Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Pamaniau, iš tikrųjų esi raudonplaukė, tokia ugninga. Nes mano vaizduotėj tai esi liekna, ramaus veido tono, rusvų arba šviesesnių plaukų, surištų žemai į kuoduką aba lygi šukuosena iki smakro ilgio.

Kaip gražiai tu mane nupaišei.

Tik kitaip yra  truputį.

Plaukai šviesūs,   šiuo metu iki raktikaulio, nesu liekna, visą laiką dėl to kovoju.

Dėl charakterio, tai turbūt tas ugningas, tik paslėptas kuo giliau. :D​ 

Atsakyti

Renkuosi B, užknisa tas namų tvarkymas, vonios ir wc šveitimas.

O kiek jūs valandų realiai miegat, kai dirbat ir kai medirbat?

Atsakyti

Aš irgi renkuosi B

Kaip matau visos mes tinginės ir balsuojam vienbalsiai 😄 . Ką ten miegas, nepavalgę vaikai ar suglamžytos suknelės, svarbu namai be pastangų blizgėtų 😁

Atsakyti

Aš irgi renkuosi B

Kaip matau visos mes tinginės ir balsuojam vienbalsiai 😄 . Ką ten miegas, nepavalgę vaikai ar suglamžytos suknelės, svarbu namai be pastangų blizgėtų 😁

Tikrai taip! Vienareikšmiškai😃

Atsakyti

Renkuosi B, užknisa tas namų tvarkymas, vonios ir wc šveitimas.

O kiek jūs valandų realiai miegat, kai dirbat ir kai medirbat?

7,5, kai pasiseka 8. O kai jau mažiau nei 7, tai būna ne kas, nes ir taip neaukštas spaudimas.

Atsakyti

Darbo dienom 7-7,5.

Iseiginem 9-10.

Atsakyti

Aš maždaug 8 miegu. 

Bet man yra skirtumas, ar nueiti 21val miegoti ir keltis 5:30, ar nueiti 23 ir keltis 7. Nekenčiu to ankstyvesnio laiko. Daug geriau tas vėlesnis.

Atsakyti

Aš tai A renkuosi 😁 nieko taip dabar nenoriu, kaip miego. Nu dar Intemoros variantas domintų, bet jo nėra 🤭

Atsakyti

Tai tu vis dar neissimiegi? 

Atsakyti

Aš maždaug 8 miegu. 

Bet man yra skirtumas, ar nueiti 21val miegoti ir keltis 5:30, ar nueiti 23 ir keltis 7. Nekenčiu to ankstyvesnio laiko. Daug geriau tas vėlesnis.

Jooo. Nes ryte vistiek sunku keltis. O 21 val. as niekaip neuzmigciau 

Atsakyti

Kai vaikai buvo maži, keldavosi naktim arba vėliau anksti rytais, apie miegą ir aš svajojau po keletą metų kaskart. Ex sakydavo, kad man vis miego mažai, o jis vyturys buvo, be problemų galėjo nueit vėlai gult ir pabust anksti.  

Greis, jeigu norėtum 21 eit miegot, turėtum nebevalgyt nuo kokių 16 val, suimtų mieguistumas tikrai, nes pradėtų trūkti energijos. Tada ir anksčiau prabustum savaime. Bent man taip būna.

Atsakyti

B variantas vienareiksmiskai, o 10 val miego man gerokai per daug, issimiegu per 6.5 sociai.

 

Buvom islinde laukan, aplekem Belmonta, jez, vietomis ledas, vietomis purvynas, vadinasi, pranesiojau savo demisezoninius. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 14 kovo 2021 - 13:11