Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Jurginėlis"

Sveikos, norejau pasiteirauti, gal kas susidurete ar imanoma su aukletojom susitarti, kad neduotu vaikui kai kuriu patiekalu ar gerimu? maniskis kai kuriems produktams alergiskas. ar galima ta diena kazka jam kito ideti maistui?
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2012 04 12, 08:53)
Sveikos, norejau pasiteirauti, gal kas susidurete ar imanoma su aukletojom susitarti, kad neduotu vaikui kai kuriu patiekalu ar gerimu? maniskis kai kuriems produktams alergiskas. ar galima ta diena kazka jam kito ideti maistui?

Specialiai atskirai negamina vaikui, jei jis kam alergiškas, bet pasakyti kam alergiškas - būtina, nes tada tų produktų jam neduoda.
Atsakyti
smagu, kad imanoma susitarti. o jau pradejau abejoti ka reiks daryti kai ateis darziuko laikas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2012 04 12, 13:02)
smagu, kad imanoma susitarti. o jau pradejau abejoti ka reiks daryti kai ateis darziuko laikas.  4u.gif

Nuo 2 metukų eisit? smile.gif Tik svarbu labai akcentuoti, kad nepamirštų ir kitoms auklėtojoms pasakyti, nes kartais jos keičiasi (ta prasme kartais kuri kurią pavaduoja, retai, bet...). Gerai nepamenu, bet gal verta ir raštiškai pateikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VinDi: 12 balandžio 2012 - 12:43
QUOTE(VinDi @ 2012 04 12, 13:43)
Nuo 2 metukų eisit?  smile.gif Tik svarbu labai akcentuoti, kad nepamirštų ir kitoms auklėtojoms pasakyti, nes kartais jos keičiasi (ta prasme kartais kuri kurią pavaduoja, retai, bet...). Gerai nepamenu, bet gal verta ir raštiškai pateikti  mirksiukas.gif

nzn nuo kada eisim. norejom nuo rugsejo, bet sake kad nesudarines grupiu 1.5 metu vaikuciam siemet, bet del visako parasiau patvirtinima nuo rugsejo. tai gal metu eigoje pateksim.
o jus nuo kada suneli planuojat leisti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 12 balandžio 2012 - 13:24
Man šnekant su vaiku jis pasiskundė kad per pietu miega kente ir nejo siusiuko, nes aukletoja rekia jei eina. Ji liepia prieš miega padaryti siusiuka. Viršunė kazkokia ir tai jau ne pirma kartą. Bijosi paprašyt vandens. Anksčiau taip nebuvo. Aš savo vaiką žinau, reiškia kad aprektas stiprei buvo. Man tai šlykštu kai į akis auklėtoja tokia tolerantiška, pedagogiška, o taip daro. Nežinau ar čia su auklėtoja eiti pašnekėti ar tiesei pas vedėja. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2012 04 12, 14:23)
nzn nuo kada eisim. norejom nuo rugsejo, bet sake kad nesudarines grupiu 1.5 metu vaikuciam siemet, bet del visako parasiau patvirtinima nuo rugsejo. tai gal metu eigoje pateksim.
o jus nuo kada suneli planuojat leisti?

Mes nuo kitų metų rugsėjo mirksiukas.gif

QUOTE(Virginija4747 @ 2012 05 05, 18:22)
Man šnekant su vaiku jis pasiskundė  kad per pietu miega kente ir nejo siusiuko, nes aukletoja rekia jei eina. Ji liepia prieš miega padaryti siusiuka. Viršunė kazkokia ir tai jau ne pirma kartą. Bijosi paprašyt vandens. Anksčiau taip nebuvo. Aš savo vaiką žinau, reiškia kad aprektas stiprei buvo. Man tai šlykštu kai į akis auklėtoja tokia tolerantiška, pedagogiška, o taip daro. Nežinau ar čia su auklėtoja eiti pašnekėti ar tiesei pas vedėja.  schmoll.gif

Kokia auklėtoja?
Mum kai nepatiko auklėtoja, tai mes iš karto nuėjom pas vedėją ir mum grąžino ankstesnę auklėtoją.
Atsakyti
QUOTE(Virginija4747 @ 2012 05 05, 18:22)
Man šnekant su vaiku jis pasiskundė  kad per pietu miega kente ir nejo siusiuko, nes aukletoja rekia jei eina. Ji liepia prieš miega padaryti siusiuka. Viršunė kazkokia ir tai jau ne pirma kartą. Bijosi paprašyt vandens. Anksčiau taip nebuvo. Aš savo vaiką žinau, reiškia kad aprektas stiprei buvo. Man tai šlykštu kai į akis auklėtoja tokia tolerantiška, pedagogiška, o taip daro. Nežinau ar čia su auklėtoja eiti pašnekėti ar tiesei pas vedėja.  schmoll.gif

kai as buvau maza - musu aukletojos taip elgdavosi. alia kazkodel tevam nesakem. kazi kodel, mazi tie vaikai neviska pasako.
neleisdavo eiti sysiu per pietus, nes tipo nemiegi reiskia. tai budavo kas i lovyte pradedavo daryti. o jei paslapcia begdavai - gaudavom per uzpakalius. kazkokia nesamone, alia seni laikai cia. dabar manau tikrai galima paprasyti/pakalbeti ir kazka pakeisti:) 4u.gif
Atsakyti
Ar yra mamyciu, kurios savo mazylius planuoja vesti i si darzeli si rudeni? Gal zinote kaip yra su sarasais? Kada bus aisku priims ar ne? Ar is savivaldybes ar is darzelio bus verdiktas? keiciasi tvarka, niekas nebeaisku... Esam uzsirase siam rugsejui...tai jei nepapuolam, reikia naujai rasyti prasyma dar kitam rudeniui vel is naujo?

Atsakyti
QUOTE(varliukai @ 2012 05 14, 09:02)
Ar yra mamyciu, kurios savo mazylius planuoja vesti i si darzeli si rudeni? Gal zinote kaip yra su sarasais? Kada bus aisku priims ar ne? Ar is savivaldybes ar is darzelio bus verdiktas? keiciasi tvarka, niekas nebeaisku... Esam uzsirase siam rugsejui...tai jei nepapuolam, reikia naujai rasyti prasyma dar kitam rudeniui vel is naujo?


Siandien buvom nuejusios. Mums sake, kad sarasas vaikuciu, kurie pateks nuo rugsejo bus iskabintas jau liepos menesi skelbimu lentoje. Jei nepatenkam, veliausiai rugsejo 2 ar 3 ateiti ir parasyti patvirtinima, kad nori leisti vaika, tarkim, dar uz puses metu (nebutinai nuo kito rugsejo). Panasu, kad mums be sansu pakliuti nuo sio rugsejo, nes kol kas eileje esame 37.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akstute: 17 gegužės 2012 - 17:38
vėl vasara, vėl grupių perskirstymas doh.gif vėl auklėtojos kaitaliojasi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akstute @ 2012 05 17, 18:34)
Siandien buvom nuejusios. Mums sake, kad sarasas vaikuciu, kurie pateks nuo rugsejo bus iskabintas jau liepos menesi skelbimu lentoje. Jei nepatenkam, veliausiai rugsejo 2 ar 3 ateiti ir parasyti patvirtinima, kad nori leisti vaika, tarkim, dar uz puses metu (nebutinai nuo kito rugsejo). Panasu, kad mums be sansu pakliuti nuo sio rugsejo, nes kol kas eileje esame 37.

O kada užsirašėt į darželį? Kiek laiko vaikui tada buvo?

Mes užrašėm 5-ą dieną nuo gimimo, buvom 5 sąraše, o kai tvarka pasikeitė, tai užsukom pažiūrėti kiek pasistūmėm, tai šiai minutei esam 23 doh.gif , o į darželį eisim 2013 metų rudenį, tai neaišku į kokias aukštumas iš vis pakilsim. Sakė po naujos tvarkos įvedimo - daug soc. remtinų atsirado.
Atsakyti