Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Tik nežinau ar geštaltas tokiu atveju gerai.  Aš galvočiau apie KET. 

Irgi iš tų greitų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 02 gruodžio 2020 - 21:15

Geštalto terapija lb.tinka baimių, nerimo, kažkokių praeities traumų atveju

Atsakyti

Geštalto terapija lb.tinka baimių, nerimo, kažkokių praeities traumų atveju

Iš kur žinai, ar  praėjai? Man teko keletą metų privačiai, ir dabar dar nuvažiuoju. Kad būtent tinka ši, tai netvirtinčiau, labai individualu. Aš savp pirmų keleto metų nenoriu nei prisiminti, mane kaip tik darė   ligoniu tas knaisojimasis po pasąmonę, ko aš nepadariau ir ką pakeisti. Dar priklauso nuo psichoterapeuto, mano buvo gera, vertinama gydytoja, bet netiko tas būdas.

Reikia žiūrėt, kad dar labiau nesusiknist.

 

Ir išvis geriau nepradėti. Nes pasimauni ant to kabliuko ilgiems metams. Perkeli atsakomybę kažkam kitam ir negali paskui savarankiškai mąstyt, o pagal užduotą vagą. Man atrodo kažkaip taip.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinotija: 02 gruodžio 2020 - 21:41

Mat kaip. Man tai atvirkščiai atrodo - atsakomybė būtent sau

Atsakyti

Amadėja*, 02 Gru 2020 - 21:22, parašė: Geštalto terapija lb.tinka baimių, nerimo, kažkokių praeities traumų atveju
Man!
Atsakyti

Pinot, aš praktinės psichologijos seminarus lankydavau. Tai būdavo visokių temų.  Vieną vedė ta geštaltininkė Brigita Kalečkaitė. Bet manęs nesužavėjo tas metodas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 02 gruodžio 2020 - 21:56

Pinot, aš praktinės psichologijos seminarus lankydavau. Tai būdavo visokių temų.  Vieną vedė ta geštaltininmė Brigita Kalečkaitė. Bet manęs nesužavėjo tas metodas.

 

O kaip tas metodas realybėje atrodo? Nes kažkaip iš to, ką skaičiau, man vis tiek nelabai aišku, kaip tai praktikoje atrodytų 🙄

 

Man kartais atrodo, kad man tik reiktų kokią parą pamiegoti ir vėl kurį laiką galėčiau tempt. 

Nes dabar tai juoda krizė, jau net mb nebegaliu pakęst. 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LavinaX: 02 gruodžio 2020 - 21:56

Nors nerimui tai aš KET rinkčiausi. 

Požiūrio keitimui vienareikšmiškai KET

Atsakyti

Nors nerimui tai aš KET rinkčiausi.  Požiūrio keitimui vienareikšmiškai KET

 

KET yra Kelių eismo taisyklės. Tai apie ką tu čia? 

Atsakyti

 

KET yra Kelių eismo taisyklės. Tai apie ką tu čia? 

Kognityvinio elgesio terapija

 

https://lt.wikipedia...lgesio_terapija

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinotija: 02 gruodžio 2020 - 22:02

LavinaX, 02 Gru 2020 - 21:53, parašė: O kaip tas metodas realybėje atrodo? Nes kažkaip iš to, ką skaičiau, man vis tiek nelabai aišku, kaip tai praktikoje atrodytų 🙄 Man kartais atrodo, kad man tik reiktų kokią parą pamiegoti ir vėl kurį laiką galėčiau tempt. Nes dabar tai juoda krizė, jau net mb nebegaliu pakęst.
Taintaip ir yra.man jrgi kartais reik lwrsikraut.svajoju apie penktadienio vakarą.šiandirn darbą pradėjau 7,baigau dabar... Dokumentai.pamokos,tėvų susirinkimas,auklėtinių reukalsi,netikėti dalykai ir tt. Tai va.dar dvi dienos... Duok man tą vaiką,snausčiau su koja vežimuką sūpuodama. O dar aš ir šiaip šeimoj lyg ir gyvenu.gal..arba virtualioj realybėj. Tiesuog vaikas-namai-košytė,aupimas,verkimas,tai namai!ramybė ir saugumas. Man tiktų,tik viskas turi savo pradžią ir pabaigą.

Nesuprantu kaip kokios matematikės iš vis paveža.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 02 gruodžio 2020 - 22:10

Man tai būna taip: kai kažkad blogai pradedu galvoti, kad reik pas psichologą. Tada pradedu skaityti, kalbėti, analizuoti, pridimenu seminarus, pavartau užrašus ir... praeina :)

Pati kažkaip pasigaunu kitą požiūrio kampą :)

Atsakyti