Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

vistiena jogurtiniam padaze jau orkaitej assa.gif tongue.gif vakare parasysiu kaip gavos rolleyes.gif

jau prikirtom vistienos, tikrai skanu, tik sekanti karta kai darysiu nedesiu surio, kad butu ne taip riebu ir bus thumbup.gif
aciu sonatina uz puikius receptus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 08 27, 14:01)
vistiena jogurtiniam padaze jau orkaitej  assa.gif  tongue.gif vakare parasysiu kaip gavos  rolleyes.gif


aš kadangi užsiėmiau improvizacijom tai man nepavyko:
sukisau i kepimo maisa nes tokio didelio indo kepimui neturejau kad uzdengiamas būtų... nu ir praplyso ir buvo beveik ok-neprisigere vistiena padazo skonio tai... bet- kita kart bus geriau:)
Atsakyti
Na ir aš pasigirsiu ir dar padėkosiu Sonatinai už receptus ax.gif Dariau marinuotą žuvį, na man gavosi žiauriai skanu thumbup.gif Tikrai net netikėjau, kad taip skanu bus. Ačiū Sonatina už receptėlį. Taip pat kepiau pyragą su jogurtu, tik dėjau juoduosius serbentus ir jie man nevisi iškilo, bet irgi gavosi labai skanus (šaltas man skaniau), jau kepiau ne pirmą kartą. O čia mano įrodymai biggrin.gif
[attachmentid=68823]

[attachmentid=68824]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuke: 27 rugpjūčio 2006 - 18:39
KVN, smagu, kad vištiena patinka thumbup.gif

Sandriuks, malonu, kad taip patinka "balandėlių" troškinys smile.gif O apie kokį trupininį kalbi? g.gif

Shiduh, pamėgink kada į keksą alkoholio rolleyes.gif Visai kitas aromatas ir skonis smile.gif O kad įdaro mažiau tilpo, tai gal makaronai mažesni arba šaukštas didesnis tongue.gif

dute1, ką gero pirkai? ax.gif Smagu, kad vyras tau atleido biggrin.gif

LIAN, gal nepradūrei maišo, kad jis suplyšo? Ar per mažai palikai vietos orui? g.gif

egliuke, ačiū už fantastiškus įrodymus smile.gif Žuvis atrodo tiesiog thumbup.gif Ir pyragas vilioja... rolleyes.gif

naaringiux, sūris man šiame patiekale pats skaniausias ingredientas... tongue.gif Na bet čia skonio reikalas smile.gif Svarbu, kad iš principo patiko 4u.gif
Atsakyti
Vakarienei valgėme paprasčiausią varškės apkepą... rolleyes.gif

user posted image

Varškės apkepas

½ kg varškės
6 v. š. manų kruopų
4 v. š. cukraus
3 kiaušiniai
½ st. grietinės
razinų pagal skonį
½ a. š. kepimo miltelių

Viską išmaišyti – gaunasi gana skysta tešla. Supilti į pateptą sviestu formą. Kepti iki 180° C įkaitintoje orkaitėje 30 – 40 min. Šiek tiek ataušinti formoje ir išimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 27, 22:05)
Varškės apkepas


UOJ KOKS APETITNAS ... user posted imageo,sakyk, baltymu neplaki atskirai nuo trynio? nes, kaip raso kituose receptuose, reikia isplaktus iki putu baltymus imaisyti galiausiai i mase ir tada kepti.. kas mane labiausiai ir nervina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 28 rugpjūčio 2006 - 15:17
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 27, 18:41)
Sandriuks, malonu, kad taip patinka "balandėlių" troškinys smile.gif  O apie kokį trupininį kalbi? g.gif

Tavo skanusis "Trupininis" su uogiene ir užtarkuota tešta ant viršaus.Paprasta ir skanu!Tik kartais darau su varške ,kitą kart su uogiene,o paskutinį kart kepiau puse varškinio,kita pusė uogienės ax.gif Skanu,paprasta ir greita..... blush2.gif nelieka greit....
Atsakyti
brashke77, man būtent ir patiko šis receptas tuo, kad viską suverti į dubenį, išmaišai - ir viskas smile.gif Atskirai baltymų nereikia plakti. Aš viską, išskyrus razinas, išmaišiau mikseriu ir galiausiai įmaišiau razinas, šiek tiek sumaišytas su šaukštu miltų ar krakmolo, kad jos tolygiai pasiskirstytų tešloje 4u.gif

Sandriuks, supratau smile.gif Reikės ir man kada su varške pamėginti ax.gif
Atsakyti
o aš dariau vakar jautienos stroganovą, labai patiko, vyras sake, kad labai skanus padažas, na o man truputį buvo per sūru, nes aš dar įbėriau truputį druskos, kitą kartą nedėsiu jau.... dariau su jautienos faršu thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif O aš jau išbandžiau kotletukus su suflė kepurėlėmis, nu super Galėčiau kasdien valgyt ir valgyt, gavosi tokie minkštučiai, tiesiog tirpsta burnoje wub.gif
Atsakyti
kriziuk, smagu, kad stroganovas patiko smile.gif Jei buvo per sūru, galima buvo dar įmaišyti šiek tiek grietinės...

Sauma thumbup.gif Tikiuosi išbandysi ir kitus patiekalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 27, 21:05)


½ kg varškės

jei paprasciau,kiek cia varskes? blush2.gif
Atsakyti