Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti su santykiais? Ar tai išvis meilė?

QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 17:42)
Bėda ta, kad aš ir pati savo elgesiu jaučiuosi prisidirbus, nes jis manęs ilgai laukė, nes grįžus vietomis pati neadekvati buvau, su juo ir visais kitais pykaus. Ir nežinau, tikra ta kaltė ar išgalvota.

Patikėkit, šiaip tai labiausiai už viską norėjau jį išmest iš galvos per tą pusmetį.

O žinot, tas kitas ir yra nerealus. Remia mane emociškai (šiuo metu serga vienas artimas žmogus), kalbasi naktimis, planuoja mūsų atostogas, dėlioja planus. O aš kaip durnė paskutinė įsisvaigus tą savo ex jau visus keturis metus nuo pažinties pradžios.

turėjo palaikyti jus. Gi jam ne 18 metų. Tokio amžiaus vyras turi suvokti, kad moterims ir hormonų audros didesnės, pms visokie būna ir aplinką pakeitėt, atpratot nuo Lietuvos, turėjo labai jus palaikyti. Jo draugai irgi, jei jie tikri draugai.
Tai ir laikykitės to kito mirksiukas.gif Nematuokit vyrų tik per lovą. Na jei bus prastesnis naujas, nu tai pamokinsit gi su laiku biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 17:31)
Nesvarbu tas nickas, dėl plaukų spalvos tik taip pasivadinau  smile.gif Bet jūs tikriausiai teisi dėl kvailumo santykiuose. Tik nežinau ką daryt su tuo beprotišku ilgesiu ir ramybės neduodančiomis mintimis apie jį, nes atrodo, kad iš proto išeisiu kartais. O praėjo jau pusmetis... Tai kiek dar turi praeit???

4 m artumo ne taip mazai, zinoma per pusmeti nepamirsit, dieve ir prie suknios ar batu imi ir prisirisi biggrin.gif ir gaila jei sugadini ar pameti, o cia vsigi zmogus. Duokit sau laiko, panasu, kad visur labai skubat gyvenime.
O tas kraustymasis is proto vel aistra, tai nera meile, meile svelnus ramus jausmas, o ne audros.

Pamedituokit, joga palankykit, susiraskit idomios sau veiklos, draugu ir t.t. nu nera tie vyrai visas gyvenimas, nuo tokiu aistru stipriu nieko gero nebuna paskui, issigaruoja juos neuzilgo nuo pirmu rupesciu rimtesniu, o toks nepatikimas zmogus lieka... jei jau tas vyras nores, jis tikrai jus susiras, bet panasu, jus jo, is tiesu, nebedominat, abu turi noret sanykiu ir rimtai, o ne taip viena diena noriu, kita jau nebe, cia ne kokios zaisliuko isigyjimas. Na aisku ,galit meginti pasikankinti su tuo ex...kartais gal kanciu zmogui reikia...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 29, 17:12)
turėjo palaikyti jus. Gi jam ne 18 metų. Tokio amžiaus vyras turi suvokti, kad moterims ir hormonų audros didesnės, pms visokie būna ir aplinką pakeitėt, atpratot nuo Lietuvos, turėjo labai jus palaikyti. Jo draugai irgi, jei jie tikri draugai.
Tai ir laikykitės to kito mirksiukas.gif Nematuokit vyrų tik per lovą. Na jei bus prastesnis naujas, nu tai pamokinsit gi su laiku biggrin.gif  mirksiukas.gif


Ačiū jums 4u.gif Turbūt iš to didelio nepasitikėjimo savimi jaučiuosi kaltesnė nei esu iš tikrųjų.

Nematuoju per lovą nieko iš tikro, tik apie tuos santykius paminėjau aistrą, nes jis buvo verčianti iš koto. Iš pradžių. Po to, aišku, kad ir ten nurimo. Ramus tas naujas, niekur mes neskubam, nes nelabai ir galiu aš skubėt...
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 29, 17:26)
4 m artumo ne taip mazai, zinoma per pusmeti nepamirsit, dieve ir prie suknios ar batu imi ir prisirisi  biggrin.gif  ir gaila jei sugadini ar pameti, o cia vsigi zmogus. Duokit sau laiko, panasu, kad visur labai skubat gyvenime.
O tas kraustymasis is proto vel aistra, tai nera meile, meile svelnus ramus jausmas, o ne audros.

Pamedituokit, joga palankykit, susiraskit idomios sau veiklos, draugu ir t.t. nu nera tie vyrai visas gyvenimas, nuo tokiu aistru stipriu nieko gero nebuna paskui, issigaruoja juos neuzilgo nuo pirmu rupesciu rimtesniu, o toks nepatikimas zmogus lieka... jei jau tas vyras nores, jis tikrai jus susiras, bet panasu, jus jo, is tiesu, nebedominat, abu turi noret sanykiu ir rimtai, o ne taip viena diena noriu, kita jau nebe, cia ne kokios zaisliuko isigyjimas. Na aisku ,galit meginti pasikankinti su tuo ex...kartais gal kanciu zmogui reikia...


Stengiuos nesudėt visko į santykius, tačiau neslėpsiu - nevisada tas išeina. Turbūt mes esame visos savo istorijos rezultatas, o mano istorijoje šeimoje būta maža saugaus prisirišimo, prasti tėvų tarpusavio santykiai, prastas meilės pavyzdys. Šiaip lankau psichoterapiją, kad su tuo tvarkytis, bet dažnai užeina štai tokios sunkumo akimirkos.


Atsakyti
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 18:34)
Stengiuos nesudėt visko į santykius, tačiau neslėpsiu - nevisada tas išeina. Turbūt mes esame visos savo istorijos rezultatas, o mano istorijoje šeimoje būta maža saugaus prisirišimo, prasti tėvų tarpusavio santykiai, prastas meilės pavyzdys. Šiaip lankau psichoterapiją, kad su tuo tvarkytis, bet dažnai užeina štai tokios sunkumo akimirkos.

Tai zinoma daugumai uzeina ir esant seimoje susituokus, visada buna kriziu, bet faktas kaip blynas, kad jei kitas zmogus nenori, tai su juo santykiu nesulipinsi, gali kazkiek islaikyti 5m 10m, bet paskui vis tiek keliai issiskiria su eiline krize . Reikia , kad abu labai noretu buti kartu ir ieskotu visada galimybiu, ismoktu apeiti sunkumus i rtai nelengva, o ne taip, kad jau nuo pradzios, nei nezino myli ar nemyli.... Tai gal geriau anksciau issiskirti nei veliau, kol ne taip skausminga gal...
Tame ir esme, kad dauguma is musu nemate geru pavzyudziu, tai darom kaip sugebam, o dar mes moterys pasikankinti linkusios, optimistes, nu gal si karta pasiseks biggrin.gif
Man tai jei vyras sakytu, kad nenori su manim vaiku, tai jau butu didelis stop signalas, koks gali buti seksas tada? juk 100 proc apsisaugojimo nera, tai jei nestumas, ka siulytu aborta darytis, ar augintis vaika vienai, ar zenytusi tada jau sukandes dantis is reikalo ir pagyventu kartu kelis metus?....

Gerai labai, kad lankot psichoterapija, turetu padeti susidelioti viska...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 29 birželio 2020 - 17:45
QUOTE(lutuke123 @ 2020 06 29, 17:44)
Tai zinoma daugumai uzeina ir esant seimoje susituokus, visada buna kriziu, bet faktas kaip blynas, kad jei kitas zmogus nenori, tai su juo santykiu nesulipinsi, gali kazkiek islaikyti 5m 10m, bet paskui vis tiek keliai issiskiria su eiline krize . Reikia , kad abu labai noretu buti kartu ir ieskotu visada galimybiu, ismoktu apeiti sunkumus i rtai nelengva, o ne taip, kad jau nuo pradzios, nei nezino myli ar nemyli.... Tai gal geriau anksciau issiskirti nei veliau, kol ne taip skausminga gal...
Tame ir esme, kad dauguma is musu nemate geru pavzyudziu, tai darom kaip sugebam, o dar mes moterys pasikankinti linkusios, optimistes, nu gal si karta pasiseks  biggrin.gif
Man tai jei vyras sakytu, kad nenori su manim vaiku, tai jau butu didelis stop signalas, koks gali buti seksas tada? juk 100 proc apsisaugojimo nera, tai jei nestumas, ka siulytu aborta darytis, ar augintis vaika vienai, ar zenytusi tada jau sukandes dantis is reikalo ir pagyventu kartu kelis metus?....

Gerai labai, kad lankot psichoterapija, turetu padeti susidelioti viska...


Jis norėjo ir vestuvių ir vaikų, bet kai jau sulaukė manęs, o ir toj pačioj laukimo pabaigoj sakydavo, kad šąla jausmai, nebežino kol nori.

Dar prisiminiau, kad turėjo iki manęs du rimtus santykius ir visi pasibaigdavo dėl atšalusių jausmų.

Laukiu greitesnio psichoterapijos poveikio...
Atsakyti
Jei jam "greitai šąla jausmai",vadinais ir jis turi vidiniu bedu, su kuriomis nesitvarko.
Jei ne paslaptis, del ko jis jūsu lauke?
ar išvyko namo jums susipykus svecioje šalyje? dar tašku iki galo nesudejot ir negražiai išsiskyret?
Atsakyti
Tiesiog svajonių jaunikis biggrin.gif laukiu kitos temos-viena auginu vaiką biggrin.gif oi tos moteros...pačios renkasi nelaimę.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2020 06 29, 18:06)
Jei jam "greitai šąla jausmai",vadinais ir jis turi vidiniu bedu, su kuriomis nesitvarko.
Jei ne paslaptis, del ko jis jūsu lauke?
ar išvyko namo jums susipykus svecioje šalyje? dar tašku iki galo nesudejot ir negražiai išsiskyret?


Jis išvyko namo, nes jo kontraktas ten buvo metams. Taip visada ir planavo. Bet mes išsiskyrėm tada dėl atstumo, nes atseit jis nenori manęs versti važiuot kartu ir viską aukoti, ką buvau susikūrus. Išsiskyrėm. Po mėnesio susiėję padarėm sprendimą, kad ir aš grįšiu į Lietuvą. Tai ir laukė, kol grįžau. Tuo metu vis tiek dažnai susitikdavom, nes vienas pas kitą skraidydavom.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 18:58)
Jis norėjo ir vestuvių ir vaikų, bet kai jau sulaukė manęs, o ir toj pačioj laukimo pabaigoj sakydavo, kad šąla jausmai, nebežino kol nori.

Dar prisiminiau, kad turėjo iki manęs du rimtus santykius ir visi pasibaigdavo dėl atšalusių jausmų.

Laukiu greitesnio psichoterapijos poveikio...


Tai, kad jis jau ta pati sake, isvaziuodamas i Lietuva, bent taip raset, gal tik nenorejot tiketi...
aistru atsalusiu

Na va visko norit greitai, cia ir dabar smile.gif o neina taip gyvenime 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 29 birželio 2020 - 18:45
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 18:58)
Dar prisiminiau, kad turėjo iki manęs du rimtus santykius ir visi pasibaigdavo dėl atšalusių jausmų.


O gal jausmai atsaldavo visada, kai reikedavo daryti sprendimus?

Jausmai atsala,
apkursta negirdi nesupranta,
atsiranda netiketu problemu...

Atsakyti
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 18:34)
Stengiuos nesudėt visko į santykius, tačiau neslėpsiu - nevisada tas išeina. Turbūt mes esame visos savo istorijos rezultatas, o mano istorijoje šeimoje būta maža saugaus prisirišimo, prasti tėvų tarpusavio santykiai, prastas meilės pavyzdys. Šiaip lankau psichoterapiją, kad su tuo tvarkytis, bet dažnai užeina štai tokios sunkumo akimirkos.

tai dažniausiai taip būna ir jūs dėl to nekalta, bet turint tokią istoriją jums tuo labiau reikia būti labai atsargia, nes labai lengvai nudegsite. Niekada negalvokite, kad tas vienas vyras paskutinis Žemėje ir tik jis jums skirtas. Jei būtų skirtas, tai taip irm nebėgtų. Prisiminkite visas girdėtas istorijas kaip būna šeimos skiria, nekenčia, o tie žmonės išsižada tėvų, giminių, kad tik su ta antra puse būti. Čia tada žmogus iš lemties tikrai, o jūsų atveju, tai vargu ar čia jis. Tikrai galite rasti geresnę lemtį. Jau geriau kitą kartą lai vaikų net savo turi jau, būna išsiskyręs, bet be jūsų pasaulio irgi nemato, o ne ten pagalvos, atvės, draugų pasiklaus blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 29, 18:56)
O gal jausmai atsaldavo visada, kai reikedavo daryti sprendimus?

Jausmai atsala,
apkursta negirdi nesupranta,
atsiranda netiketu problemu...


Nežinau to, bet tikrai gali ir taip būti.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2020 06 29, 19:06)
tai dažniausiai taip būna ir jūs dėl to nekalta, bet turint tokią istoriją jums tuo labiau reikia būti labai atsargia, nes labai lengvai nudegsite. Niekada negalvokite, kad tas vienas vyras paskutinis Žemėje ir tik jis jums skirtas. Jei būtų skirtas, tai taip irm nebėgtų. Prisiminkite visas girdėtas istorijas kaip būna šeimos skiria, nekenčia, o tie žmonės išsižada tėvų, giminių, kad tik su ta antra puse būti. Čia tada žmogus iš lemties tikrai, o jūsų atveju, tai vargu ar čia jis. Tikrai galite rasti geresnę lemtį. Jau geriau kitą kartą lai vaikų net savo turi jau, būna išsiskyręs, bet be jūsų pasaulio irgi nemato, o ne ten pagalvos, atvės, draugų pasiklaus blink.gif  biggrin.gif


Jūs tokia teisi ir man gėda net kad galvoju kitaip, kad man tas žmogus daug svarbesnis nei aš jam kada nors apskritai buvau.

Aš galvoju jau net kad man kokia depresija po skyrybų užėjo, nes tokio šūdino pusmečio gyvenime nėra buvę. Gerai, terapija... Gerai, gamta kartais. Kartais pabėgu. Kartais tie prisiminimai ir ilgesys mane prisiveja ir smaugia, per sapnus sugrįžta. Blogiausia, kad neturiu su kuo apie tai pasikalbėti. Su kai kuriom draugėm jau gėda apie tai ir kalbėt. Kitos nesupranta. Lieka terapeutė vieną kartą per savaitę.
Atsakyti