Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

O va tai, ką neteisingai klasifikuoja kaip balerinas, nors čia lengvi bateliai. 0000207168565_1_.jpg

5903419099090_01_sw_1.jpg0000206687067_01_mg.jpg Abejos vadinamos balerinomis. Nors pirmi bateliai.
Nu vat šitie man visi nepatogus baisiai. Nes ploni padai ir nėra supinatoriaus jokio. Ir noseles lb žemos, kad ir ne smailus, bet sudaro tokį spaudimą iš viršaus į pirštus ir padikaulius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 10 rugpjūčio 2020 - 18:48

Va dar vieni vadinami balerinomis. Ar ne nesąmonė?

0000206520890_01_mw.jpg

Tokiu jau būna patogesniu variantu, padas normalus ir vidpadis paformuotas

Aš lb išranki batų komfortui 😂

Atsakyti

As irgi labai isranki jau kokia 15 metu. Prisivaiksciojau jaunystej nutrintais kulnais ir pirstais. 

Atsakyti

As irgi labai isranki jau kokia 15 metu. Prisivaiksciojau jaunystej nutrintais kulnais ir pirstais. 

Aš tai niekad nevaiksciojau nepatogiais. Jokių nutrintu, aukštakulnių, ar kitokių kankinimų 😀. Man aplamai patogumas pats svarbiausias aspektas aprangoje. todėl ir nesu elegantiska dama 😂. Bet kažkaip dzin dėl to 

Atsakyti

Dėl išrankumo, tai aš irgi prie tų pačių. Ir dėl pėdų ypatumo, ir dėl jautrumo, ir dar dėl to, kad jaunystėj buvo lūžęs vienas iš pėdikaulių, kuris iki šiol leidžia sau apsireikšti

Todėl labai džiaugiuosi, kai atrandu sau patogius batus. Na, bet stengiuosi derinti tą patogumą ir kad nelabai iškrisčiau iš konteksto. Bet aukščiau vis dėlto patogumo kriterijus.

Atsakyti

Aukstakulniai manes nevargino. Dabar atpratau. 

Atsakyti

Aukstakulniai manes nevargino. Dabar atpratau. 

Aš tai taip ir neperpratau per gyvenimą tos paslapties, kaip gali nevargint vaikščiojimas pasustiebus 🤣

Atsakyti

Nustojau prieš kelis ar keliolika metų vaikščiot,nes paprasčiausiai madinga tapo visokie kedai,balerinos pan ,jau ir atpratau.kartais,prie progos.

Kai atpratau ,tai jau ir nebepatogu,nežinau kaip ant ledo paeidavau,paeidavau ir nesu griuvus kažkaip skaudžiai.

Atsakyti

Aš tai taip ir neperpratau per gyvenimą tos paslapties, kaip gali nevargint vaikščiojimas pasustiebus 🤣

Ir neisivaizduoji, kaip, netycia islipus is aukstakulniu i zemakulnius, vercia atgal, paeit net sunku..  :D​ 

Atsakyti

Ir neisivaizduoji, kaip, netycia islipus is aukstakulniu i zemakulnius, vercia atgal, paeit net sunku..  :D 

Tai čia logiška, achilo sausgyslė sutrumpėja. Mano močiutė visą gyvenimą ant didžiausiu kalbų, net tapkes su platforma ir kulnu. Nepaeina  jau seniai ant lygių batų 

Atsakyti

Nu bet issitempe man tas Achilas. 

Atsakyti

Nu bet issitempe man tas Achilas. 

Tai kai nebenesioji aukštakulnių, issitampo. Čia gi raištis, jie elastingi, ismankstinami. Iki tam tikro lygio aišku. 

Atsakyti