Įkraunama...
Įkraunama...

Šparaginės ir kitokios pupelės

gal kas žinot, jei pagal receptą pilti 1 stiklinę acto, o aš norėčiau dėti citrinos rūgštelę, kiek tada jos dėti? g.gif
Atsakyti
mes marinuojam sparagines pupeles viename stiklainyje kartu su agurkais, arba pomidorais, dar ziediniu kopustu kartais idedam...o marinatas tai jau pagal kiekvienos skoni gali buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2006 06 22, 16:36)
Noriu jums pasiūlyti puikų paprastų pupelių koncervavimo receptą. Jau daug metų  taip daro mano tėtis,tokių skanių koncervuotų pupelių daugiau niekur nesu valgiusi.

    Pupelių 2kg
    pomidorų 2,5kg
    paprikų iki 0,5kg
    druskos 2 šaukštai
    cukraus 2 šaukštai
    1 stiklinė acto 0,9proc.
    1,5 stiklinės aliejaus
    po 200g česnako, petražolių šaknų

Pomidorus, česnakus, papriką, petražoles sumalti per mėsmalę, supilti aliejų, actą, cukrų, druską ir pakaitinti iki užvirimo.Tą masę užpilti šaltas - virtas pupeles. Viską kaitinti ant mažos ugnies 35 - 45 min. Supilstyti į stiklainius ir uždaryti. Skanaus!

Išbandžiau šitą receptą, tai galiu pasakyti kad tikrai neblogas. Labai gerai tinka su arba prie mėsos thumbup.gif
Atsakyti
Raugtos shparagines pupeles: taip kaip raugiam agurkus su pomidorais, galima uzsiraugti ir pupeliu (labai skanu!):

Sparagines pupeles perliejam karshtu (ar verdanciu vandeniu), sukisham i molini dubeni (staciom, jei isheina:) ir primetam cesnako skilteliu. Uzverdam vandeni (karshtas marinatas tam, kad ryt poryt jau galetumete ragauti:), beriam druskos (turi buti gan suroka, bet ne per daug), cukraus, visokiausiu pipiru ir acto (gan daug). Marinatas turi buti gan ashtrokas, ash visad ragauju. Uzpilam shpargines pupeles ir po dienos dvieju jau galima skanauti. Jei buna skaniai uzsimarinave, dedu i shaldytuva, kad neperrugtu. Skanaus!
Atsakyti
as isiverdu sparagines, dedu i keptuve, pakepinu, dedu isplaktus kiausinius, pakepinu ir sudedu dziuveselius, labai skanu smile.gif
Atsakyti
Šparaginės pupelės

Šparaginių pupelių
2 litrai vandens
3 šaukštai be kaupo druskos
5 šaukštai be kaupo cukraus
1 stiklinė acto
j,pipirai,lauro lapai

pupeles supjaustom ir paverdam su prieskoniais 10 min,po to supilame acta,cukru,druska ir dar paverdam 15 min,po to dedam i stiklainius ir mars i rusi thumbup.gif
Atsakyti
Na va prisiskaiciau tiek marinatu receptu, prisirinkau informacijos, bandysiu viska susiklijuoti ir patvarkyti tuos sparagus thumbup.gif
Dekui, kad dalinates savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2008 08 18, 18:11)
Šparaginės pupelės

Šparaginių pupelių
2 litrai vandens
3 šaukštai be kaupo druskos
5 šaukštai be kaupo cukraus
1 stiklinė acto
j,pipirai,lauro lapai

pupeles supjaustom ir paverdam su prieskoniais 10 min,po to supilame acta,cukru,druska ir dar paverdam 15 min,po to dedam i stiklainius ir mars i rusi  thumbup.gif

Ir aš taip darau, tik neverdu taip ilgai, mums skaniau kietesnės. Parsivežėm iš kaimo labai daug, visos jau stiklainiukuose. Man labai skanu prie mėsos ar šiaip pagraužt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2007 08 09, 14:56)
Gal turit receptuką šparaginių marinavimo, bet, kad nereiktų pasterizuoti. Labai man nepatinka ta procedūra. ax.gif

As irgi nekenciu pasterizavimo, turiu labai gera recepta, kur nereikia pasterizuoti. Pernai pasidariau, bet per mazai, per menesi viska seimyna sudorojo doh.gif Todel siemet darysiu daygiau thumbup.gif
Konservuotos sparagines pupeles.
Pavirti iki 5min. pasūdytam vandenį. Tik nepervirti.
Marinatas : 2,5 l vandens
2 stiklinės cukraus
2 valgomi šaukštai druskos
1,5 stiklinės 9% acto
pipirų , lauro lapų, česnako
Su tokiu kiekiu marinato užsipila 10 stiklainių 0,5l .

Bet tinka tik geltonos, bandziau ir zalias, nelabai schmoll.gif Todel zalias dabar tik saldau.
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 07 26, 11:11)
As irgi nekenciu pasterizavimo, turiu labai gera recepta, kur nereikia pasterizuoti. Pernai pasidariau, bet per mazai, per menesi viska seimyna sudorojo doh.gif Todel siemet darysiu daygiau thumbup.gif
Konservuotos sparagines pupeles.
Pavirti iki 5min. pasūdytam vandenį. Tik nepervirti.
        Marinatas : 2,5 l vandens
                        2 stiklinės cukraus
                        2 valgomi šaukštai druskos
                        1,5 stiklinės 9% acto
                        pipirų , lauro lapų, česnako
    Su tokiu kiekiu marinato užsipila 10 stiklainių 0,5l .

Bet tinka tik geltonos, bandziau ir zalias, nelabai schmoll.gif Todel zalias dabar tik saldau.

turiu klausimą blush2.gif vakar bandžiau konservuoti pupeles pagal šį receptą.viską dariau taip,kaip nurodyta( čia pirmas mano bandymas,niekada neteko dar blush2.gif )
o šiandien ryte žiūriu,kad mano česnakai mėlyni blink.gif kaip suprasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2007 09 01, 20:11)
gal kas žinot, jei pagal receptą pilti 1 stiklinę acto, o aš norėčiau dėti citrinos rūgštelę, kiek tada jos dėti? g.gif

agurkams aš dedu 1 arbatinį šaukštelį 1 litrui vandens, tai manu, kad ir joms taip tiktų.

QUOTE(reksnyte @ 2009 07 26, 10:17)
turiu klausimą  blush2.gif  vakar bandžiau konservuoti pupeles pagal šį receptą.viską dariau taip,kaip nurodyta( čia pirmas mano bandymas,niekada neteko dar  blush2.gif )
o šiandien ryte žiūriu,kad mano česnakai mėlyni  blink.gif  kaip suprasti  g.gif

nebijok, čia nieko tokio, česnakas aukštoj temperatūroj gali pamėlynuoti, pažaliuoti, gi kartais ir keptoj duonoj būna mėlynų česnakų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 07 26, 12:08)
agurkams aš dedu 1 arbatinį šaukštelį 1 litrui vandens, tai manu, kad ir joms taip tiktų.
nebijok, čia nieko tokio, česnakas aukštoj temperatūroj gali pamėlynuoti, pažaliuoti, gi kartais ir keptoj duonoj būna mėlynų česnakų  mirksiukas.gif

o aš jau galvojau,kad teks mesti lauk doh.gif ačiū,kad nuraminot 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti