kodel mano lasivalaikis turi but rimtesnis? gal man patinka atsipalaiduot, pablevyzgot...
Nu tai matom, kad jai patinka. O man atrodo tai nepriimtina, kai esi žmona, mama. Vis tiek kažkaip pradedi kitur orientuotis.
o kodel tinginyste blogai?
Nu reik kazkada atsipalaiduot...Jei tai atpalaiduoja,.,why no? Vyras pritaria..kas blogai?
Viskas gerai, aš irgi mėgstu tingėt, o ne megzt. Labiau žiūriu ne kaip į veiklos nebuvimą xxx analies ir bendravimus, o kaip savivertės ieškojimą per pysių.
Viskas gerai, aš irgi mėgstu tingėt, o ne megzt. Labiau žiūriu ne kaip į veiklos nebuvimą xxx analies ir bendravimus, o kaip savivertės ieškojimą per pysių.
Aj, apie tai galiu.
O bendravimo platesniu temų diapazonu poreikis atmetamas?
Savivertės ieškojimas buvo. Praėjo. Nėr tam dabar absoliučiai jokio poreikio.
Šitas ir man įdomiai susiskaitė. Gi visos ir dirbdamos namais rūpinasi. Ir tvarko, ir valgyt daro. Gal mažiau, gal ne taip blizga visi kampai, bet vis tiek.
Aišku čia jos reikalas, jeigu jai gerai nedirbt, jeigu vyrą tai tenkina, tai kaip ir ok. Tik dėl tų visų sėdėjimų xxx ir analizių atrodo, kad žmogui trūksta normalios veiklos. Jei užsiimtų kokiais rankdarbiais, dalyvautų kažkokiose veiklose visuomeninėse manau tada tas nedarbas taip nekristų į akis.
Bet gal tada vyrą prarastų.... Nes aš kaip suprantu jam labai tų pipirų reikia.
Aš tai norėčiau neit į darbą. Prisimenu pavasario karantiną su nostalgija. Patiko man namuose šeimininkauti labai.