Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

o kur jus gaunat migdolu ploksteliu pirkti?
Atsakyti
silver 27, labas rytas smile.gif Jis tikrai yra pirmame puslapyje prie kitų patiekalų ir štai čia 4u.gif
Papildyta:
Shiduh, vakar kaip tik ieškojau pirkti (jau ir anksčiau ieškojau, tai žinau, kad būna tik Šilo ir Plius parduotuvėse...) Susiradau ir nebepirkau, nes 100 g kainuoja beveik 6 Lt... Tad už 5 Lt su centais nusipirkau 200 g paprastų nevalytų migdolų ir pati juos paverčiau plokštelėmis tongue.gif

Tiesą sakant, tai labai paprasta... Migdolus reikia užpilti verdančiu vandeniu, kad apsemtų, ir palaikyti 2 - 3 min. Tada suberti į sietelį, kad nuvarvėtų vanduo, ir ataušinti. Nuo ataušusių milgolų pirštais trinant labai lengvai nusiima žievelė, tiesiog nušoka nuo jų smile.gif O paskui aštriu peiliu supjausčiau plokštelėmis (aišku, tai užtruko... doh.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš tai vakar dariau karštą vinegretą, skonis tikrai geras, bet man kažkaip trūko skysčio, kol ten viskas kepė, maišelyje burbuliavo, tai rodės pakankamai to skysčio yra, bet pabaigoj visas išgaravo tongue.gif bet mėsytė buvo minkštutėlė, daržovės irgi ax.gif
Atsakyti
kriziuk, kitą kartą gali įpilti kelis šaukštus vandens į rankovę prieš kepdama... smile.gif Nors pas mane skysčio buvo netgi labai nemažai g.gif
Atsakyti
Vakar išbandžiau varškinį tinginį, įdėjau bananą ir persiką, mmm ... nu labai skanu wub.gif Tik gal per daug suspaudžiau, nes viršuje biški košė gavosi mellow.gif
Atsakyti
Sauma, visų pirma sveikinu su nestuke.gif smile.gif Ir labai smagu, kad tinginys patiko smile.gif Aš jo per daug nespaudžiu, tik šaukštu šiek tiek... ax.gif
Atsakyti
Sveikos kulinarės 4u.gif . Aš tik visai neseniai atradau šitą nuostabią temą bigsmile.gif . Matau, kad Sonatina yra nuostabus žmogus, nes turi šitiek laiko ir noro dalintis savo šedevrais. wub.gif

Nu va, o aš vat esu baisi ne kulinarė doh.gif , mane sunku nuvaryti į virtuvę. Bet va, vyras neseniai pripirko visokios technikos į virtuvę, tai nusprendžiau ir aš ką nors naujo gaminti. Ir kaip tik užmačiau Sonatinos receptus wub.gif .

Nusprendžiau pagaminti "Vištos kumpelius jogurto padaže". Brangiai jis man išėjo, nes pirmiausiai reikėjo nusipirkti puodą atsparų karščiui blush2.gif .
Dariau ne iš kumpelių, o iš šlaunelių vištos ir naudojau ne jogurtinį padažą, o prancūzišką padažą tos pačios firmos. Dar pamiršau paminėti, kad kulšeles suprieskoniavau su vegeta rolleyes.gif . Ir viską kepiau 1:30 min.

Žinokit gavosi nerealiai skaniai, vyras mane baisiai išgyrė ir liepė kiekvieną dieną vis ką nors tokio naujo ir skanaus pagaminti. wub.gif Man ir pačiai buvo baisiai skanu thumbup.gif .
Jau kaip tik turiu nusipirkus visus ingredientus Bulvinei picai .
Ačiū Sonatinai 4u.gif wub.gif .

O čia foto vakarykštės vakarienės:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 08 30, 11:15)
Brangiai jis man išėjo, nes pirmiausiai reikėjo nusipirkti puodą atsparų karščiui.


O as ta vistiena kepiau Pyrex (stiklinej) kvadratinej kepimo formoj, tik uzdengiau folija, o i pabaiga kepimo ta folija ismeciau ir apkepinau tuos kumpelius. Niam niam smile.gif
Atsakyti
babouziuke, ačiū smile.gif Labai magu, kad vištiena patiko 4u.gif Tikiuosi išmėginsi ir ką nors daugiau... ax.gif

Katu, malonu, kad ir tau patiko vištiena smile.gif
Atsakyti
Sonatina, nors niekada čia nerašiau dar, bet keletą tavo receptėlių jau išbandžiau ir visi thumbup.gif , ypač tokiai kulinarei kaip aš blush2.gif Labiausiai patiko, kalkutienos faršo viniotinis thumbup.gif
Gal gali ką patart. Vakar iš šaldiklio išsitraukiau gabalą kiaulienos "palendrico", bet kepsnių kažkaip nelabai noriu schmoll.gif Gal kokią lengva idėja yra? blush2.gif
Atsakyti
ech.. issikepiau as napoleona, na kremas asakiskai skanus, bet man su tesla ne kas gavos sad.gif .. jau is pradziu, kai sudejau 3,5 puodelio miltu tesla vis dar buvo skystoka.. taigi galvojau, gal kazkaip netycia pieno padauginau.. dejau miltu tiek, kol tesla, kaip Sonatina patare, truputi liptu prie ranku. Paplociu isejo tik 10.. ir kazkokie ne tokie.. na zodziu, belieka dar karta bandyti.. blush2.gif
Atsakyti
Beta, kažkaip kol kas neturiu jokių idėjų schmoll.gif Gal kokius suktinukus padaryk g.gif Plonai išmušk mėsos gabalus, pabarstyk mėgiamais prieskoniais, įvyniok ką nors skanaus, apkepk keptuvėje, kol gražiai apkeps, o tada patroškink kokias 20 min., įpylusi šiek tiek vandens rolleyes.gif
Arba gali pamėginti Kiaulieną korėjietiškai g.gif

luluxe, labai gaila, kad tortas nepavyko... schmoll.gif Aš su juo irgi privargau... Bet jis to vertas... rolleyes.gif O puodelis tavo kokio tūrio? Gal blogai atmatavai? schmoll.gif

jurginėli, lauksiu atsiliepimų smile.gif
Atsakyti