ </p><p>Ne išvaizda, žinoma. Išvaizdą galima tobulinti, jei to norisi.</p>

Kas keisciausia ,kad as savo isvaizda kazkodel visai patenkinta, man tai niekada nekelia diskomforto. Galvos del to niekada nesuku.
O va del psichologiniu savybiu tai labai suku. Norisi pasitobulint. biggrin.gif
Atsakyti

Kam man keisti save, jei aš ir taip sau patinku?  :lol: 

Ne išvaizda, žinoma. Išvaizdą galima tobulinti, jei to norisi.

Na tau gerai. Aš tai kaip tik dėl išvaizdos nepergyvenu, nes čia smulkmena. Daug svarbiau yra vidinės būsenos, emocijos, išgyvenimai. Man pvz nepatinka mano savigrauza, nerimavimas dėl to ko negaliu pakeisti, jautrumas šeimos narių bėdoms, neriztingumas tam tikrose situacijose.  O ir daugiau yra tobulintinu dalykų. Nepasakyčiau, kad 100% sau patinku, tikrai ne

Atsakyti

As patinku sau, nepaisant to, kad patinku ne visiems.Kitokia nebusiu ir taskas. 

Isvaizda ne tobula, bet adekvati amziui. Tai kaip ir patenkinta. Nei isteslejau, nei nuplikau, nei dar kas. O kas nepatinka, tai pasitvarkau.

Turiu dar kazkiek pykcio broliui ir neatlaidumo motinai, bet priimu tai ir leidziu sau pykti. Ir tai mazeja, kuo labai dziaugiuosi. 

O apskritai tai laukiu pensijos.  :B​ 

Atsakyti

GAILE*, 22 Spa 2020 - 17:14, parašė: Na tau gerai. Aš tai kaip tik dėl išvaizdos nepergyvenu, nes čia smulkmena. Daug svarbiau yra vidinės būsenos, emocijos, išgyvenimai. Man pvz nepatinka mano savigrauza, nerimavimas dėl to ko negaliu pakeisti, jautrumas šeimos narių bėdoms, neriztingumas tam tikrose situacijose. O ir daugiau yra tobulintinu dalykų. Nepasakyčiau, kad 100% sau patinku, tikrai ne
Tau tai nepatinka.bandei savianalizuotis,kodėl nepasikeitei?
Atsakyti

*** Sėlija, 22 Spa 2020 - 17:20, parašė: As patinku sau, nepaisant to, kad patinku ne visiems.Kitokia nebusiu ir taskas. Isvaizda ne tobula, bet adekvati amziui. Tai kaip ir patenkinta. Nei isteslejau, nei nuplikau, nei dar kas. O kas nepatinka, tai pasitvarkau. Turiu dar kazkiek pykcio broliui ir neatlaidumo motinai, bet priimu tai ir leidziu sau pykti. Ir tai mazeja, kuo labai dziaugiuosi. O apskritai tai laukiu pensijos. :B
O jei ištešlėsi🤣 Maš tai oatwšlėjau kai namie sedėjau.dabar jau vėl pusė bėdos.
Atsakyti

Tau tai nepatinka.bandei savianalizuotis,kodėl nepasikeitei?

Aš lb daug ką pakeičiau savyje per gyvenimą. Būtent per sąmoningumą 

O tobulėjimas yra procesas. Nebūna taip kad jis pasibaigia ir bac, va jau esi tobula per amžius 🤣

Atsakyti