Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Apklausa: Ar nešiojate vestuvinį žiedą? (588 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nendrelė @ 2006 08 29, 14:34)
Turim. Metus nešiojom, na bet neprilipo kažkaip.


blink.gif mūsų irgi neprilipę blink.gif
ok.gif, juokauju mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškis žiedo nenešiojo, kol dirbo ant kelio. Bijjojo, kad pames, subraižys ar kitaip sugadins.Grįžęs namo iškart užsimaudavo. Dabar, kai pakeitė darbą, nebenusiima
Atsakyti
Mes vede jau 11 metu,is ju abu nesiojom gal kokius metus thumbup.gif Jis del svorio svyravimo zieda nenesiojo,as tai pat verysad.gif Sakiau jei jis uzsides,uzsidesiu ir as,taip mes ju ir nenesiojam doh.gif
Atsakyti
Mes vede jau trylika metu.Nesiojam abu.Nesioju ir net nekilo minties kad reiktu nusiimti. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Na susituoke mes neilgai, tai kolkas
nesiojame, nusiimame jei ka tvarkome,
arba kai vyras daze buta, kad nesugadintu.
Atsakyti
abu nenesiojam thumbup.gif
Atsakyti
O man taip keista, merginos diskutuoja renkasi tuos žiedus (vestuvių temoje). o poto žiedus nenešioja doh.gif Tai kam tada pikrti tuos brangius, jei nenešioti doh.gif Užtektu vienam kartui paprastutelius nusipirkti ir viskas, nu tuos vienkartinius pigius, juk koks skirtumas, juk nenešiojat.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 31, 22:34)
O man taip keista, merginos diskutuoja renkasi tuos žiedus (vestuvių temoje). o poto žiedus nenešioja  doh.gif  Tai kam tada pikrti tuos brangius, jei nenešioti  doh.gif  Užtektu vienam kartui paprastutelius nusipirkti ir viskas, nu tuos vienkartinius pigius, juk koks skirtumas, juk nenešiojat....  ax.gif

O kam tada brangios sukneles? Juk galima kokia is pigiu rubu nusipirkti. O dar puokste kiek kainuoja, juk vistiek kai meti susigadina, o dar ir nuvysta...
O mes paprastus ir pirkom- be jokiu raitymu, be brangakmeniu ir pan. nes jautem, kad jie atliks simbolini vaidmeni.
Atsakyti
Nesiojam,nusiimam tik dirbant ka nors.Na kaip gi kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
abu nesiojame,tik dabar tokia problema-man po gimdymo ant to pirsto kur zieda vestuvinis atsirado alergija.Visa vasara man tyrimus dare,vaiksciojau i spinduliu terapija,ir nieks nepadejo,siuo metu labai paumejo,tai nesioju ant kaires rankos,o vyras kaikada nakciai nusijema,nes pastorejo,tai spaudzia.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Abu nesoijame thumbup.gif
Atsakyti
Abu nešiojame, jau 3 kartus modelius pakeitėme(perdarėme) bet nešiojame abu.
Atsakyti