Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Apklausa: Ar nešiojate vestuvinį žiedą? (588 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 09 29, 19:42)
O maniškis niekada nenusiima  doh.gif


Maniškiui vakare pirštai patinsta unsure.gif Jau kelis kartus didinome žiedą (tempėme),vis tiek tas pats g.gif
Bet pritariu nuomonei,kad žiedas-simbolis,jis ant rankos ar ne,niekas nesikeičia.
Pažįstu šeimų,kurios po vestuvių,nenešioja žiedų nei vienas ir gyvena puikiai bigsmile.gif ,žinau atvejų,kai atvirkščiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 31, 23:34)
O man taip keista, merginos diskutuoja renkasi tuos žiedus (vestuvių temoje). o poto žiedus nenešioja  doh.gif  Tai kam tada pikrti tuos brangius, jei nenešioti  doh.gif  Užtektu vienam kartui paprastutelius nusipirkti ir viskas, nu tuos vienkartinius pigius, juk koks skirtumas, juk nenešiojat....  ax.gif

kaip as tau pritariu... drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As nesioju nuolat, maniskis tik diena, nakciai nusiima, nes nepatogu 4u.gif
Atsakyti
Maniškis niekada jo nenusiima, aš tai vis kur nors pasidedu ir doh.gif būna neatsimenu, dabar stengiuosi visada į vieną vietą pasidėti, bet šiaip visada prieš išeidama iš namų visada užsidedu, o jeigu pamirštu tai kažkai truksta kažko ant rankos rolleyes.gif
Atsakyti
O mes abu nakciai nusiimam, nes musu ziedeliai pakankamai stori ir nakti nelabai patogu...As tai apskritai negaliu su jokiais papuosalais miegot schmoll.gif
Atsakyti
mes abu nešiojeme sav ziedus, tik kai einu maudytis, ar skalbti nusiimu, o mano vyras kai eina remontuotis masina ar i soda ka nors dirbti.
Atsakyti
Mes tai dar kolkas abu nesiojame ziedus ir labai tuo dziaugiames. Tiek man, tiek vyrui tai labai svarbu blush2.gif Is tikro tai pries vestuves apie tai nemazai kalbejome ir nusprendeme, kad jei jau tuokiames, tai ir ziedai turi buti smile.gif
Atsakyti
Na as savo vest zieda nusiemiau gal po savaites po vedybu,vyras veliau.
1.jis man maise darbe.
2.Nematau prasmes ji pastoviai nesioti,nes as aukso nemegstu.
Zodziu laikausi tos nuomones,kad nebutina but visur suzieduotu pauksciu.Svarbu vidine busena.
Atsakyti
Aš tai visu žiedus nešioju tik ne namie, kai grįžtu namo, iškar nusimaunu, na, man nepatogu namie su žiedu aš žiedais dirbti, o mano vyras tai nuolat su vestuviniu žiedu, nuo vestuvių dar turbūt nebuvo niekad nusimovęs biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras nešioja nuolat. Iki nėštumo ir nėštumo pradžioje ir aš nenusiimdavau, bet paskui pirštai sustorėjo, tai dabar kol kas žiedas tik ant kairės rankos piršto telpa, tai kai nepamirštu, visada užsidedu (kai pamirštu, tai vyras sako, nu va, vėl su meiluže važiuoju biggrin.gif ).
Atsakyti
abu nesiojame, bet as uzsidedu tik tada kai kur nors iseinu (kartais buna, kad ir pamirstu uzsideti blush2.gif ) o vyras niekada nenusiima net tada kai miega.As sakau, kad jis ji viena karta kur nors pames ar be pirsto liks, nes pas ji pats pirstas yra plonas, o sanariai stori, turejo pirkti 2-iem dydziais didesni doh.gif galvojau visai nenesios del sios priezasties bet va kaip gavosi
Atsakyti
Nesuprantu, kodel zmones nenesioja vestuviniu ziedu, jei jau tuokesi? g.gif Mes nesiojam ir niekada nenusiimam, vyras net pasake, kad nenoretu, jog ji nusiimciau be jo, "jis uzdejo, jis ir nuims" hihihi.gif As taip pat manau, mes nesiojam tai kaip meiles ir musu sajungos simboli... ax.gif
Atsakyti