Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš tai praktiškai visoj LT naktį gerą minusą matau ) 

 Nu, pyp, vėl pasikeitė...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 04 22, 12:11)
Kai pradėjau bitininkauti , labai daug informacijos ieškojau YouTube ir tt.
Viena sena bitininkė mane labai gražiai paprotino, kad ten daug netiesos. Konkurentus reikia žudyti  tongue.gif ???
Tai ir apie visus kitus dalykus tas pats .
Kodėl tie kurie nepasikiepyjo , vis dar  aiškina , kokie kvaili  yra tie kurie pasiskiepyjo ? Nors patys serga, vaistus geria ir tt  ?  Man tai dzin, kiekvieno privatus reikalas.
O kiek gyvensim  žino tik dievas  4u.gif
Nuo mūsų priklauso kaip kokybiškai gyvensim  tongue.gif
Papildyta:
Nebegeri vaistų ?

Negalima sakyt taip,kad kvaili tie,kurie prieme kitoki sprendima.Negalima ju net kaltinti.Kalti visai kiti subjektai.Didele cia but diskusija,bet prie vyno taures,o ne viesoj erdvej.Todel geriausia likt kiekvienam prie savo nuomones,su meile kiekvienam savo draugui,pazystamui,artimui.Mes visi vienos planetos gyventojai.
Ne visiskai nuo musu 100% priklauso kaip kokybiskai gyvensim,yra daug faktoriu,kurie kisa koja:socialine padetis genetines ligos,aplinka,kurioj gyvenam,bet visumoj,stengiantis kiek yra imani=oma,reikia gerint savo gyvenimo kokybe.
Vaistus geriu,dar selpiu pharma,zudau save,bet syki sedai ant ju,alternatyvos nebeveikia.Ieskojau visokiu budu,bandziau viena ir kita,bet tik nutrauki bent porai paru negert,spaudimas sauna i aukstumas.Todel is dvieju blogybiu kol kas renkuosi viena.Kaip nebutu gaila saves.

Atsakyti

Kas dėl imuniteto šiaip nesiskundžiau. Nepasigaudavau aš tų peršalimų, nors vaikai ir sirgdavo. 

Su nugara irgi 3,5m. nebuvo didesnių bėdų.

Rimčiausia liga buvo covid prieš 1,5m su biškiu.

Su tuo danties rovimu gavau antibų 10dienų nu ir kai prasidėjo, tai niekaip nesibaigia 😃

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2024 04 22, 11:06)
Telegram kanale labai daug patarimu tuo klausimu.Ar padeda,nezinau,bet detoksu visokiu ir su schemom,patarimais yra ten begale.Tik tiems kam reikia,nenori to zinot ir priimt.Sakau apie savo seimos narius,kuris vienas is ju net 6x save luosino.protingas vyras,tiki mokslu ir valdzia.Gaila man jo labai,bet jis kurcias priesingom teorijom.


Kažkaip taip.
Visi viską žino. O aš tai nežinau ... kaip geriau ir kas geriau .
Nes tie neskiepyti sega. Ir sunkiai. Ir su komplikacijomis taip pat...
Nebuvo skiepų nuo kovido tai visi gyvendavo iki 100 ?
Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 04 22, 12:23)
<p>Kas dėl imuniteto šiaip nesiskundžiau. Nepasigaudavau aš tų peršalimų, nors vaikai ir sirgdavo. </p><p>Su nugara irgi 3,5m. nebuvo didesnių bėdų.</p><p>Rimčiausia liga buvo covid prieš 1,5m su biškiu.</p><p>Su tuo danties rovimu gavau antibų 10dienų nu ir kai prasidėjo, tai niekaip nesibaigia 😃</p>

Tikrai turi kazka galvot papildomai daryt.As galvojau,kad iskrisiu su ivairiais virusais po tiek kursu antibu,bet probiotikai,vitaminai,meskinis cesnakas,dilgeliu lapeliai,ir kiaulpieniu lapeliai i salotas kazkaip greit pastiprino mane.Labai svarbu vit D kai jo truksta,imunine tuoj silpsta
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2024 04 22, 12:27)
Kažkaip taip.
Visi viską žino. O aš tai nežinau ...  kaip geriau ir kas geriau .
Nes tie neskiepyti sega. Ir sunkiai. Ir su komplikacijomis taip pat...
Nebuvo skiepų nuo kovido tai visi gyvendavo iki 100 ?


Nu jo,cia as kalbu ,kaip man atrodo,bet jis galvoja kitaip,kad apsaugojo savo organizma nuo viruso.Matau,kaip jis daznai serga,nu bet gal todel,kad nesisaugo,sensta,as nezinau.Jei jis rasytu apie mane,jis rasytu irgi,kad jam gaila,kad as tokia durna ir to nedariau,nes susirgus galiu numirt.
Esam suskaldyti per ligas,per sociumus,per viska kas imanoma ir lengvai valdomi.Tokie laikai.Svarbu islikt zmonemis.
Kada statistika rodo tukstancius pertekliniu mirciu,kiekvienas galvojam kas kaltas.Ir kiekvienam atrodo kitaip.Na bet as nesistengiu irodyt kazko kazkam ir nenoriu,kad visi galvotu taip,kaip as.Priimu visas nuomones.Del to mudu su broliuku ir nesipykstam.As pasakau savo poziuri,jis savo,tada abu apsistojam prie kiekvienas savo,diskusija nutraukiama ir vazoiojam toliau vienuose ratuose be pykcio.O kaip bus-gyvenimas parodys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 22 balandžio 2024 - 13:35
Luety wub.gif wub.gif wub.gif

Skaičiuoju , kiek žinau - tai dauguma gavot gerą genetiką, jaunų tėvų , pirmagimės wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 04 22, 12:49)
Luety  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Skaičiuoju , kiek žinau - tai dauguma gavot gerą genetiką, jaunų tėvų , pirmagimės  wub.gif  4u.gif

Genetika gera nera todel,kad tu pirmagimis,genetika,ka perdave per uzprogramuotus genus mums musu tevai,seneliai.Iki 3 metu sirgau bronchitais,lakste tevai po ligonines,dusdavau.Atsimenu,kaip girde ir pienu su svogunais keptais ir degino zasies plunksnas po nosim biggrin.gif oh: ir dar daug kitokiu marmalu,islikau,bet ta dusuli turiu kazkur nukista ir baime uzdust likus pasamonej.Man oro trukumas tai kazkas baisaus.
Senelis hipertonikas-gydesi krapais ir ju arbatomis,mociute hipertonike,mama irgi.Genai.
Nepamirskit kad as gimus 7 metai po karo,miestelyje buvo tik vienas daktaras tada dar.
Visa kita igyta jau mano nesaugant saves ir savo sveikatos,o gal taip man uzprogramuota,ka as dabar zinau.Esu tingine nuo gimimo,nors mokykloj sportavau daug.Buvau miesto krepsinio rinktinej,vazinejau po varzybas su lengvosios atletikos komanda,begdavau 5000m ir i auksti sokinejau ir i toli,sportavau jaunystej,bet nepadejo but sveikai senatvej.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na ką pas mus gūdi žiema.Jazminas,pušis nulinkę nuo sniego.Kiek spėjau pamatyti ryte. bigsmile.gif
Kažkokios magnetinės audros gal siautėjo?Neužmigta iki penkių su dviem tabletėmis.Labai vėjas siautėjo naktį. blink.gif
Atsakyti
Labos,
Kaune kai kur sniego lopai. Balos lyg neužšalę. Rodė 0 apie 6 val ryto.
Niuruma, ne pavasaris.
Atsakyti

Labas iš ryto :)

kaime nežinau ar šalna buvo. Mama sakė, ryte rodė 0, tai dirvos paviršiuje šalnelė galėjo būti. Sniego ten nėra. 

Šią naktį dar kad atsilaikytų mano medeliai/krūmeliai, tai toliau jau gyvenčiau ramiai :) 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 04 23, 10:19)
<p>Labas iš ryto smile.gif</p><p>kaime nežinau ar šalna buvo. Mama sakė, ryte rodė 0, tai dirvos paviršiuje šalnelė galėjo būti. Sniego ten nėra. </p><p>Šią naktį dar kad atsilaikytų mano medeliai/krūmeliai, tai toliau jau gyvenčiau ramiai smile.gif </p>

Pasvajosi ir praeis,paziurejau ,net pas mus kita savaite dar rizika nusalimo.Tai jau pas jus tikrai bus.
Sedau uzsisakyt daugiau agropleves.
Atsakyti

Vakar autostradoje Vilnius Panevėžys 😆

Priedas  IMG_3845.jpeg   50,07KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti