Įkraunama...
Įkraunama...

Filmas ar knyga?

Dažnai filmuose būna daug kas iškarpyta iš knygų.
Labiausiai patikusios knygos ir jų ekranizacijos, tai Antony Burges "Prisukamas apelsinas", Remarko "Vakarų fronte nieko naujo" ir neatsimenu kokio autoriaus "Kovos klubas"
Atsakyti
QUOTE(ClockWork @ 2006 12 30, 23:31)
...ir neatsimenu kokio autoriaus "Kovos klubas"

Chucko Palahniuko. Filmas labai geras, o knygos perskaityt vis neprisiruošiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2006 11 01, 21:48)
Pirmiau pamačiau „Žiedų Valdovo“ pirmus du filmus ir tik po to perskaičiau visas tris knygas. Šitie filmai nerealūs smile.gif Lygiaverčiai knygom smile.gif


nė už ką nesutinku. Jei pirma dalis buvo gera, tai dvi likusios kažkoks košmaras. Likau pasibaisėjusi. Žinau, kad galima praleisti detales, išmesti veikėjus, bet ne iki tiek... doh.gif doh.gif Kai pamačiau, negalėjau patikėti.... Graži ekranizacija, neskaičiuosiem knygos. Ėt, ką ir kalbėti doh.gif

nesu mačius ekranizacijos lygios knygai ar geresnės už ją. Nemanau, kad taip kada nors bus.
Kai perskaičiau Vėjo nublokštus išsižiojau - pusės knygos nėra ir pakely kažkur Skarlet vaikus pametė doh.gif
Atsakyti
kiek esu skaiciusi knygu, o po to ziurejusi filmu, tai isvada: knyga zymiai geriau, idomiau, naudingiau smile.gif o filmai tiktai nuvilia
Atsakyti
QUOTE(anestute @ 2007 03 24, 10:56)
kiek esu skaiciusi knygu, o po to ziurejusi filmu, tai isvada: knyga zymiai geriau, idomiau, naudingiau  smile.gif  o filmai tiktai nuvilia

aš irgi tokios pačios nuomonės laikausi, tik su viena išimtim..."Lolita" labiau patiko filmo pavidalu wub.gif
Atsakyti
knyga aisq geriau, nes filmas duoda suvirškintą vaizdą ir nepalieka vaizduotei vietos.
beveik niekada namie neišžiūriu iki galo jokio filmo, miego užsinoriu arba šiaip užsigalvoju ir pametu seką. o ant knygų irgi reikia užsivažiuoti..tai renkuosi internetą biggrin.gif
Atsakyti
Man reikia jūsų nuomonės smile.gif Sudalyvaukit apklausoj smile.gif
KNYGA ar FILMAS?
Atsakyti
Knyga.
Atsakyti
Man geriau knyga smile.gif
Atsakyti
Remiantis iki siol igyta patirtim-man kol kas vienareiksmiskai pirmauja knyga thumbup.gif
Atsakyti
Ir as uz knyga!!! 4u.gif
Atsakyti
Sutinku su daugelio čia išsakoma nuomone, kad knyga daug geriau. drinks_cheers.gif ištiesų, filmuose dažnai nebūna nei pusės medžiagos, kuri yra knygoje, ir apskritai knyga man yra įdomesnis istorijos pateikimo būdas ax.gif
Atsakyti