Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Bet ten gi nebus nei kur miegot 2 žmonėms, ne porai. Juk pagalvok, 20kv ir juose ur virtuvė ir kambarys ir San mazgas. Viešbucio kambarys realiai. O dar virtuvė integruota. Ir gyvenk jame pastoviai su paaugliu. Nu tikrai biski neadekvatu. 

Tai viskas, suprantu, kad nepatogu ir t.t. ir galbūt jie turi finansinių sunkumų

Bet nuo to jie netampa neadekvatūs

Atsakyti

Tai viskas, suprantu, kad nepatogu ir t.t. ir galbūt jie turi finansinių sunkumų

Bet nuo to jie netampa neadekvatūs

Na taip, ko gero sunkumai tiesiog. Bet nuomotojams, tai tikrai tokie klientai yra padidintos rizikos. Tiek mokėjimo, tiek terminų prasme. Todėl man lb suprantama kad amadeja jų nenori 

Atsakyti

Na taip, ko gero sunkumai tiesiog. Bet nuomotojams, tai tikrai tokie klientai yra padidintos rizikos. Tiek mokėjimo, tiek terminų prasme. Todėl man lb suprantama kad amadeja jų nenori 

Man irgi suprantama, kodėl jų nenori.

Bet kodėl ji juos neadekvačiais vadina-niekaip neįsikertu....ir dar ji, kuri labai "adekvati"

Atsakyti

:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam pareis veliau: 26 lapkričio 2020 - 22:24

tai kaip tik adekvatus, kurie nori pagal isgales gyvent 

Atsakyti

tai kaip tik adekvatus, kurie nori pagal isgales gyvent 

Man tai irgi neadekvatūs arba teisingiau, keisti.   Jeigu tik tokios išgalės, kad su paaugliu vienoj lovoj miegoti ir neturėt kur apsisukti.

Arba įspeisti finasiškai į kampą, nepatikimi būtų nuomininkai. Čia žiūrint iš Amadėjos interesų.

Atsakyti

Zmones depozita duoda. Tai gal paklaust galima, ar dirba, kur dirba. Nu negalima taip zmones nurasinet. Kazin, koki jau buta Amadeja sugebetu dabar issinuomuot su savo pajamom.

As su dviem vaikais 28 kv. metru bute nuomavausi 7 metus. Buvau adekvati savo pajamoms, ir nei karto nesu suvelavus uz buta moket. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *** Sėlija: 26 lapkričio 2020 - 23:33

Ką tik nereiktų Amadėjai tuose savo kvadratuose su dviem berniukais savo glaustis kada.. 

Atsakyti

tai kaip tik adekvatus, kurie nori pagal isgales gyvent 

Amadejos butas naujos statybos..nuoma tokio pat dydzio kaip dvieju kambariu butas senos statybos. Tai kam jiems butent nauja statyba?

Atsakyti

kristij, 27 Lap 2020 - 08:47, parašė: Amadejos butas naujos statybos..nuoma tokio pat dydzio kaip dvieju kambariu butas senos statybos. Tai kam jiems butent nauja statyba?

Tuoj pagoglinsim ,įdomu pasidarė.

Atsakyti

Amadejos butas naujos statybos..nuoma tokio pat dydzio kaip dvieju kambariu butas senos statybos. Tai kam jiems butent nauja statyba?

tai butent tai ir rodo, kad jiems ne pigumas aktualu, o kazkas kito.Gal  darbas prie pat, gal  dar kas, pagaliau, koks kieno reikalas, kodel. Jiems geriau zinot, kodel reikia butent to buto. 

Atsakyti

Gal tas vaikas pas kokius senelius daugiau bus, o ten motina gyvens... variantu milijonai

Atsakyti