Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Visu pirma ,tai ten joks suris.
O kad butu kietesnis be brandinimo,tai deda pektina,visokias citrusu z\ieves,tu paciu obuoliu maltas z\ieves.
Ir tai ilgas procesas,pirma reikia palaikyt kad sultys isiskirtu,kita diena visa virt ,paskui dz\iovint.Bet skanu.
As darau is ayvu,bet dedu ir citrusu .
Atsakyti
Alta, darau su žievelėmis, pabaigoj dar sublenderiuoju. Ir tada gavosi tikrai geras, išstovėjo 2 metus, bet buvo raudoni obuoliai - skaičiau, kad raudoni daugiau pektino turi. O dabar buvo beveik žali, tik vos vos šoniukas rausvas. Tai gal obuoliai netikę.
Atsakyti
Raudoni daugiau resveratrolio turi.Kas yra labai gerai biggrin.gif
Siaip citrusu deti labai rekomenduoju,tada gaunasi toks supermaistas tas suris.Pektinas,citrusai,obuoliu rugstis.Pridejus apkepintu migdolu ant virsaus ,tinginiu ciurckela.
Atsakyti


Labas rytas,

salta TIK 5 silumos.
Pakroviau skalbykle,rodo bus sauleta,isdzius kiemeli ant dziovykles remo.
Dusia,erdves ir man reikia,bet tokios,kada as noriu megzt,ar filma ziuret toki,koki as noriu,kad jis nesedetu ant fotelio ir nezystu,jog jam norisi kitokio,ar panasiai.As turiu savo interesus,jis savo,bet,kad vyras negali grindu isplaut ar sriubos isvirt,tai,isejus i pensija jis tai daro,buna as vonia ir virtuve,jis saliona ir miegamaji,ir siurbliuoja ir plauna ir valgyt daro tobulai,kai reikia,kai nori,daznai pasisiulo.Ir nematau reikalo rekt,kad tai ne vyriskas darbas.Ir jis niekada to nera man sakes.Taip isaukletas mamos,kuriai didelis aciu.Mano sunus taip pat.Neskirsto darbu i moteriskus ir vyriskus. ax.gif ax.gif
Zinoma,konservuot,nekonservuos,nesupranta,bet,jei paprasau stiklaini isplaut,as nespeju,visada padarys.Bet kol kas man to nereikia,nes as mazai ka konservuoju.Yra keletas darbu,kur jis nedaro,nes nesusigaudo,bet domisi.Manes neleidzia savo vyrisku darbu daryt,ir as nesiverziu.Paravet gali tik dideles zoles,mazos ne jam ir nereikia,as mielai tai darau,bet sugrebuot lysve,ispurent,visada su manim.Ir man neatrodo,jog del to jis subobejo ar tapo kitoks.Ir erdves uztenka.Padarom bendrus darbus ir kiekvienas prie savo interesu. mirksiukas.gif biggrin.gif
Kavaute,as esu suri virus kelias dienas.Nesuvire viena,isjungiau,palikau,viriau kita diena.Buna tokiu obuoliu. 4u.gif
Santlina,graziu akimirku gimtadienio proga. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O rytas tobulas ,kada ismiegu visa nakti be pabudimo ir galiu keltis jau 6 ryto.Visa kita dar gal,jei nemiga kankintu,knyga paskaityciau,bet nei serijalu,nei telefono,jokiu aparaturu i rankas neimu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 09 29, 10:00)
Raudoni daugiau resveratrolio turi.Kas yra labai gerai biggrin.gif
Siaip citrusu deti labai rekomenduoju,tada gaunasi toks supermaistas tas suris.Pektinas,citrusai,obuoliu rugstis.Pridejus apkepintu migdolu ant virsaus ,tinginiu ciurckela.

Nu jau kepinti riešutai tai nelabai prie supermaisto biggrin.gif
Atsakyti

Miela Saintlina, gražios dienos, puikių įspūdžių  :wub:  Sveikatos Tau ir Tavo artimiesiems, plačių horizontų ir gyvenimo pilnatvės! Bučkis  :wub:​ 

Atsakyti
Migdolus galvoju dėti į slyvų sūrį. ax.gif
Iš antaninių tik verdu sūrį.
Kol sūris verda,pjaustau svarainius.Be sirupo ką gaminate iš svarainių? mirksiukas.gif
Atsakyti
Luety , apie grindis ir sriubą - metafora ...
Kai ją supranti , darosi lengviau gyventi .
Ir čia apie požūrį, ne apie atlikimą.
Taigi sakau - mano MB viską moka padaryti . Ir daro .
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 09 29, 10:03)
Kavaute,as esu suri virus kelias dienas.Nesuvire viena,isjungiau,palikau,viriau kita diena.Buna tokiu obuoliu. 4u.gif

Jo, žinau, ir pati taip esu dariusi. Bet šį kartą pasirodė, kad užteks 4,5 val. ištisinio virimo verysad.gif

QUOTE(IngridaB @ 2022 09 29, 10:25)
Iš antaninių tik verdu sūrį.

Kai aš verdu be cukraus, tai man antaniniai netinka - per rūgštūs.

Et, geriau einu džiovint morkų - tos geriau sekasi, nei obuolių sūrį virt biggrin.gif
Atsakyti

Ačiū labai visoms už sveikinimus wub.gif
Važiuojam į Nidą smile.gif


QUOTE(kavasucitrina @ 2022 09 29, 09:39)


Lina Sen aš FB. Profily Lesius.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 09 29, 10:45)
Ačiū labai visoms už sveikinimus  wub.gif 
Važiuojam į Nidą smile.gif
Lina Sen aš FB.  Profily Lesius.

Ačiū. Paprašiau įsidrauginti, kad nepamesčiau bigsmile.gif
Atsakyti
5 sūrius sumakalavau,pripjauščiau rytdienai darbo.Slyvas kitai savaitei atidėsiu,nes nuo kauliuko sunkiai dar atsiskyria.Dar gali panokti. ax.gif
Į mišką porai valandų,tuščia,vienas baravykas ,kuris visada toje pačioje vietoje ir peraugęs raudonikis.Tikėjausi ruduokių,kažkiek pasigrybavau.Badas.Pas mus per sausa,kad ir palijo. ax.gif
Atsakyti