Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušinienės & omletai

QUOTE(astaria @ 2012 03 01, 15:58)
mačiau big maximoj, turėtų būt ir kitose smile.gif


bigsmile.gif reiks lekt ieskoti. kokia kaina gal pameni?
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2012 03 01, 23:21)
Vaikystės omletas:
[url=http://fantazijosvirtuveje.blogspot.com/

Vyšnele, turiu klausimą,o iš mažesnio kiekio kiašinių galima iškepti tokį omletą?

Atleisk už tokį klausimą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vyšnelė @ 2012 03 01, 23:21)
Vaikystės omletas:
[url=http://fanta

Vyšnele, turiu klausimą,o iš mažesnio kiekio kiašinių galima iškepti tokį omletą?

Atleisk už tokį klausimą biggrin.gif
Atsakyti
Karališkas omletas su tunais ( mūsų šeimynai labai patinka)
reikės:
svogūno ( kiek mėgstat)
česnako
indėlį tuno ( savo sultyse)
pomidoru
druskos ,pipiru , dūmo skonio maltos paprikos
pavasari vasara dar įdedu svogūnu laišku jei yra
pora šaukštu manų arba maltu džiūvėsių
fermentinio sūrio
pora šaukštu grietines
aliejaus arba sviesto
Paruošimas :
pakepinam pusžiedžiais pjaustytus svogūnus , suberiam taip pat supjaustytus pomidorus kol tai kepa dubeneli išplakam 10 kaušinių , grietine , prieskonius , manus arba džiūvėsius , susmulkinam tunus nupilam nuo jų vandenį, išspaudžiam česnaką , ir dar karta viska kruopščiai išmaišom ( jei yra laiko galima baltymus iki pūtų išplakti ir veliau su viskuo sumaišyti) , galiausiai viska išpilti ant apkeptu pomidoru su svogūnais , išmaišyti keptuvei kad viskas susimaišytu ir palikti kepti neliečiant kol omletas truputi atšoks nuo kraštu , tada viską kartu su keptuvė ( keptuve turi but tam tinkama , t.y be plastmasiniu ir pan detalių) pašaunam omletą į orkaite ir kepam ~ 15 minučių , po 10 minučių užbarstom sūrį ir lydom ne mažiau 5 minučių , Skanaus , valgom su pomidorais , pomidoru padažu arba majonezu ir skrudinta duona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 03 01, 23:49)
bigsmile.gif reiks lekt ieskoti. kokia kaina gal pameni?

ar radai? aš prisimenu net, kur buvo sudėti biggrin.gif iš lentynos galo, prie galinės sienos su indais smile.gif
kaina tai iki 10 litų, tiksliau nepasakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 03 kovo 2012 - 08:53
QUOTE(astaria @ 2012 03 03, 06:53)
ar radai? aš prisimenu net,  kur buvo sudėti  biggrin.gif  iš lentynos galo, prie galinės sienos su indais  smile.gif
kaina tai iki 10 litų, tiksliau nepasakysiu.


blush2.gif dar maximoje nebuvau. O kazin Hypermaximoje yra ju?
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2012 02 29, 20:00)
Sveikos,

gal kas parekomenduotumete omleta ORKAITEJE?

KEPIAU paprasta 10 kiausiniu, druska, pienas - bet mna iskepes jis susileido  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif nors dariau pagal instrukcija

zinau kiti pila mineralinio, gal kuri turite recepta

aciu  4u.gif



TAI NIEKAS NEKEPATE OMLETU ORKAITEJE verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 11 02, 13:25)
Aš dabar pradėjau labai mėgti kiaušinienę su svogūnu ir grybais. Iš pradžių supjaustau raudoną svogūną, įdedu grybų (aš naudoju pievagrybius, nes kur esu, kitokių nėra). Kelias minutes pakepinu vienus. Tada įmušu kelis kiaušinius, viską išmaišau, ir kepu, kol iškepa truputį vis pamaišydama. Man labai skanu, o kartu paprasta ir greita. Valgau dažniausiai su daržovėmis wub.gif



Darau taip pat, tik su baltais svogūnais
Atsakyti
[quote=dovil14,2011 11 02, 12:52]
Pats nerealiausias omletas, kurį teko gaminti ir valgyti - pagal Jamie Oliver receptą

atrodo tikrai skaniai ir be galo paprasta pasigaminti thumbup.gif
butinai isbandysiu,nes dar niekada nekepus omleto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rami_Ledi @ 2012 03 07, 16:16)
Darau taip pat, tik su baltais svogūnais


Aš jau irgi su baltais darau - irgi labai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 03 04, 15:06)
TAI NIEKAS NEKEPATE OMLETU ORKAITEJE  verysad.gif

aš kepu.
Šįryt kepiau savo mėgstamiausią, su sūriu, orkaitėje. Kepė baisiai ilgai - virš pusvalandžio, bet kaip skanu...
Atsakyti
Man labai skanus toks omletas (vienai porcijai):
2 kiausiniai, 2 saukstai majonezo, sauja fermentinio surio, truputi pipiru ir baziliku dziovintu. Kepu keptuveje kaip blynus is abieju pusiu, kol graziai apskrunda. Gaunasi purus ir labai skanus omletas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2012 03 18, 10:37)
aš kepu.
Šįryt kepiau savo mėgstamiausią, su sūriu, orkaitėje. Kepė baisiai ilgai - virš pusvalandžio, bet kaip skanu...


o kur receptukas 4u.gif

QUOTE(Tresor @ 2012 03 19, 09:45)
Man labai skanus toks omletas (vienai porcijai):


ismeginsiu ir as
o keptuve tai maza turi buti? nes dideleje, na kaip standartine, tai labai jau plonas bus?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 03 19, 12:45)
Man labai skanus toks omletas (vienai porcijai):
2 kiausiniai, 2 saukstai majonezo, sauja fermentinio surio, truputi pipiru ir baziliku dziovintu. Kepu keptuveje kaip blynus is abieju pusiu, kol graziai apskrunda. Gaunasi purus ir labai skanus omletas smile.gif

kepat ant sviesto ar aliejaus? mirksiukas.gif
Atsakyti