Įkraunama...
Įkraunama...

+-40 raganų susibūrimas, II-ji tema, mes jau metai kartu!

Man tai nepatogu sportbačiai. Tikrai esu bandžiusi, ir converse originalus ir šiaip visokių. Nu bet née. Kedais irgi nevaikštau tokiu oru. Patogiausia tokio tipo https://lt.ecco.com/lt-LT/Moteriški/Batai/product/5642715721/ECCO-SOFT-7-W

Arba basutes. Balerinos yra blogis pėdoms, dar neoatogiau nei sportbačiai 

Atsakyti

As balerinu jokiu nesiot negaliu. Netinka kojai..

Atsakyti

Dabar, kai +30,tai su basutem, bet kai iki +25,tai conversai labai liuks. 

Aš dar neatradau basučių, kurios būtų man taip pačiai geros.

Būna, aišku, sportinės basutės, bet man jos nepatinka.

Atsakyti

Balerinos man niekad netiko. Jokios 

Atsakyti

Sportines man patinka prie sortu. Daugiau man jos netinka niekur. 

Atsakyti

Balerinos man niekad netiko. Jokios 

Žiūrint ką vadinti balerinomis. Jei tas plonu sulenkiamu padu, tai tikrai netikusios. Bet yra batelių, laivelio tipo, kurie irgi kažkodėl vadinami balerinomis, manau, kad neteisingai klasifikuojami.

Todėl, kai sakoma, balerinos, visi įsivaizduoja tas, pro kurių padą kiekvienas akmenėlis jaučiamas.  

Atsakyti

Žiūrint ką vadinti balerinomis. Jei tas plonu sulenkiamu padu, tai tikrai netikusios. Bet yra batelių, laivelio tipo, kurie irgi kažkodėl vadinami balerinomis, manau, kad neteisingai klasifikuojami.

Todėl, kai sakoma, balerinos, visi įsivaizduoja tas, pro kurių padą kiekvienas akmenėlis jaučiamas

Esmė kad ten siaura nosele ir nėra išformuotas supinatorius nei kiek. O padai vistiek plonesni bei kitokių batų, kitaip tai ne balerinos 

Atsakyti

Esmė kad ten siaura nosele ir nėra išformuotas supinatorius nei kiek. O padai vistiek plonesni bei kitokių batų, kitaip tai ne balerinos 

Tai juk aš ir sakau, kad balerinom neteisingai vadinama visai ne balerinos, o tiesiog lengvi bateliai. O tikros balerinos ir ne su smailia nosele, o su apvalia.

va balerinos.

2221056710004_1_.jpg

Atsakyti

O va tai, ką neteisingai klasifikuoja kaip balerinas, nors čia lengvi bateliai.

0000207168565_1_.jpg

Atsakyti

5903419099090_01_sw_1.jpg0000206687067_01_mg.jpg

Abejos vadinamos balerinomis. Nors pirmi bateliai.

Atsakyti

Va dar vieni vadinami balerinomis. Ar ne nesąmonė?

0000206520890_01_mw.jpg

Atsakyti

Man netinka nei balerinos, nei "balerinos". Tik su sniureliais, arba loaferiai, jei minksti. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *** Sėlija: 10 rugpjūčio 2020 - 18:45