Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti su santykiais? Ar tai išvis meilė?

QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 16:25)
"Staiga jis man pareiškė, kad grįžta į Lietuvą po mėnesio ir nebenori nieko kartu kurti ir kartu nebenori stabdyti mano karjeros, griauti mano laimės, kurią buvau ten susikūrusi. "

"tiesiu taikymu nuvažiavau pas jį, pasakiau, kad negalėjau jo pamiršti ir mes susitaikėme."

"Tuo metu pernelyg negalvodama prisižadėjau padaryt viską. Sugrįžt Lietuvon, pirkti butą kartu su juo ir taip toliau. Vėl abu buvom kažkokie be galvos, tarsi iš naujo labai įsimylėję. Aš grįžau į šalį, kur tuo metu gyvenau, vienas pas kitą skraidėm kas dvi savaites. Turėjau gerą darbą ir nesinorėjo iš jo išeit į belekur, todėl jo paieškos Lietuvoje užtruko gerą pusmetį. Jis pradėjo mane skubinti, keisčiau elgtis, atseit jau pradeda šalti jausmai, dingti potraukis ir t.t."


Ar jus galit i viska paziuret is sono?

Mann tai atrodo niekada neegzistavusiu dalyku bandymas materializuoti.

Na aistra - viskas suprantama.
Daugiau cia nieko nesimato, tik visokie atmazai nesugebant kalbet atvirai ar net naudojimasis padetimi.


Atsakyti
Autore, paskutinis gerbejas. Pam8rskit santykius su anuo, del kurio grizot i LT.


------
Bet kaip pirmosios ( lutuke ir monteverte, idomuc) reiskuasi temoje biggrin.gif


--------
Autorw, maziau kreipkit demesi i lutuke davatka.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 29, 19:42)
Daugiau cia nieko nesimato, tik visokie atmazai nesugebant kalbet atvirai ar net naudojimasis padetimi.



Ką turit omeny apie naudojimąsi padėtimi? Iš mano pusės ar iš jo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Lapė: 29 birželio 2020 - 19:59
QUOTE(Montekrista.back @ 2020 06 29, 18:07)
Tiesiog svajonių jaunikis biggrin.gif laukiu kitos temos-viena auginu vaiką biggrin.gif oi tos moteros...pačios renkasi nelaimę.

Bet baisu, kai taip isikliopina...
Tik gal autore supranta pati, kad pastot nuo tokio nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 20:56)
Ką turit omeny apie naudojimąsi padėtimi? Iš mano pusės ar iš jo?


Is jo.
Tipo "jei taip lenda tai ko nepasinaudot kol nieko geresnio ner"
Kita vertus gal zmogus bandoo kazka sukurt nuosirdziai, bet niekaip nesigauna. Atstumti gal nenori, nes nezino, o gal dar gausis kazkas, bet nelabai...

Man tai baidytu vien tas faktas, kad santykiai kuriami ant aistros... Pagal mane tai nesamone ir tokios moterys nelabai patikimos. Bet as ne visai tinku i normas...
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 29, 20:41)
Is jo.
Tipo "jei taip lenda tai ko nepasinaudot kol nieko geresnio ner"
Kita vertus gal zmogus bandoo kazka sukurt nuosirdziai, bet niekaip nesigauna. Atstumti gal nenori, nes nezino, o gal dar gausis kazkas, bet nelabai...

Man tai baidytu vien tas faktas, kad santykiai kuriami ant aistros... Pagal mane tai nesamone ir tokios moterys nelabai patikimos. Bet as ne visai tinku i normas...


Tai nebuvo vien iš aistros, bet gal toks kaip pirminis elementas. Tos aistros labiausiai reikėjo jam. Kai nebeliko tiek aistros, pateikė "meilės" pavyzdį. Kažkada, būdamas 22 metų amžiaus įsimylėjo vieną merginą, kuri neatsakė jam tuo pačiu. ir sakė, kad ta aistra buvo = tikra meilė, kai ten drugeliai skraido belekaip. Jam ta "meilė" buvo kaip etalonas, kokio jausmo tikisi santykiuose, ilgalaikiuose santykiuose.

Kita vertus, kai buvom pora, nelindau aš, tai jis mane labiau spaudė greičiau grįžti, tuoktis ir vaikus gimdytis šeimoje. Kai nepaėjo pagal jo timeliną viskas, tuomet prasidėjo atšalinėjimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Lapė: 29 birželio 2020 - 20:55
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 21:54)
Tai nebuvo vien iš aistros, bet gal toks kaip pirminis elementas. Tos aistros labiausiai reikėjo jam. Kai nebeliko tiek aistros, pateikė "meilės" pavyzdį. Kažkada, būdamas 22 metų amžiaus įsimylėjo vieną merginą, kuri neatsakė jam tuo pačiu. ir sakė, kad ta aistra buvo = tikra meilė, kai ten drugeliai skraido belekaip. Jam ta "meilė" buvo kaip etalonas, kokio jausmo tikisi santykiuose, ilgalaikiuose santykiuose.

Kita vertus, kai buvom pora, nelindau aš, tai jis mane labiau spaudė greičiau grįžti, tuoktis ir vaikus gimdytis šeimoje. Kai nepaėjo pagal jo timeliną viskas, tuomet prasidėjo atšalinėjimai.


Mes pora metu tasemes per dvi valstybes, tai ji viska mete ir atvyko pas mane. Tai as pats pasiuliau greiciau susittuokti - maza kas neaisku kokioje valstybeje esant.
Nuo to laiko ji niekur ir nedirbo. Jau greitai bus 15 metu. Nzn kuo butu pasibaige jeii butu kabinusis savo darbo
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 29, 21:09)
Mes pora metu tasemes per dvi valstybes, tai ji viska mete ir atvyko pas mane. Tai as pats pasiuliau greiciau susittuokti - maza kas neaisku kokioje valstybeje esant.
Nuo to laiko ji niekur ir nedirbo.  Jau greitai bus 15 metu. Nzn kuo butu pasibaige jeii butu kabinusis savo darbo


Džiugu dėl jūsų. Turbūt taip ir atrodo užtikrintumas.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 29, 21:29)
Džiugu dėl jūsų. Turbūt taip ir atrodo užtikrintumas.

Klysti. Jis jau +- 4 metus del exes forume netiesiogiai stradalija.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2020 06 29, 21:50)
Klysti. Jis jau +- 4 metus del exes forume netiesiogiai stradalija.


Tuo metu taip atrodė užtikrintumas, dabar yra dabar.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Lapė @ 2020 06 30, 02:39)
Tuo metu taip atrodė užtikrintumas, dabar yra dabar.


Exe visai nesusijus ir mano stradalinimas, kaip jai reiktu atkersyti. Tai visai is kitos operos.

Manau - labai suderinama, viena moteri mylet, o kita - troksti matyti grabe
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 30 birželio 2020 - 07:58
QUOTE(IDOMUCIA @ 2020 06 30, 08:56)
Exe visai nesusijus ir mano stradalinimas, kaip jai reiktu atkersyti. Tai visai is kitos operos.

Manau - labai suderinama, viena moteri mylet, o kita - troksti matyti grabe

Išvis nenornalu kažka trokšti matyti grabe.
Atsakyti