Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Tu, kaip MB. Jam 6 val. gana, o man ne. 

Atsakyti

Man 6 irgi mažai, vakarop jau nieko nesinorėtų, jei taip kasdien. Reikia 8 maždaug.

O kodėl senatvėj keliasi žmonės anksti, gal žinot?  Pvz, mano mama 9 jau būna apėjus parduotuves arba pietus verdasi, kad paskui nereikėtų.

Atsakyti

Buna, kad miegu ir ilgiau,  jei miegu tik kokias 5 valandas, tada  kita nakti krentu miegoti anksciau. Dar ziema miegu ilgiau, apie 7 val, o nuo pavasario iki velyvo rudens uztenka  mazdaug 6.5 val. Vyras mano miegapele, jam butina ne maziau 8 val, kitaip blogai.

Atsakyti

Tai tu vis dar neissimiegi? 

Jei čia aš, tai taip, neišsimiegu dar 😌

Atsakyti

Mama mano 5 ryto gyva. Dar pora val. telefona lovoj skrolina, naujienas skaito :D​ 

Atsakyti

Mama mano 5 ryto gyva. Dar pora val. telefona lovoj skrolina, naujienas skaito :D​ 

Tai gal miega jau nuo 20?

Atsakyti

Močiutė, atsimenu, prabusdavo ir 4, kai pas ją būdavau, saldainį sučiulpdavo, laukdavo, kol pilnai nušvis, tada į turgų, o nuo kokių 8 irgi kepdvo, virdavo visai dienai.  Bet ir miegot norėdavo nuo 7 vakaro. Dar ir man liepdavo tv išjungt   :D 

Atsakyti

Tai gal miega jau nuo 20?

Nu ne, 10-11 vakaro kniaupia. 

Atsakyti

Geriausias mano zinomas variantas tai buvo mano exuosvis. 18.00 jau budavo lovoj. Nu ir 5 keldavosi.

Bet tai 11 val. ismiegodavo kasnakt :D 

Atsakyti

Aš tai visada buvau pelėda ir ja liksiu, matyt. Vaikystėj buvau tikra rytinė miegalė. 

Dabar tai niekaip anksti arba kaip kiti sako "laiku" :) negaliu užmigt, naktinėju ir turiu prisiverst, kartais ir prasivartau be miego. O link ryto užmiegu ir pabust negaliu. Atrodo, visą dieną išmiegočiau.

Kai retais atvejais pavyksta 10 val. pamiegot, tai kookia savijauta gera būna. :wub:​ Visa diena kitokia.

Atsakyti

https://www.delfi.lt...u.d?id=86659619

Ar skaitėt? Manau, kad vėl kraštutinumai. 

Atsakyti

Geriausias mano zinomas variantas tai buvo mano exuosvis. 18.00 jau budavo lovoj. Nu ir 5 keldavosi.

Bet tai 11 val. ismiegodavo kasnakt :D

Tai ir užmigdavo 18 val.? Nu čiūdai. :D​ 

Atsakyti