Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou, dėl ploviklių esu išsisaugojus tokią info, kad saugios priemonės yra tos, kuriose:
– yra ne daugiau kaip 5 proc. anijoninių PAM (paviršiaus aktyviųjų medžiagų);
– nėra fostafų;
– nėra chloro junginių.

saintlina, ačiū už info, pabandysiu 4u.gif
Atsakyti

Pou, dėl ploviklių esu išsisaugojus tokią info, kad saugios priemonės yra tos, kuriose:
– yra ne daugiau kaip 5 proc. anijoninių PAM (paviršiaus aktyviųjų medžiagų);
– nėra fostafų;
– nėra chloro junginių.

saintlina, ačiū už info, pabandysiu 4u.gif

Sutinku. Bet kaip vaistininkė, aš manau, kad retą kartą ploviklių, turinčių Cl junginių, naudojimas užtikriną kitokią saugą, kuri taip pat labai svarbi.

Atsakyti
Pou pas tave daugiau žmonių 4u.gif
Mums mažai reikia, o aš stipri moteriškė , be to vairuojanti . Ir MB su manimi važiuoja į parduotuvę jei reikia ko daugiau . Ir pats apsipirkti moka.
Jokių pusgaminių ir tt neperku . Visada valgom namie ... Per gimtadienius ( savo ir MB ) negaminu , einam į kavinę. Geresnę kokią... Ir kelionėse valgom kavinėse.
Vyriški moteriški darbai ? Geriau juos pasidalinti ...
Bet aš puikiai moku susikasti daržą ir nupauti žolę biggrin.gif
Jei vyras šeimoj sumedžioja mamutą, tai ir namų tvarkytoją galima pasisamdyti , ir maistą užsisakyti ir tt.
Neišbaidykim mamuto biggrin.gif
Atsakyti
Paruošiau džiovinimui kibirą obuolių. Reikėtų gerokai daugiau, bet atsibodo tuos mažius čiupinėt. Ašaros čia mano darbams, nu bet vis geriau nei nieko. Gal po dienos kitos pakartosiu. O dabar dar eisiu slyvų papjaustyt šaldymui.
Beje, pjaustydama gal net kokią pusę obuolio suvalgiau biggrin.gif

saintlina, dėkui - jau skaitau vertimą, kad ir koks tragiškas jis yra bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 27 rugsėjo 2022 - 17:10
Oi,kokios cia aistros verda.
Del vaiku specifines mitybos turiu akivaizdu egzemplioriu-anuka viena.Jis su diateze buvo nuo 6 men gal iki 2 metuku.Dabar grynas pulinys mityboj.Jokiu darzoviu,viskas tik lacto free,pats sau isikalbejes ,ar jaucia,nezinau,kad jam negalima,riesutu ne,sultys tik obuoliu.Siandien mano vyriokai padirbejo stipriai gal trecdali meslo suveze,zinoma su pertraukom,ryt dar zada ateit iki pietu.padarem mesos ant barbekines,vyresnelis su pupelem ant duonos,ant virsaus kepsni,pomidoras i ranka,o mazesnis viena mesa,paskui siaip ne taip duonos prikalbinom atsikast,nei pomidoro,nieko jokios darzoves.Supjausciau obuoli,paragavo,aciu ne.Nieko,ka auginam.Girdejau,kaip dickis aiskino jam,jog jis auga didelis ir plonas,kad turi daugiau valgyt proteinu,net susake,kiek gramu kuno svoriui.As buvau uz namelio,kai jis aiskino ir zvengiau,is kur jis tiek prisirankiojes info.Nu zodziu,vyrams patiko,o mudviem nauda.Teko mazyliui net senelio guminius botus panesiot,pirma kart gyvenime,patiko biggrin.gif biggrin.gif sake silta ir patogu. biggrin.gif
Esam labai laimigi del santykiu siltejimo,ledu tirpimo,sirdis dziaugiasi.Ryt vyrams mokesiu "atlygi"bet nesakiau dar,matysim ar ateis.Jei ateis,bus apdovanoti. ax.gif
Daug geru emociju prisirinkau su jais,puikus vyrai auga,protingi,darbstus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 27 rugsėjo 2022 - 17:21
Luety, kur tas aistras matai? biggrin.gif
Kas dėl suaugusių ar beveik suaugusių vaikų mitybos tai ką aš žinau... Va, šiandien išverčiau puskibiriuką supuvusių kriaušių. Čia iš mamos parvežtos. Šeštadienį būnant pas ją maždaug toks pokalbis buvo:
- Paragauk kriaušę – skani
- Žinau, mama, ne kartą valgiau
- Bet vis tiek paragauk, va, žiūrėk, kokia graži
Paimu, suvalgau.
- Pridėsiu tau į kibirą – vežkis
- Nenoriu, mama, nėra kam valgyt
- Tai kodėl?
- Nežinau, nemėgstam, nepatinka
- Bet gi skanios
- Normalios, bet nenoriu
- Taigi reikia
- Koks dar reikia?
- Nu, sveika, vitaminai...
Išsivežiau. Jų likimą jau žinot. Versdama kaip tik apie Mukos dukros paimtus 2 pomidorus – ar ir jų toks likimas neištiko biggrin.gif
Luety, labai liuks mažylis, kad mėsą be duonos valgo. O ir kas, kad be daržovių – gal jis carnivore bigsmile.gif
Atsakyti

Maniškis autistukas. Čia jau nieko nepadarysi. Kiti visą gyvenimą valgo kažkokį vieną produktą tik.

Jei jau ėjo kalba apie gastrostomą, tai čia jau ne šiaip papi*dėjimas.

Čia jau ne tai, kad pirksiu arba nepirksiu. Nepirksiu - bus nevalgęs, mirs, bet nevalgys nieko kito. Arba jei užuos, kas nepatinka - vems. Nes tokia sensorika.

Atsakyti
Pou, nors rašydama turėjau galvoje, kad tavo vaikui netaikoma tas noriu-nenoriu, bet to neparašiau. Taip, su tavo vaiku čia jau kiti reikalai.
Atsakyti
Ačiū Dusiu,už receptus.Tu Auksas.Būtinai išbandysiu. wub.gif wub.gif
Turininga diena buvo.
https://talpix.lt/u/GJ53HgP delikatesą radau miške,geltonąją pintį,mb labai mėgsta.Vakarienė karališka gavosi. wub.gif Baravykus sugalvojau džiovinti ant pečiuko.Tik gaila vakare užkūriau,kad pridūmyjo,vakar viskas buvo gerai,ne tas slėgis.Persikraustėme į namuką nakčiai. biggrin.gif
Labai gražūs kazlėkai bus šalti su grietine,svogūnais.O važiavau voveraičių,o jas uždengė lapai,reiktų jau su grėbiu ieškoti,kažkiek parsivežiau. mirksiukas.gif
Priskyniau kibirą aviečių,kur dėti ?Sueis vynan.Pačios avietės dabar. bigsmile.gif O dar galvoju didinti plotą. bigsmile.gif
Marti atvežė nemažą dėžutę,Rafaelo,negalius sustoti,kol nebaigsiu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 rugsėjo 2022 - 20:33
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kad ir dvi dienas valgiau saldainius,bet svoris jau vos 70 besiekia. ax.gif Dar palakščius po miškus,visai kaip jaunystėje sverčiau. mirksiukas.gif
Lygtais lietus ateina,užsiimsime konservavimu.Jau norisi kvapų,šilumos namie. ax.gif
Parsivežiau vakar šuns vilnos 1.5kg babiną,kada megzti,tik prieš miegą? mirksiukas.gif
Miegota kaip seniai jau,iki aštuonių. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 rugsėjo 2022 - 07:33

Ingrida, o tai ką dar konservuosi? Pas mane jau tušti laukai :)

O aš kaip tik atsikeliu pati su tamsa, dar aną savaitę vos išsirisdavau iš lovos - taip miegas lenkė.

Gražios dienos visoms!

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 09 28, 08:50)
<p>Ingrida, o tai ką dar konservuosi? Pas mane jau tušti laukai smile.gif</p><p></p><p>O aš kaip tik atsikeliu pati su tamsa, dar aną savaitę vos išsirisdavau iš lovos - taip miegas lenkė.</p><p></p><p>Gražios dienos visoms!</p>

Mano dar burokėliai darže. ax.gif Pomidorų yra pagedūsių(dar net keli melionai lauke,na nesunokę,gal šiandien suskinsiu) ax.gif
Oi pjaustysiu obuolius,kriaušes,reikia Dusiuko receptais užsiimti.Slyvų kompotų padaryti,trilitrinių dar atsivežiau iš miesto. bigsmile.gif
Ko gero garinsiu dar slyvas sultims. blink.gif
Dar du medelius,obelaites vakar nusipirkau.Vieną tokią negirdėta,gal kas auginate?MELROSE.Ir Bogtyr.Netelpa daugiau į mašiną,jaučiu savaitgalį,dar prigriebsiu porą. ax.gif Jau 8 obelaites šiemet pasodinau. mirksiukas.gif
Atsakyti