Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pas save visada sodinu pomidorus šiltnamyje sekanti savaitgalį po mamų dienos. Anksčiau pasodinti suvargsta. Iki sodinimo gyvena putplasčio dėžėse. Bet Lietuva didelė, ne visur vienodai.

Sudygo pastarnokai ir ankstyvos morkos. Teks lavinti smulkiają motoriką,  bo paskui nerasiu. Nemėgstu anksti sodinti, daug ravėti reikia :D .

Giedra, šalna gali būti. 

Šiltnamyje savaiminukai žaliuoja , jei išgyveno praėjusią savaitę, tai gal kažkaip ir šianakt išgyvens?

Stirninui tai dzin , kad aš atvažiavau.  Vaikšto po sodą. Čia aš kvartirantė jo sodyboje :P​ 

Atsakyti

Stirninui tai dzin , kad aš atvažiavau.  Vaikšto po sodą. Čia aš kvartirantė jo sodyboje :P​ 

Nufotkink tu jį ir parodyk :) 

Atsakyti

Nufotkink tu jį ir parodyk :)

Snukin jam , o ne žmonėms rodyti. Eglutę patvarkė. Tai žinoma, kad mano mergelė buvo pirkęs kokią tai veislinę. 

Atsakyti

Snukin jam , o ne žmonėms rodyti. 

:D  :D  :D​ 

Atsakyti

Labas dienas :) Tai pas mus šalna aišku yr. Nors išties prognozės visur rodė +4. Ne tokia baisi kaip vakar, bet žolė gerokai pabalus, mašinų stiklai apšąlę. Ketvirtą dar nešalo, o apie penkias pradėjo traukt. Vaikščiojau nuo penkių su purkštuvu ir viskam lietų dariau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 balandžio 2024 - 06:17
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 27 balandžio 2024 - 06:19
Labas rytas.
Mano paveiksliukas yra oponavimas Pou.
Gyvenimas daugybe kartu irodo,kad sveikata ir kunas nera labai tikslus mokslas,arba dar nelabai zinoma ka ten skaiciuot biggrin.gif
Todel nurodymas susideliot viska i tvarkinga linija yra aisku megstamas kontroles maniaku,bet dieviskoji dalele yra nenuspejama. Laisvasis radikalas.

Mano apmastymuose yra DAO inhibitoriai.
Ir as laisvasis radikalas ,menininke,neprasykit tiksliu skaiciu. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

AA, tikriausiai neįsigilinai į kontekstą. Jei aš pasakiau tik pradedant vartoti vaistinius preparatus, kad vartotų būtinai pasiskaičius pakuotės lapelį, tai nereiškia, kad reikia viską pakarti "ant vaistų". Dėl to mano matymas, yra išsigryninti, ar nėra kitų priežasčių, o tik tada jau sakyti vieną ar kitą teiginį. 

Amadėja ir pasakė, kad jos psichologinė būklė pastaruoju metu nėra gera. 

Aš žiūriu į visumą ir ar mano požiūris yra geras, nežinau. Išvertus, - tikrai nėra būtina mano patarimais vadovautis ar priimti juos už gryną tiesą.

O su tuo, kas parašyta paveiksliuke, sutinku net labai.

Gražios dienos  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 04 26, 18:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73145834" data-time="1714144812"><div><p>Nufotkink tu jį ir parodyk smile.gif</p></div></blockquote><p>Snukin jam , o ne žmonėms rodyti. Eglutę patvarkė. Tai žinoma, kad mano mergelė buvo pirkęs kokią tai veislinę. </p><p></p><p></p>



bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Pikts is vakaro biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif

Labas rytas,

grazios dienos,man busy diena,ateina gimines sveikint MB.Pasedet prie vyno taures... tik. biggrin.gif
Atsakyti

Nežinau ar buvo šalna. Vakar rasa buvo, tai šalnos neturėjo būti?

Kiek šiemet kamanių!!!

Na ir paukščių. Kur eini ten lizdas.

Atsakyti

Kiek šiemet kamanių!!!

Na ir paukščių. Kur eini ten lizdas.

Ir kamanių, ir bičių daug. Mano trešnė dūzgia kaip avilys.

Mergelė skambino, kad man žiūronus nupirko )) sakė, kad galėčiau paukščius matyt, nes vis užvertusi galvą  miške pelėdų ieškau )) ir stiiiirnas iš tolo matysiu, galėsim arčiau bandyt prisėlint  :yahoo: 

Atsakyti