Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40, Salemo raganų irštva, mes nemirtingos!

Tai ir užmigdavo 18 val.? Nu čiūdai. :D​ 

Jo, iskart smigdavo. Paskui islisdavo apie 11 i tulika, visad nusistebedavo, ka mes "vidury nakties" veikiam, ir vel liulia iki ryto. 

Atsakyti

Greiskeli, 14 Kov 2021 - 11:39, parašė: che che, koki dar kuoduka, ana papurusiais plaukais, tokia biski meninyke :D
O tu iš kur žinai?
Atsakyti

O tu iš kur žinai?

Tai kazkada buvo net nustebus, ar ten ne ji, kai kazkokia foto buvo ikelta. Ten buvo blondine papurusiais plaukais. 

Atsakyti

Man 6 irgi mažai, vakarop jau nieko nesinorėtų, jei taip kasdien. Reikia 8 maždaug.

O kodėl senatvėj keliasi žmonės anksti, gal žinot?  Pvz, mano mama 9 jau būna apėjus parduotuves arba pietus verdasi, kad paskui nereikėtų.

man gal jau senatve...11,30 jau buvau nuejus 10tikst zingsniu, nunesus ir parnesus skalbinius is skalbyklos, pasidarius pietus ir papietavus :D

Atsakyti

Atsimenat, buvo tokia dalyvė anksčiau, vardo neatsimenu, kur laikėsi vedų filosofijos. Netyčia prisiminiau kažkkaip  :D​ 

Atsakyti

Atsimenat, buvo tokia dalyvė anksčiau, vardo neatsimenu, kur laikėsi vedų filosofijos. Netyčia prisiminiau kažkkaip  :D​ 

Rupestelis..gyvai pazinojau :)

Atsakyti

man gal jau senatve...11,30 jau buvau nuejus 10tikst zingsniu, nunesus ir parnesus skalbinius is skalbyklos, pasidarius pietus ir papietavus :D

Žėk, gera idėja ne pimpalų siuntinėtoją susirast. Dedi skelbimą, kad ieškai bedraėjiko iš savo rajono  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Tai kazkada buvo net nustebus, ar ten ne ji, kai kazkokia foto buvo ikelta. Ten buvo blondine papurusiais plaukais. 

Čia jūs apie mane? :blink: Tai gal prieš 10 metų buvo tie papurę trumpoki, paskui paaugo ir pasidarė ne tokie papurę :) 

Ir spalva keitėsi. 

Atmintį turi, bestija. :)​ 

Atsakyti

Žėk, gera idėja ne pimpalų siuntinėtoją susirast. Dedi skelbimą, kad ieškai bedraėjiko iš savo rajono  :rolleyes:​ 

ir kur tureciau skelbima det :D ?

Atsakyti

Rupestelis..gyvai pazinojau :)

Tai juk ji myte kažkuriam dalyvavo.

Atsakyti

ir kur tureciau skelbima det :D ?

Nežinau, 40+ turbūt nelabai rastųsi, bet gal kokioj sveikuolių sportininkų grupėj.

Atsakyti

Tai juk ji myte kažkuriam dalyvavo.

gerai neatsimenu, bet lyg vienam ar poroj dalyvavo...As dar is kitur pazinojau  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristij: 14 kovo 2021 - 14:40