Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

As tai tuos dalykus vadinu "skaudziom vietom".

Visi ju turim...

Atsakyti

Tiesa, pasikartokim kokiu vitaminu ir mineralu reik organizmui, kad geriau virusus ivekt?

Vit d3, cinkas, selenas?

Atsakyti

Nu vat atsitinka kažkas blogo.darbe pvz,aš kažko nepadariau,blogai padariau,arba iš vis tokia taktika,kad kaltas silpniausias,o tu esi toj padėty.nu ir ką technikas studijuot,dažniausiai tai užklumpa netikėtai,jokios technikos ant staigiųjų nesuveiks. Iš vis kiekvienas su savo temperametru,charakteriu,visi skirtingi,visaip ir reaguoja.vienas gal skaitys ir įžvelgs tose knygose kažką sau,kitam tai bus tik žodžiai. Aš iš tų ,kur tik žodžiai,nes bėda ateina netikėtai,nelauktai  prsimint ką tu kada skaitei ir dar pristaikyt abtrakčius žodžius konkrečiai esamai dabartinei blogai padėčiai...dažniausia elgiesi pgl savo prigimtį ir įsitikinimus.   Vat tikras,šalia.esantis žmogus tai gal.ir padėtų,bet.jau.išsikalbėt yra kam.  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 22 spalio 2020 - 13:35

Esu skaičius,aišk,tai tąi aną,ką reikia.pgl.temą,tai va.ir senai.supratau,kad nėr jokio išsigelbėjimo.ten,žmogus yra kiekvienas atskiras individas.

Tik konkreti pagalba ir nuoširdus rūpestis gali kažkiek įtakot ir palengvint.

Nes  niekur nieko naujo ir netikėto nesu išskaičius.

Todėl likau orie išvados,kad.tu esi vistiek tu.

Net per tiek metų kol.mes čia esam,nei viena nei per trupinį nepasikeitė,gal tik  nutylėt pradėjo arba išsiskirstė.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 22 spalio 2020 - 13:45
QUOTE(Amadėja* @ 2020 10 22, 13:19)
<p>As tai tuos dalykus vadinu "skaudziom vietom".</p><p>Visi ju turim...</p>

Iki kai kurio amziaus jau deretu savo achilo kulnus ismokt saugot.
Dar labai idomus reikalas del kolektyvistu ir individualistu. Sunku tuos individualistus i kur nors itraukti ,bet jei pavyksta jie buna laimingi itraukti ir neatstumti.
Bet todel nereikia tu bandanciu itraukti ir padeti tiek nuo saves vaikyti ,nes jie gali ir kantrybe prarasti. Cia monai taikau. biggrin.gif
Intemora ,nekalbek uz kitas ,kas pasikeite ,kas nepasikeite. Tu gali tik uz save kalbet.Ir net reagavimo i situacija technikos yra mokoma net lietuvos mokyklose ,net pagal individo savybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 22 spalio 2020 - 13:54

Tai mano  uomonė ir pastebėjimai.

Atsakyti
QUOTE(Intemora @ 2020 10 22, 14:10)
<p>Tai mano  uomonė ir pastebėjimai.</p>

Siaip tai baigiu pavargti ir nuo visokiu aiskintoju ir besisaipytoju is knygu ,syllabu ,talmudu. Cia intemorai ir selijai taikau.
Dabar as irgi patobulejau , arba nauja tvarka priimiau. Rasyt kam konkreciai kazka taikai.
Atsakyti

Aš esu begalę tų knygų perskaičius nuo popsinių iki visai rimtų, save analizavus, psichoterapizavus, tuo laikotarpiu, kai buvo blogai ir buvo depresija.

Yra kažkokios bendros taisyklės, ką daryt, kaip reaguot ir pan.

 

Pagėrėjo man, kai nustojau save analizuot, nustojau kaltinti vaikystę ar motiną (kaip liepia visi daktarai ir visokie talmudai), nustojau kapstytis kažkokiose dvasinėse žaizdose ir versti iš naujo  jas kraujuot.

Bet tos knygos ir terapija paliko savo pėdsakus. Savęs neanalizuoju, tai norisi  kažkam kitam pritaikyti tas įsikaltas taisykles.Taip jau yra.

Atsakyti

Siaip tai baigiu pavargti ir nuo visokiu aiskintoju ir besisaipytoju is knygu ,syllabu ,talmudu. Cia intemorai ir selijai taikau.
Dabar as irgi patobulejau , arba nauja tvarka priimiau. Rasyt kam konkreciai kazka taikai.

Pagaliau. :D​ 

Atsakyti

Pinotija, 22 Spa 2020 - 15:34, parašė: Aš esu begalę tų knygų perskaičius nuo popsinių iki visai rimtų, save analizavus, psichoterapizavus, tuo laikotarpiu, kai buvo blogai ir buvo depresija. Yra kažkokios bendros taisyklės, ką daryt, kaip reaguot ir pan. Pagėrėjo man, kai nustojau save analizuot, nustojau kaltinti vaikystę ar motiną (kaip liepia visi daktarai ir visokie talmudai), nustojau kapstytis kažkokiose dvasinėse žaizdose ir versti iš naujo jas kraujuot. Bet tos knygos ir terapija paliko savo pėdsakus. Savęs neanalizuoju, tai norisi kažkam kitam pritaikyti tas įsikaltas taisykles.Taip jau yra.
Gal galėtum išvardint tas bendras taisykles? Bent kelias.
Atsakyti

Neanalizuoju ir niekad neanalizavau. Nepades. 

Tiesiog stengiuosi atgal nesidairyt ir zinau, kad praeities nepakeisiu. O del dabarties tai kuo toliau, tuo labiau pofig viskas darosi. Galit taikyt, galit ne, man dzin. 

Atsakyti

Esu skaičius,aišk,tai tąi aną,ką reikia.pgl.temą,tai va.ir senai.supratau,kad nėr jokio išsigelbėjimo.ten,žmogus yra kiekvienas atskiras individas.

Tik konkreti pagalba ir nuoširdus rūpestis gali kažkiek įtakot ir palengvint.

Nes  niekur nieko naujo ir netikėto nesu išskaičius.

Todėl likau orie išvados,kad.tu esi vistiek tu.

Net per tiek metų kol.mes čia esam,nei viena nei per trupinį nepasikeitė,gal tik  nutylėt pradėjo arba išsiskirstė.

Netiesa. Žmogus keičiasi net ir natūraliai. O jei dar ir sąmoningai save ugdo, tai kardinaliai gali pasikeist. Ne temperamentas, ne characteris, o būtent reakcijos į problemas, emocijos bei jų išraiška 

Atsakyti