Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

QUOTE(WANDA @ 2006 08 28, 17:05)
jei paprasciau,kiek cia varskes? blush2.gif

kaip suprantu puse kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 28, 06:51)
Sandriuks, supratau smile.gif  Reikės ir man kada su varške pamėginti ax.gif


Tik aš į varškę dar dedu gerai išplaktus kiaušinio baltymus ax.gif ax.gif ir razinkų blush2.gif Nu ne man tave mokint,nu, bet aš taip darau,tai kad.........
Atsakyti
Siandien vel dariau zuvi prancuziskai- nu labai skanu! Pomidorai buvo gana vandeningi, daugiau skyscio gavosi, bet visiems vistiek patiko labai.
Atsakyti
WANDA, kaip ir sako Juračiuks, tai yra 0,5 kg arba 500 g varškės smile.gif

Sandriuks, ačiū 4u.gif

taibent1, labai smagu, kad žuvis jums visiems patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 27, 17:41)

LIAN, gal nepradūrei maišo, kad jis suplyšo? Ar per mažai palikai vietos orui? g.gif




Maišo niekada nepradūrinėju, lyg ir oro normaliai buvo, bet galkokiu kauliuku vištos įrėžiau-nes įplyšo tai apačioje, po visu kepiniu


Na bet kotletai su sufle pavyko puikiai

šiandien shepardo eilėsmile.gif
Atsakyti
Jau senokai atradau šį Sonatinos skyrelį,ir bandau įvairinti savo šeimos meniu.Štai ir dabar,nežiūrint,kad jau vėlus metas gaminti,iškepiau makaronų lizdelius grietinėlės padaže.Rytoj įdėsiu vyrui pietus,o ir pati pažadėjau pavaišinti bendradarbes.Kadangi mano vyras ir sūnus yra didžiuliai smaližiai,tai jau keletą kartų dariau varškės tinginį,kepiau varškės spurgas.Labai skanu,visiems patiko.Ačiū tau Sonatina,už puikius receptus,nuotraukas.Dar turiu išsirinkus nemažai patiekalų,kuriuos tikrai pagaminsiu,tik gaila,kad šiuo metu neturiu galimybės nufotografuoti ir pasirodyti.Laukiam naujų receptų : rolleyes.gif
Atsakyti
Sekmadienį radome kelis baravykus, tad pagaminau mėgiamą troškinį... rolleyes.gif

user posted image

Troškinti baravykai

750 g baravykų (arba kitokių grybų)
2 svogūno galvutės
125 g lašinių su raumeniu
1 v. š. sviesto
1 v. š. miltų
200 g grietinės
kapotų petražolių
druskos, pipirų

Grybus nuplauti, atsargiai nušluostyti ir nuvalyti. Kepuraites ir kotus supjaustyti griežinėliais.
Svogūnus ir lašinius supjaustyti kubeliais.
Sviestą išlydyti didelėje keptuvėje ir pakepinti lašinius bei svogūnus, kol šie suminkštės. Sudėti grybus ir 5 min. kepti maišant. Suberti miltus, druskos, pipirų ir dar pakepinti nuolat maišant 1 – 2 min.
Supilti grietinę, įmaišyti petražoles ir troškinti uždengus 10 – 15 min.
Patiekti su bulvių koše rolleyes.gif

P. S. lašinių niekada nededu... Kai reikėjo dėti grietinę, paaiškėjo, kad jos nėra doh.gif , tad įdėjau indelį Mūsų tepamo varškės sūrelio su žalumynais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 28, 13:51)
Sauma thumbup.gif Tikiuosi išbandysi ir kitus patiekalus smile.gif


Sonatina, tai jau savaime aišku, nes nors kartą paragavus tavo receptų, tai jau nebegalima sustoti essen.gif Pas mane jau guli krūva popieriukų su išspausdintais tavo receptais ir laukia nesulaukia savo eilės wub.gif

Tai kad nėra už ką !!! Tau labai AČIŪ , už tai kad valgio gaminimą padarai mums kaip šventę thumbup.gif
Atsakyti
LIAN, aš ant pakuotės skaičiau, jog reikia keliose vietose maišą pradurti dantų krapštuku, kad išeitų garai ir jis nesprogtų... Na bet jei prakiuro apačioje, gal tikrai koks kaulas perrėžė... g.gif
Tikiuosi ir Šepardas pavyko... 4u.gif

Spygle, Sauma, ačiū 4u.gif
Atsakyti
aš vakar vėl dariau žuvį prancūziškai, gavosi labai gerai. ir kepiau keksą su kriaušėmis, skonis irgi geras smile.gif
Atsakyti
sonatina,ar i varskes apkepa neriekia manu brinkinti,o tuo paciu dekoju uz receptus.
Atsakyti
kriziukas, smagu, kad buvo skanu smile.gif

gyteni, manų nereikia brinkinti, tiesiog, kaip ir rašiau, sudėti viską į dubenį ir gerai išmaišyti 4u.gif
Atsakyti