Įkraunama...
Įkraunama...

Filmas ar knyga?

Aš irgi tik už knygą thumbup.gif o po knygos, kad ir n kartų ekranizaciją žiūrėk lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif . Man atrodo, kad daugeliu atvejų knygoje veiksmas perteikiamas įdomiau negu filme rolleyes.gif . Ir tik keletas filmų buvo įdomesni už knygą. Bet čia tik mano nuomonė ax.gif .
Atsakyti
Ma geriau knyga
Atsakyti
,,vėjų nublokšti,, pirmas filmo pastatymas thumbup.gif ,manau lygu lygu biggrin.gif
o ,,džeinė eir,, mirksiukas.gif
Atsakyti
Labiau megstu knygas. Bet ir filmus buna neblogai paziureti, kai norisi kazko "spalvoto" bei "veikiancio". Deja, sutinku su cia issakyta nuomone, jog tik keletas filmu yra geresni uz popierini originala.
Atsakyti
Aš už knygą thumbup.gif vienareikšmiškai....
Atsakyti
Kas be ko... Aišku, kad knyga geriau thumbup.gif Į viską žvelgi pro savo prizmę, susikuri vaizdus ir veikėjus pats... mirksiukas.gif Kiek mačiau filmų, kurių knygas esu skaičiusi, knygos visada palikdavo daug geresnį įspūdį. g.gif Aišku, filmai taip pat neblogai rolleyes.gif
Atsakyti
manau, kad knyga, bet galima pasirinkti tokia knyga, pagal kuria yra pastatytas filmas. tada jau ir ivertini kas geriau: ar knyga, ar filmas, bet filmuose daznai daug scenu buna isskirpta...
Atsakyti
Aš už knygą thumbup.gif
Atsakyti
As uz knyga, kaip ir daugelis cia pasisakiusiu bigsmile.gif
Bet prisimenu viena filma, kuris paliko didesni ispudi uz knyga ax.gif
Tai 'Skrydis virs gegutes lizdo'(pirma maciau filma, paskui skaiciau)
Buvo dar pora filmu, kurie prilygo perskaitytom knygom pagal padaryta ispudi'Zalioji mylia', 'Svytejimas'(taigi 'siaubiakai' rolleyes.gif drebejau ir nuo knygu ir nuo filmu, tiksliau nuo mylios verkiau, drebejau nuo svytejimo )
Bet dauguma filmu vis delto nuvyle schmoll.gif Ypac skaudus buvo nusivylimas po 'Sidro namu taisykliu'. Man taip patiko si knyga, ziurejau filma ir vis laukiau, kada bus tas ar anas, o filmas eme ir baigesi, taip nieko ir neparodes unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Daugiau suvokiu ir suprantu perskaitęs knygą, tačiau kaip laiko praleidimą renkuosi filmą 4u.gif
Atsakyti
Kartais man labiau patinka skaityti knyga, nes skaitant gali isivaizduoti kaip ten kas vykasta thumbup.gif o kartais labiau filmas nes tyngisi skaityti arba filmas yra labai gerai "pastatytas" mirksiukas.gif
Atsakyti