Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

ir aš išbandžiau makaronų lizdelius su kalakutiena. beje, ją pirkau pirmąkart, visada naudoju jautienos faršą. ir, pasirodo neapsirikau savo spėjimuose, kalakutiena mums per saldi tongue.gif , taigi vėl grįšiu prie jautienos biggrin.gif , bet šiaip receptas labai geras thumbup.gif
Atsakyti
yuki, suprasčiau, kad faršas per skystas, per riebus, bet kad per saldus? biggrin.gif Smagu, kad receptas patiko 4u.gif
Atsakyti
Va 3 karta keptas mano keksas su kriausemis ir sokoladu ax.gif
Viso taip ir nenufotkinau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
jurattele, keksas atrodo thumbup.gif O kuo viršų apliejai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 30, 15:53)
jurattele, keksas atrodo  thumbup.gif  O kuo viršų apliejai? ax.gif


Ačiū 4u.gif , o va viršus turiu gaisto dideli luitą tai va su trupučiuku pieno ištirpinau ir apliejau ax.gif , čia mano vyro užsakymu jis mėgsat kuo saldžiau tongue.gif
Atsakyti
Sonatina, kur perki faršą kalakutienos g.gif Aš buvau nusipirkus ir jame buvo kietų dalelių(gal kaulų primalta doh.gif )po to laiko bijau pirkt ax.gif
Atsakyti
jurattele, supratau smile.gif Atrodo tikrai viliojančiai... rolleyes.gif

Čalykušu, visada kalakutienos faršą perku gimtojoje Maximoje g.gif Retkarčiais pasitaiko tų kietulių, bet tikrai labai retai... Kad nebūtų kietulių, reikėtų pirkti maltą filė, bet tada jau kaina kita... schmoll.gif
Atsakyti
aš tiek kalakutienos, kaip mažius sako, sveiko maisto, tiek vištienos krūtinėlių faršus perku kalvarijų turgavietėje, arba makcimoje, visad perku brangesnį, jis geresnis. aišku, idealiausia susimalti pačiai, tuomet žinai ką valgai. Parduotuvėse niekad neperku kiaulienos faršo, nes atkreipkit dėmesį - matomas aiškus skirtumas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jau seniai seku šią temą,na ir susigundžiau,kepsiu "Vištieną jogurto padaže" padažo jau turiu,tai net Vilniuje Maximoje nusipirkau,nes pas mus tai neradau tokio pat kaip recepte blush2.gif na atsiliepimai ir foto bus vėliau,bet manau kad ir man kaip ir kitoms,pagal Sonatinos receptus viskas pavyks puikiai g.gif
Dabar čia tiek prisižiūrėjau skanumų,kad ir man nemėgstančiai virtuvės,noras atsirado.Tik va bėda,kad ir neturiu formų,tai teks prisipirkti,labai norių tų "širdelių" iš šerbeto pamėginti.
Šiandiena Tome Philippse žiūrėjau silikonines formeles,bet man jos tokios pigios pasirodė,tai sakau gal prastos bus.Ko gero teks iki Kauno nukakti ir ten jų firminėje parduotuvėje pasižiūrėti.
O dar kažkas,klausė Sonatinos apie jos "Vištos" formelę,tai Tome Pfilipps mačiau yra jų pirkti ir gana pigi apie 9lt.
Papildyta:
QUOTE(babouziuke @ 2006 08 30, 10:15)
Dariau ne iš kumpelių, o iš šlaunelių vištos ir naudojau ne jogurtinį padažą, o prancūzišką padažą tos pačios firmos. Dar pamiršau paminėti, kad kulšeles suprieskoniavau su vegeta  rolleyes.gif . Ir viską kepiau 1:30 min.

Manau pasiskolinsiu įdėją ir gaminsiu taip pat iš kulšelių,nes kumpeliai man kažkaip sausoki,na nebent kai su padažu,tai gal ir ne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 30 rugpjūčio 2006 - 15:33
Pas mane sparaginiu pupeliu perteklius doh.gif Galvoju gal sunaudot gaminant "Vistiena jogurto padaze" g.gif Ka manot? Tik vat gal jas pries tai apvirt reiketu? Nelabai isivaizduoju.. g.gif sos blush2.gif
Atsakyti
Kaliteja, tikiuosi vištiena pavyks ir tau smile.gif
Šerbetą gali tikrai daryti ir ne širdelėse, o paprastuose indeliuose smile.gif O dėl formų visai nebūtina į Kauną važiuoti, gali užsisakyti ir internetu smile.gif

Viena mergina rašė, kad pirko TP silikoninę formą ir visai patenkinta, tik jas sunkiau įdėti į orkaitę, nebent jau viską ruošti įdėjus silikoninę formą iškart į skardą g.gif

O kur tu matei TP vištos formą? g.gif Savaitgalį buvau, bet tikrai nemačiau nieko panašaus... schmoll.gif

garbane, tikrai nereikia apvirti šparaginių pupelių smile.gif Gi bulvės spėja suminkštėti, o pupelės tuo labiau smile.gif Manau su pupelėmis turėtų būti labai skanu rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, reikia patarimo:ruošiuosi šiandien gaminti varškės apkepą, gal galit pasufleruoti kokiame aukštyje orkaitėje jis turi būti kepamas blush2.gif
Atsakyti