Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

judėjimas smile.gif

o aš perku filė, ir iš jos žuvienę verdu ) man geriausias variantas, jokių ten kaulų, jokio knisinėjimosi. Žuvies sriuboj daug smile.gifMan tos galvos ir uodegos nepatinka.
Papildyta:

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

o kaip jūsų planai su kačiuku? Vis dar atidedat?

Tiesiog sultinys sodresnis yra ir tiek. O file įmeti dėl pačios žuvies jau valgymo.

Mhm, atidedam, visokių čia pokyčių daug pas mus. Tiesiog gyvūnas neįsipaišo kol kas.

MTL-5.83

Ne košmaras, bet galėtų būt geriau.

Atsakyti

judėjimas smile.gif o aš perku filė, ir iš jos žuvienę verdu ) man geriausias variantas, jokių ten kaulų, jokio knisinėjimosi. Žuvies sriuboj daug smile.gifMan tos galvos ir uodegos nepatinka. Papildyta: biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif o kaip jūsų planai su kačiuku? Vis dar atidedat?
Geresnis sultinys iš kaulų, o filė galima dadėt virimo pabaigoje. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 27 lapkričio 2023 - 17:31

čia ji dar mažesnė, bet nelabai randu nuotraukų, kur gerai visu ilgiu matytųsi.
17d40aa348e0b3dc0cbf9d5c98896411155.jpg


Papildyta:
aš tai geriausiai žuvienę verdu - iš lašišos filė biggrin.gif
Papildyta:

mocionas/racionas. Kaip ir visur, visada..

Tikrai ji graži. Bet turbūt į ją reik žiūrėt kaip į žuveles, kad dėl dekoro, jei jau nebendrauja 😆

Atsakyti
Labos,

Ačiū visoms už patarimus ir gerų minčių siutimus 4u.gif Gal šviesiau akyse.
Mano draugės mamaitė virdavo sultinį tik iš jaučio kaulų ir plius būtinai jautienos mentės gabaliuką, dieviško skonio sultinys būdavo plius ji kleckiukus miltinius dar prieš patiekiant įdėdavo, nes virdavo juos atskirai smile.gif
Luety barei teisingai, bet matai aš dirbu 2000 kv. pastate, su kitais kas nuomoja nebendrauju, o kabine dideliame sėdžiu praktiškai viena..tai kad gal atsakinga flirt.gif
Kažkaip mane šiemet žiema užpuolė netikėtai, dievaži, tik ras ir atėjo blink.gif Kažkaip nesipaišo man kartinka šiemet unsure.gif
Gražios dienos smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Mukute smagu girdėti, kad sveiksti :4u:  :wub: .

Mane irgi žiema užklupo netikėtai. Tikėjausi bent iki Kalėdų pliuso. 

Šiaip tai sultinys verdamas iš kaulų. Ilgai. Riebalai ir kaulai išmetami. Paskui iš tokio sultinio galima virti sriubą ir tt. Žinoma galima virti sriubą ir iš mėsos nuoviro. Čia skirtingi dalykai, bent jau man  taip atrodo. 

Aš verdu iš jautienos kaulų. Nes kitokių gerų kaulų negaunu pirkti. Man atrodo , kad gerai sąnariams, kol kas nesiskundžiam.  Kai išmokau, prieš kokius  10 metų tai taip ir darau. Bent jau žiemą visada turiu. 

Žalia gražuolė  :4u: . Aš galvojau, kad ji labiau žalia? Man ne slykštūs ropliai. Ir ne baisūs. Nemieli ir baisūs yra pūkuoti kirminai... pamatau, ir oda pašišiaušia.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 28, 08:31)
Žalia gražuolė  4u.gif . Aš galvojau, kad ji labiau žalia?


ta spalva kažkaip kinta. Kai ji pikta, tai labai tamsi pasidaro, mb sako - pajuodavo iš pykčio. Dar nuo temperatūros priklauso, vasarą žalesnė būna. Bet šiaip maža buvo labai žalia, dabar spalva ne tokia ryški.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 28, 10:31)
<p>Labas rytas,</p><p>Mukute smagu girdėti, kad sveiksti 4u.gif  wub.gif .</p><p>Mane irgi žiema užklupo netikėtai. Tikėjausi bent iki Kalėdų pliuso. </p><p>Šiaip tai sultinys verdamas iš kaulų. Ilgai. Riebalai ir kaulai išmetami. Paskui iš tokio sultinio galima virti sriubą ir tt. Žinoma galima virti sriubą ir iš mėsos nuoviro. Čia skirtingi dalykai, bent jau man  taip atrodo. </p><p>Aš verdu iš jautienos kaulų. Nes kitokių gerų kaulų negaunu pirkti. Man atrodo , kad gerai sąnariams, kol kas nesiskundžiam.  Kai išmokau, prieš kokius  10 metų tai taip ir darau. Bent jau žiemą visada turiu. </p><p>Žalia gražuolė  4u.gif . Aš galvojau, kad ji labiau žalia? Man ne slykštūs ropliai. Ir ne baisūs. Nemieli ir baisūs yra pūkuoti kirminai... pamatau, ir oda pašišiaušia.</p><p></p>

Žinau kaip sultinys verdamas, bet va ji taip darydavo, tiesa dar tą mėsą sumaldavo ir dėdavo į virtinukus( ji taip vadindavo koldūnus su virta mėsa) ir kartais patiekdavo prie sultinio ax.gif Kiba kada pabandyti....
Atsakyti
Jei jau apie maistą, tai nežinau kodėl man neskanu visokie patiekalai su virta malta mėsa. Nei virtų bulvių cepelinai , nei žemaičių blynai , nei lietiniai. Virtinukų su virta mėsa gal net valgiusi nesu ? Man toks jau kartą valgytas maistas atrodo ... Nors ir pati gaminčiau , ir žinau ką dariau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2023 11 28, 09:46)
Kiba kada pabandyti....


Mukute, vis tiek nebus to vaikystės skonio wub.gif ax.gif
Kiek aš bandau kažką atsiminusi - ne tas smile.gif
Esam išlepę ir sotūs. Bent man taip atrodo . Kaip baba sakydavo š***** pilnos , išsiši** ir valgys ax.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 28, 12:00)
Jei jau apie maistą, tai nežinau kodėl man neskanu visokie patiekalai su virta malta mėsa. Nei virtų bulvių cepelinai , nei žemaičių blynai , nei lietiniai.  Virtinukų su virta mėsa gal net valgiusi nesu ? Man toks jau kartą valgytas maistas atrodo ... Nors ir pati gaminčiau , ir žinau ką dariau biggrin.gif
Papildyta:
Mukute, vis tiek nebus to vaikystės skonio    wub.gif   ax.gif
Kiek aš bandau kažką atsiminusi  - ne tas smile.gif
Esam išlepę ir sotūs. Bent man taip atrodo . Kaip baba sakydavo š***** pilnos , išsiši** ir valgys  ax.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif

jooo ir maniškė teip sakydavo tongue.gif
O virta mėsa iš biendystės ...juk nuo virtos gerai nusiskuta mėsytė...aš teip mislinu 4u.gif o apskaui jau tą mėsą reikia įvilkti...va taip ir išeina visokie virtų bulvių cepelinai ir .t.t. O kadangi kaiulių ant asfalto neužauginsi tai turguje perkant tekdavo ir nuo kauliukų gramdyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 28 lapkričio 2023 - 10:50
QUOTE(Dusia37 @ 2023 11 28, 08:00)
Jei jau apie maistą, tai nežinau kodėl man neskanu visokie patiekalai su virta malta mėsa. Nei virtų bulvių cepelinai , nei žemaičių blynai , nei lietiniai.  Virtinukų su virta mėsa gal net valgiusi nesu ? Man toks jau kartą valgytas maistas atrodo ... Nors ir pati gaminčiau , ir žinau ką dariau biggrin.gif
Papildyta:
Mukute, vis tiek nebus to vaikystės skonio    wub.gif  ax.gif
Kiek aš bandau kažką atsiminusi  - ne tas smile.gif
Esam išlepę ir sotūs. Bent man taip atrodo . Kaip baba sakydavo š***** pilnos , išsiši** ir valgys  ax.gif  biggrin.gif  mirksiukas.gif



Labas rytas,

Muka 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As augau 60-taisiais.Mes augindavom daug kiauliu.Ir kuo jas serdaom?Vaziuodavom i pienine isrugu atsivezt,dalindavodykai,Plikydavom ruginius atrodo miltus,virdavom savo bulves,Vasara runkeliu lapai,rudeni ziema tarkuodavom runkelius,jokiu kombikormu nebuvo,jos pasirode jau gal 70-taisiais?NeatmenuIe miltai nebuvo GMO,turejo skoni kita,todel niekada neisgausim to vaikystes skonio jau.Uztai musu tevu karta ir ilgaamziai,kad daug dirbo fizinio darbo,maista uzsiaugindavo sau patys,pyragus kepdavo,tik per kaledas ir velykas,na veliau jau ir dazniau ir gimtadieniais ir t.t.Musu kartos vaikyste irgi praejo tame ekologiskame periode,o jau va mano vaikai augo ant ne ypatingai svaraus maisto,jau budavo visokios kombikormos sert gyvuliam,kazkokias melaso isspaudas zmones vaziuodavo i spirito gamykla parsivezt,ten mesdavo lauk,o zmones sere gyvuliam,kad greit augtu.O ta melasa-cukrus.Greit nutunka gyvuliai.Tokie mano atsiminimai apie skonius is vaikystes.
Einu megzt,pamilau zakarda. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsų seneliai ar kam tėvai praėjo natūralia atranką. Koks mirtingumas vaikų ir koks mirtingumas gimdyvių ? Ne maiste esmė. Vaikų mirtingumas didensėj šeimoj apie 50 pr. Iki to laiko kol sulaukia savų vaikų ...
Nuo kada LT daktarų priežiūroje ėmė gimdyti ?
To maisto yra pilna aplink, tik pagalvoti reikia . Neatveš boltas sveikuoliško maisto ax.gif


Papildyta:
PS kiaules paprastai šerdavo miežiniais miltais. Ruginiai miltai kiaulėms apie 60 metus ? Nebet kažkas vogdavo iš grūdų kombinato ir po pigiaja pardavinėdavo .
Luety biški ne tai buvo jau apie 1975 + metus , kai aš augau ir jau pamenu. Tarybų valdžia buvo stagnacijoj be represijų . O, kad taip buvo galima apie 60 ... Utopija. Matyt ne viską tėvai ir pasakodavo , tokie laikai buvo. Apie 60 metus man pasakojo biški kitiap.
Atsakyti