Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

Visva, pavartyk senas kulinarines temas, ten yra atskira tema apie marinavimus, receptu daug.. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano receptas tai toks:
Nuplautus agurkus uzpilu verdanciu vandeniu, palieku kol praves ir dar karta uzpilu verdanciu vandeniu. Tada i 1 l talpos stiklaini dedu prieskoniu 1-2 shaukshtus (tu, kur buna parduotuveje agurku marinavimui), uzpilu verdanciu marinatu ir uzsuku dangteliu.
Marinatui: 1 l vandens, 1 shaukshtas druskos, 1 shaukshtas cukraus ir 9 shaukshtai acto.
Atsakyti
Marinatas- 3 litru stiklainiui
1 šaukštą acto esencijos arba 100 gr 9%
2 -'- cukraus
1,5 -'- druskos
pipirų, krapų, krienų, česnako, višnių lapų.(iš pakelių prieskonius mėginau gaunasi ne tas).
Toliau viskas taip kaip pas Astą.
Atsakyti
QUOTE (maka @ 2003 08 13, 21:51)
As kau antrus metus darau tokius:
marinatas: 7 stiklines vandens, 7 sauksteliai druskos, 7 sauksteliai cukraus, ketvirtis stiklines acto
Uzpilu agurkus verdanciu vandeniu, palaikau 10 min., ispilu ta vandeni i kriaukle. Tada karstu marinatu uzpilu, i stiklaini trilitrini 3 tabletes aspirino ir uzsuku. Vsio. Ir skanu ir gerai stovi. Tik tu zoliu as nededu, tik morkyte ir cesnaka. Bet cia skonio reikalas

O cia dabar kazin aspirinas del ko dedamas? unsure.gif Cia gaunasi agurkai nuo kosulio ar nuo galvos skausmo gal? g.gif smile.gif
Atsakyti
sharka111 o tuos tavo agurkus paskui šaltai laikyti reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 08 15, 16:05)
QUOTE (maka @ 2003 08 13, 21:51)
As kau antrus metus darau tokius:
marinatas: 7 stiklines vandens, 7 sauksteliai druskos, 7 sauksteliai cukraus, ketvirtis stiklines acto
Uzpilu agurkus verdanciu vandeniu, palaikau 10 min., ispilu ta vandeni i kriaukle. Tada karstu marinatu uzpilu, i stiklaini trilitrini 3 tabletes aspirino ir uzsuku. Vsio. Ir skanu ir gerai stovi. Tik tu zoliu as nededu, tik morkyte ir cesnaka. Bet cia skonio reikalas

O cia dabar kazin aspirinas del ko dedamas? unsure.gif Cia gaunasi agurkai nuo kosulio ar nuo galvos skausmo gal? g.gif smile.gif

Cia, turbut, kad neissaudytu.
Atsakyti
o "greitam" valgymui ar ruošiat agurkėlius, kitaip sakant, šviežrūgius? mano vyras labai tokius mėgsta, tai dedu vyšnių lapų, juodųjų serbentų lapų, krieno šaknį, druskos, cukrelio truputį ir užpilu šaltu vandniu, po paros jau galima skanauti smile.gif

Atsakyti
QUOTE (maka @ 2004 08 16, 15:36)
QUOTE (Asta @ 2004 08 15, 16:05)
QUOTE (maka @ 2003 08 13, 21:51)
As kau antrus metus darau tokius:
marinatas: 7 stiklines vandens, 7 sauksteliai druskos, 7 sauksteliai cukraus, ketvirtis stiklines acto
Uzpilu agurkus verdanciu vandeniu, palaikau 10 min., ispilu ta vandeni i kriaukle. Tada karstu marinatu uzpilu, i stiklaini trilitrini 3 tabletes aspirino ir uzsuku. Vsio. Ir skanu ir gerai stovi. Tik tu zoliu as nededu, tik morkyte ir cesnaka. Bet cia skonio reikalas

O cia dabar kazin aspirinas del ko dedamas? unsure.gif Cia gaunasi agurkai nuo kosulio ar nuo galvos skausmo gal? g.gif smile.gif

Cia, turbut, kad neissaudytu.

Mano mama sake, kad tas aspirinas vietoj rugsteles. Mano asmenine nuomone, tai ner ko kist vaistu kur nereik.
Atsakyti
Bea, labai geri agurkai, nuo galvos skausmo, gerai ir vakarui ir rytui biggrin.gif Ypac pagirioms rolleyes.gif
Atsakyti
Oj visai nenoriu veltis i diskusija. Jei jums skanu, tai ir gerai. As tiesiog laikausi nuomones, kad reikia kuo maziau chemijos ir vaistu. Ir taip tersiam organizma kaip galim, tai nors savus agurkelius pagaminkim svariai ir saugiai
Atsakyti
Ar pagelbės, jei užvakuosiu iš naujo, t.y. nupilsiu marinatą ir užpilsiu nauju?
Pirmą kartą su tuo susiduriu, nors jau ne pirmus metus marinuojam ir visada pagal tą pačia receptūrą ir še tau sad.gif Iš pradžių apsidrumstė tik keletas stiklainių, o dabar jau daugiau kaip pusė. Tikriausiai žiemos nesulauks, tai pagalvojau, gal pabandyti iš naujo pervakuoti?
Ką darot tokiu atveju?
Atsakyti
Turėtų padėti. Man taip buvo užpernai,kai vasara buvo labai karšta. Tai aš tiesiog juos į rūsį staigiai išnešiau (mes turime name normalų šaltą rūsį daržovėms, ne daugiabučio 'sklepą'). Išstovėjo ir pasidrumstę.
Atsakyti