Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

Ir as pasigirsiu biggrin.gif

Vakar valgem Separdo pyraga. Na zinokit tikrai nesitikejau kad bus TOKS SKANUS. Tas suris taip skaniai prie koses prikepe kad... rolleyes.gif essen.gif Beje, dejau ne tik zirnelius, bet ir saldytus kukuruzus. Man rodos ten galima sukrauti praktiskai bet ka, ka turi saldiklyje:)
user posted image user posted image

O desertui Bananu keksas.
user posted image user posted image
pora pastabeliu: 1.kepe zymiau ilgiau nei pagal recepta, netgi siek tiek ilgiau nei valanda.. g.gif nors orkaite tikrai gera. Man rodos tie bananai labai jau nenori sukept.. smile.gif 2. smulkmena, bet deti viska idealiai paeiliui kaip parasyta man nelabai isejo, nes sudejus miltus gaunasi toookia tirsta tesla, kad sunkiai bepamaisysi.. tai sudejau piena kartu.. ax.gif ai bet manau cia ne esme visai biggrin.gif
Bet pyragas mums patiko!!! thumb_yello.gif
p.s. liko dar kokie 8 bananai doh.gif doh.gif doh.gif

Aciu sonatinai! notworthy.gif 4u.gif

Isnaglejau visai nuotraukas dedama, bet kad nei vieno is situ dalyku nuotraukos kaip ir nebuvo.. ax.gif Manau sonatina nesupyks, nes kokybe dar taaaiiip toli iki josios blush2.gif Sonatina, isduok savo fantastisku nuotrauku paslapti, a? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 19 rugpjūčio 2006 - 12:15
garbane, nuotraukų dėk ir kuo daugiau smile.gif Tai visgi daiktinis įrodymas, kad patiekalus iš tiesų gaminai tongue.gif Labai smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Gaminau šiandien bulvinę "picą", nedėjau alyvuogių, naudojau tik olandišką sūrį ir vietoje tuno dėjau pakepintą kalakutienos faršą. Na man buvo ganėtinai skanu, o mano vyrui nepatiko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute1: 19 rugpjūčio 2006 - 15:06
Sonatina, patark, kaip nusipirkti gerą, minkštą mėsą? Nemoku žalios mėsos pirkti, dažnai apsiperku. blush2.gif
Atsakyti
Sonatina,išbandžiau tavo medaus keksą.Taip gavosi ekspromtu.Vyras vietoj sūrių riešutų nupirko saldžius.Turiu dar pernykščio medaus.Tai bedarant vakarienę ir keksas gavosi. thumbup.gif thumbup.gif Bet tiek visi sotūs,kad nebetelpa,tai iki rytojaus gal nesuges.Labai tik saldus gavosi.Rudojo cukraus tai nedaug dedasi ir medaus.Bet tikrai labai saldus gavosi. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Spurgita @ 2006 08 19, 16:20)
Sonatina, patark, kaip nusipirkti gerą, minkštą mėsą? Nemoku žalios mėsos pirkti, dažnai apsiperku.  blush2.gif

Spurgita,išsirink gerą mėsininką turguje.Mes tai daug metų perkame pas tą pačią mėsininkę,tai jau kai būna prasta mėsa,ji pati pataria pirkti pas jos kaimynus.O dabar tai perėjome prie kalakutienos,tai perkame turguje,ten kur prekiauja lašiniais,yra "arvi"skyrelis.Na neapsipirkome nė karto. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sonatina, baisiai užsimaniau Blandėlių apkepo, bet...neturiu tokio didelio kepimo indo į kurį viskas tilptų. O ar negalima daryti paprastame puode ir ne orkaitėje? Arba paprastame puode ir kišti į orkaitę (bet gal pridegti gali?). Na žodžiu, neišmanau kaip elgtis g.gif
Atsakyti
dute1, bulvinės picos skonis, žinoma, savotiškas smile.gif Bet pas mus kažkaip ji greitai buvo suvartota smile.gif

Spurgita, tiesą sakant, nelabai galiu patarti dėl mėsos, nes gana retai perku ir ne visada pataikau išsirinkti... Tik iš principo parašiau, kad reikėtų minkštesnės, nes aš dariau iš nugarinės ir man pasirodė šiek tiek kietoka g.gif

IngridaB, keksas tikai taip greitai nesuges, tik laikyčiau ji uždengtą ar suvyniotą į plėvelę... O saldus jis greičiausiai nuo sirupo, kuriuo sulaistytas...

Nome, kažkuri mergina visai neseniai rašė, kad darė apkepą čenakinėse ir gavosi puikiausiai, tad tikrai manau, jei tavo puodas tinkamas kepti orkaitėje ir yra su dangčiu - drąsiai daryk jame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 20, 11:18)
Nome, kažkuri mergina visai neseniai rašė, kad darė apkepą čenakinėse ir gavosi puikiausiai, tad tikrai manau, jei tavo puodas tinkamas kepti orkaitėje ir yra su dangčiu - drąsiai daryk jame smile.gif

Žinok, aš nežinau ar jis tinkamas orkaitei. Na elementarus puodas, kuriame verdu sriuą ir pan. Nu pilnos parduotuvės tokių puodų. Tai nežinau-tinka ar ne į orkaitę tokie puodai. Čenakinių neturiu.
Atsakyti
O aš bandžiau vakar Vištieną jogurto padaže, bet musų kaime laugh.gif nė su žiburiu neradau tokio padažo tai už pyliau 1000 salų padažo. Gavosi thumbup.gif o vyras iš virtuvės negalėjo išeit valgė, valgė ir sako kaip skanu... doh.gif thumbup.gif
O mano lelis eilinį kartą kirto tavo pasiūlytą patiekalą thumbup.gif
Atsakyti
Nome, jei puodas paprastas nestoru dugnu ir dar plastmasinėm rankenom, tai gal tada ir tikrai netiks... Gal tikrai bandyk ne orkaitėje - bent jau kopūstų troškinys su faršu tikrai gausis tongue.gif (nors ir orkaitėje gaunasi tiesiog troškinys, tik nereikia stovėti ir maišyti...)

Dalbara, labai smagu, kad vištiena visiems patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 20, 11:39)
Nome, jei puodas paprastas nestoru dugnu ir dar plastmasinėm rankenom, tai gal tada ir tikrai netiks... Gal tikrai bandyk ne orkaitėje - bent jau kopūstų troškinys su faršu tikrai gausis tongue.gif  (nors ir orkaitėje gaunasi tiesiog  troškinys, tik nereikia stovėti ir maišyti...)
[

Košmaras, užteršiu aš temą su savo puodu nelemtu. Puodas be plastmasinių rankenų, tik ant puodo dangčio toks bumbulas plastmasinis (na už jomi kai dangtį norį nukelti), tai gal tikrai jis man ten išsilydys. O tu gal gamini tame inde stikliniame (na kur nuotraukyte vištienos su jogurtiniu padažu)? Aš tokį turiu, tik jis mano labai mažiukas.
Atsakyti
Nome, taip aš darau dideliame stikliniame inde. Jis pas mane tikrai nemažas... g.gif O gal turi kokį kita didelį orkaitei skirtą indą - keraminį ar tiesiog gilią skardą - tada gal mėgink uždengti tiesiog folija... g.gif
Atsakyti