Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Reiskia, reik dar vienu. 

Atsakyti

Reiskia, reik dar vienu. 

Visada reikia. :D

Aš turiu baltus, blausiai žalsvus ir mėlynus.

Dar reikia juodų turbūt. Bet mano dydžio neužmatau, palauksiu.

 

Su tais pametimais daiktų, tai mistika. Pas mane stovi vieniša basutė. Viską esu išrausus ir išknisus. Nėra, ir viskas. Žinau, kad kitais metais atsiras, taip būna.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pinotija: 10 rugpjūčio 2020 - 13:39
QUOTE(Pinotija @ 2020 08 10, 14:37)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*** Sėlija" data-cid="72691858" data-time="1597057470">
<div>
<p>Reiskia, reik dar vienu. </p>
</div>
</blockquote>
<p>Visada reikia. biggrin.gif</p>
<p>Aš turiu baltus, blausiai žalsvus ir mėlynus.</p>
<p>Dar reikia juodų turbūt. Bet mano dydžio neužmatau, palauksiu.</p>
<p> </p>
<p>Su tais pametimais daiktų, tai mistika. Pas mane stovi vieniša basutė. Viską esu išrausus ir išknisus. Nėra, ir viskas. Žinau, kad kitais metais atsiras, taip būna.</p>

Paprašyk naminuko, atiduos biggrin.gif
Atsakyti

As noriu tamsiai melynu su auliukais. 

Atsakyti

Paprašyk naminuko, atiduos biggrin.gif

Ai, tegu neatiduoda, man gerai ir su sportbačiais. :D 

Kai pasirinksi naujus su auliukais, būtinai parodyk..

Atsakyti

Paprastai acto atrodo žiauriai per daug, kai ragauji ką tik pagamintą. Po to taip nesijaučia. Esu gaminus mišraines su cukinija žiemai. Tai pradžioj atrodydavo, ką aš čia padariau,  nebus įmanoma valgyti, o paskui sušvelnėja tas skonis.

To ir tikiuosi :)

Atsakyti
bateliai
Tokie patinka. Panasius turiu, irgi Caprice. O prekyboj ner. 
Atsakyti

Nors ass basutem lb patenkinta ir crocs tapkem :)

Atsakyti

Man tai mistika kaip jums patogu tie sportbačiai. Gi sunkus, sunta pėdos nuo tos gumos. Va tikri kedai  yra gėris, lengvi, išformuota pėda, su oro pagalvėm. O tie visi ala inkarai man tai visai nepatogu

Atsakyti

Nesunta. Mano pedos tinstancios ir prakaituojancios. 

Atsakyti

Man tai mistika kaip jums patogu tie sportbačiai. Gi sunkus, sunta pėdos nuo tos gumos. Va tikri kedai  yra gėris, lengvi, išformuota pėda, su oro pagalvėm. O tie visi ala inkarai man tai visai nepatogu

O tai ko turi šusti? guminis tik padas, viršus medžiaga, natūrali. Nusiėmus nėra net jokio kvapo. Pėda lankstosi.

Patikėk, nešiojau visada tik odinukus, basutes, laivelius, balerinkes,  pradėjau sportbačius nešiot tik šiais metais. O koks skirtumas jaučiamas  netinsta, netvinksi, neskauda. Vadinasi, yra tame tiesos. Ne dėl grožio žaviuosi.

Su tikrais kedais man per karšta, visokie pastorinimai. Irgi visokių turiu. Tinka kai vėsiau.

Čia mano tokia nuomonė. Niekam jos neperšu. Ir neketinu stoti mūru ginčuose dėl kedai vs sportbačiai.Dzin.

Atsakyti

Dabar, kai +30,tai su basutem, bet kai iki +25,tai conversai labai liuks. 

Atsakyti