Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

*** Sėlija, 02 Gru 2020 - 22:26, parašė: Bet pagalvoju, jei reiktu keltis is lovos nakti nuolat ir lekt i kita kambari, tai aina na.... niekaip nesuvokiu tokio apsisunkinimo. As pasidaryciau taip, kad tik ranka istiest reiktu.
Tai tik taip,niekad nelakstyčiau.tikrai būtų blogai.
Atsakyti

*** Sėlija, 02 Gru 2020 - 22:39, parašė: Kai dukra labai maza buvo ir pora men. staugdavo naktim, tai mes su exu nakties pusem dalindavomes. Vienas iki 3 nakties, kitas po 3.Tai tas, kur po 3, jau 21 val. eidavo gult i kita kambari. O pirmasis su vaiku, t. y. lovyte salia lovos. Iki 3 nakties atbuni, tada eini, keli mieganti, tas eina prie vaiko, o tu griuni miegot kitam kambary. Mes taip sprendem.
Kažkaip ne.aš dieną pamiegodavau,vistiek rasdavau laiko.arba vakare,kai jau vyras namie bidavo. Bet kai esi namie, tai nu vistiek kur nors nugriūsiu.
Atsakyti

Man atrodo,kad mona perfekcionistė,todėl sunku.

Man toli niki jos.pamenu rėkė rėkė kažkuri naktį miego norisi nebegaliu ir užkračiau vežime šiaip ne taip.ir jaučiu apsišiko.keist pampersą,vėl rėks, palikt nušus,bet taip miego norėjau,kad neišddrįsau judint.nu ir pašuto biški,bet aš pamiegojau.

Atsakyti
QUOTE(Pinotija @ 2020 12 02, 22:31)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*** Sėlija" data-cid="72745902" data-time="1606940782"><div><p>Bet pagalvoju, jei reiktu keltis is lovos nakti nuolat ir lekt i kita kambari, tai aina na.... niekaip nesuvokiu tokio apsisunkinimo. As pasidaryciau taip, kad tik ranka istiest reiktu. </p></div></blockquote><p>Aš irgi neįsivaizduoju.</p><p>Tiesiog nugriūčiau.</p><p>Neprisimenu, kiek lavinaxės vaikui mėnesių, bet maniškis kokių 8 mėn. jau leisdavo visą naktį išmiegoti. keldavosi 6, tai man atrodė ir taip per anksti.</p>

But bobute su ratukais ,but automobilis. Lyg mona kokio patarimo kada klause.
Dar panasu kad ir apie energijos tvermes desni negirdejo.
Labas rytas mano nukirsdintoji galvele,liudnai prisimenamo drakonelio. Cia nai nai.
Kaip tau milenialu obrazovanyje(cia tycia taip)nes tai nereiskia tik akademinio laipsnio,rezultatai? Liudnoki sakyciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 gruodžio 2020 - 07:09

Aš irgi neįsivaizduoju. Tiesiog nugriūčiau. Neprisimenu, kiek lavinaxės vaikui mėnesių, bet maniškis kokių 8 mėn. jau leisdavo visą naktį išmiegoti. keldavosi 6, tai man atrodė ir taip per anksti.
Mano vienas kėlinėdavosi su verkimais iki 4m. Jam būdavo tos naktinės vaikiškos isterijos kai klykia ir nuramint negali tik link 4m.jau retėjo, jau ne kasnakt, o iki 3m.tikrai ne po kartą. Mažas mažiau kėlinėjosi, bet iki rugsėjo mėn miegojom kartu, tai tie mini nubudimai mevargino, nors jų būdavo :)  Dabar būna: mama, aš noriu kompanijos,mama! Jei neišgirstu, verkia. Nueini, paglostai ir miega, bet.... užknisa tas ėjimas  :D​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 03 gruodžio 2020 - 09:49
O tai cia iki kol apsizenys tas vaikas taip bus?
Atsakyti

Nu tai dabar kartais būna. Kol blūdydavo, tai net negalvojau apie kitą kambarį, nes ne mano metų naktim vaikščiot ištisai  :D​ 

Miegodavo šalia savo lovytės teritorijoj. Mums netrukdė. Visi laimingi ir išsimiegoję :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 03 gruodžio 2020 - 10:01

Bet tai kad pristojot su tuo ėjimu į kitą kambarį tai ne prasčiau nei paštetas 😅

Šiaip jos neužtenka lovytėj pasupt,tenka imt iš lovytės ir supt, nešiot. Kol vėl įminga. Taip kokius 4 kart per naktį ir dar kokius 3 kart valgo. Nu tai einam supt pamainom dabar. Bet tikiuosi čia laikina, seniau tik valgydavo, nebuvo tų verkimų tokių 🙄

Atsakyti

Bet tai kad pristojot su tuo ėjimu į kitą kambarį tai ne prasčiau nei paštetas 😅

Šiaip jos neužtenka lovytėj pasupt,tenka imt iš lovytės ir supt, nešiot. Kol vėl įminga. Taip kokius 4 kart per naktį ir dar kokius 3 kart valgo. Nu tai einam supt pamainom dabar. Bet tikiuosi čia laikina, seniau tik valgydavo, nebuvo tų verkimų tokių 🙄

O tai kiek mėnesių dukrytei? Nes aš vis skaitau, valgo, valgo, bet kiek pamenu, valgo tiek kartų tik kūdikiai. Gal aš jau atsilikus ir nežinau šiuolaikinių vaikų mitybos metodų. Nes  jokių valgymų nebūdavo paaugus, miegučio ir viskas.

Atsakyti

O tai cia iki kol apsizenys tas vaikas taip bus?

Joo, iki 16  metų tai mažiausiai.

Atsakyti

O tai kiek mėnesių dukrytei? Nes aš vis skaitau, valgo, valgo, bet kiek pamenu, valgo tiek kartų tik kūdikiai. Gal aš jau atsilikus ir nežinau šiuolaikinių vaikų mitybos metodų. Nes  jokių valgymų nebūdavo paaugus, miegučio ir viskas.

Žindomi tai jie belen kiek valgo naktim, bet ir galima, nes nenusušeria ir skrandukų neapkrauna, plius ir dantims nieko baisaus, o vat su mišiniu kitaip. 

Atsakyti

Bet tai kad pristojot su tuo ėjimu į kitą kambarį tai ne prasčiau nei paštetas 😅 Šiaip jos neužtenka lovytėj pasupt,tenka imt iš lovytės ir supt, nešiot. Kol vėl įminga. Taip kokius 4 kart per naktį ir dar kokius 3 kart valgo. Nu tai einam supt pamainom dabar. Bet tikiuosi čia laikina, seniau tik valgydavo, nebuvo tų verkimų tokių 🙄
Nu tai auga, protingėja :)  Tikrai atvirai nuprotėjus būčiau, jei 3 kartus keltis mišinio daryt ir dar 4 nešiot, supt...  :blink:  Aišku tu jauna dar, tai kitaip :)

Nesu supus ir nešiojus vaiko nė 1 karto naktį. Buvo gal kokius 5 kartus mažiukui kažkas, kad nesimigdė, tai tete nešiojo. Yra buvę paklykimų, bet iš lovos mes nelipdavom apart pirmų mėn kol pampį reikdavo keist. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 03 gruodžio 2020 - 10:23