Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mukut apie virusus ir maistą kažkada Rokas kalbėjo . Tu senbuvė pameni 4u.gif
Teisingas sultinys yra gėrių gėris . Naminės, tikros vištos kaulų jei gavus ... Man tik pasvajoti apie tokį.
Einu tikrą azu gaminti pietums... su raugintais agurkais. Garnyras man keptas moliūgas, MB kelias bulbas išvirsiu.
Kai sergu dažniausiai geriu daug daug šilto vandens su citrina, ir nedaug arbatų. Taip mane viena jauna daktarytė kažkada pamokė. Tikrai labai geras efektas. Čia kas vandens ne gėrėjos nepatiks...
Žuvį mėgstu, bet žuvienės nevalgau . Na nebet ant laužo, gamtoj , turistaujant kas nors išverda. Tai žuvies sultinys man būtų fek. Kančia...
Šuo kanda šeimininkui ? Bijočiau tokį namie laikyti ... Labiau negu žalią. O jei kokie draugai su vaiku ateis ? Neduokdieve , tokios nelaimės ax.gif
Arba veislė , arba nestabilios psichikos, arba visai jokio auklėjimo.
Mano net katė auklėta. Nors jos daro ką nori , eina kur nori ...

Atsakyti

Mukut apie virusus ir maistą kažkada Rokas kalbėjo . Tu senbuvė pameni 4u.gif Teisingas sultinys yra gėrių gėris . Naminės, tikros vištos kaulų jei gavus ... Man tik pasvajoti apie tokį. Einu tikrą azu gaminti pietums... su raugintais agurkais. Garnyras man keptas moliūgas, MB kelias bulbas išvirsiu. Kai sergu dažniausiai geriu daug daug šilto vandens su citrina, ir nedaug arbatų. Taip mane viena jauna daktarytė kažkada pamokė. Tikrai labai geras efektas. Čia kas vandens ne gėrėjos nepatiks... Žuvį mėgstu, bet žuvienės nevalgau . Na nebet ant laužo, gamtoj , turistaujant kas nors išverda. Tai žuvies sultinys man būtų fek. Kančia... Šuo kanda šeimininkui ? Bijočiau tokį namie laikyti ... Labiau negu žalią. O jei kokie draugai su vaiku ateis ? Neduokdieve , tokios nelaimės ax.gif Arba veislė , arba nestabilios psichikos, arba visai jokio auklėjimo. Mano net katė auklėta. Nors jos daro ką nori , eina kur nori ...
Kokią nerealiai skanią žuvienę vasarą viriau iš didelių karšių galvų 😃 net nesitikėjau, kad taip wow bus. Su daug petražolių, svogūnais, morkom, perlinėm, bulvėm. Tik daug buvo darbo tas galvas išmėsinėt 😁
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 lapkričio 2023 - 13:43

Kokią netealiai skanią žuvienę vasarą viriau iš didelių karšių galvų 😃 net nesitikėjau, kad taip wow bus. Su daug petražolių, svogūnais, morkom, perlinėm, bulvėm. Tik daug buvo darbo tas galvas išmėsinėt 😁

O kam mėsinėji? Aš tik žiaunas išpjaunu, nes jos kartumo duoda.

Atsakyti
Pavaiksciojom su saturneliu grioviu dugnais,salta galva iskist ,vejas baisus.Jau ersketuoges valgomos, reiskia minusas buvo.
Is asmeniniu pastebejimu ,tai maziausiai sezoniniais snargliais serga tie,kas kasdien turi mociona,valgo retai ir visokias svelniai tariant idomybes.
Pav vedarus ,pilvus ,zarnas,juros gerybes ir pan.Tai beje gana didele vidurzemio juros dietos dalis.Visuose maitinimo istaigose buna zuviene,aviu zarnu ir skrandziu patiekalai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 27, 13:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Amadėja*" data-cid="73118427" data-time="1701083278"><div><p>Kokią netealiai skanią žuvienę vasarą viriau iš didelių karšių galvų 😃 net nesitikėjau, kad taip wow bus. Su daug petražolių, svogūnais, morkom, perlinėm, bulvėm. Tik daug buvo darbo tas galvas išmėsinėt 😁</p></div></blockquote><p>O kam mėsinėji? Aš tik žiaunas išpjaunu, nes jos kartumo duoda.</p>



Aš irgi tik žiaunas išpjaunu .
Verdu dažnokai nes MB mėgsta. Ir sūnus.
Nors sriubas mėgstu.
Atsakyti

O kam mėsinėji? Aš tik žiaunas išpjaunu, nes jos kartumo duoda.
Tai išvirusias :) išrenku mėsytę ir į sriubą ją 😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 lapkričio 2023 - 13:42
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 11 27, 15:25)
Pavaiksciojom su saturneliu grioviu dugnais,salta galva iskist ,vejas baisus.Jau ersketuoges valgomos, reiskia minusas buvo.
Is asmeniniu pastebejimu ,tai maziausiai sezoniniais snargliais serga tie,kas kasdien turi mociona,valgo retai ir visokias svelniai tariant idomybes.
Pav vedarus ,pilvus ,zarnas,juros gerybes ir pan.Tai beje gana didele vidurzemio juros dietos dalis.Visuose maitinimo istaigose buna zuviene,aviu zarnu ir skrandziu patiekalai ir pan.

Oi tada greitai pasveiksiu 4u.gif abo labai mėgstu visokius subproduktus biggrin.gif va dabar svajoju apie plaučiukų/širdelių kotletuko ax.gif
Atsakyti
čia ji dar mažesnė, bet nelabai randu nuotraukų, kur gerai visu ilgiu matytųsi.
vartotojo įkelta nuotrauka


Papildyta:
aš tai geriausiai žuvienę verdu - iš lašišos filė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 11 27, 13:25)
Is asmeniniu pastebejimu ,tai maziausiai sezoniniais snargliais serga tie,kas kasdien turi mociona,valgo retai ir visokias svelniai tariant idomybes.


mocionas/racionas. Kaip ir visur, visada..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 lapkričio 2023 - 13:59

Tai kas tas mocionas? Nesupratau šįkart.

Saintlina, aš tai lašišą perku su galva, tada iš galvos, uodegos (nupjaunu, kad ir mėsos būtų), visokių kraščiukų išverdu žuvienę. Šaldikly kaip tik dvi upėtakių galvos ir uodegos yr, reik išsitraukt. Verdant metu žuvį, svogūno galvą, pipirų ir lauro lapų. Vėliau bulvyčių, morkų. O pabaigoj gerą saują svogūnlaiškių su krapais, Išmaišau ir skanaus. Dar grietinės įsidedu valgydama. Man skanu.

Galva labai gerą skonį duoda. Kauliukai gerai sultiniui, skanu.

Va žarnokai ir skrandžiai ne man. Ir lenkų fliakų sriuba ne man.

Muka, paprastai organizmas pats diktuoja, ko jam reik. Tik subproduktai, kiek skaičiau, nelabai su cholersterolio rodikliais draugauja. Kaip pas tave jie?

Atsakyti

Nu nelabai, man ta Žalioji. Nors vaikystėje pilnos kišenės varlių ir driežų buvo, bet dabar savo noru nelaikyčiau. Man iš gyvūno turi būti atsakas ir ne toks, kad su uodega daužytų, jei kas nepatinka.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 27, 14:15)
<p>Tai kas tas mocionas?

Saintlina, aš tai lašišą perku su galva, tada iš galvos, uodegos (nupjaunu, kad ir mėsos būtų), visokių kraščiukų išverdu žuvienę.


judėjimas smile.gif

o aš perku filė, ir iš jos žuvienę verdu ) man geriausias variantas, jokių ten kaulų, jokio knisinėjimosi. Žuvies sriuboj daug smile.gif Man tos galvos ir uodegos nepatinka.
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 11 27, 14:16)
Man iš gyvūno turi būti atsakas ir ne toks, kad su uodega daužytų, jei kas nepatinka.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o kaip jūsų planai su kačiuku? Vis dar atidedat?
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 11 27, 16:15)
<p>Tai kas tas mocionas? Nesupratau šįkart.</p><p></p><p>Saintlina, aš tai lašišą perku su galva, tada iš galvos, uodegos (nupjaunu, kad ir mėsos būtų), visokių kraščiukų išverdu žuvienę. Šaldikly kaip tik dvi upėtakių galvos ir uodegos yr, reik išsitraukt. Verdant metu žuvį, svogūno galvą, pipirų ir lauro lapų. Vėliau bulvyčių, morkų. O pabaigoj gerą saują svogūnlaiškių su krapais, Išmaišau ir skanaus. Dar grietinės įsidedu valgydama. Man skanu.</p><p>Galva labai gerą skonį duoda. Kauliukai gerai sultiniui, skanu.</p><p></p><p>Va žarnokai ir skrandžiai ne man. Ir lenkų fliakų sriuba ne man.</p><p></p><p>Muka, paprastai organizmas pats diktuoja, ko jam reik. Tik subproduktai, kiek skaičiau, nelabai su cholersterolio rodikliais draugauja. Kaip pas tave jie?</p>

MTL-5.83
Atsakyti