Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

dange, dėk ant vidurinės orkaitės lentynos smile.gif
Atsakyti
Vakarienei iškepiau blynelių smile.gif

user posted image

Blyneliai iš krabų lazdelių

2 plonai supjaustyti svogūno laiškai
400 g krabų lazdelių, smulkiai supjaustytų
2 a. š. citrinos sulčių
2 kiaušiniai, lengvai išplakti
2/3 st. miltų
1 a. š. kepimo miltelių
1/3 st. šalto alaus
druskos, pipirų
aliejaus

Dubenyje sumaišyti susmulkintas krabų lazdeles, svogūną, citrinos sultis ir kiaušinius. Pagardinti druska ir pipirais. Suberti miltus, supiltų alų ir gerai išmaišyti.
Įkaitini keptuvėje aliejų. Dėti po šaukštą masės ir kepti maždaug po 2 min. iš kiekvienos pusės ant vidutinės ugnies.

P. S. stiklinė - 236 ml. Krabų lazdeles tiesiog sutarkavau burokine tarka... Vietoje svogūno laiškų įdėjau labai smulkiai supjaustyto nedidelio svogūno galvą... Galima įberti smulkintų krapų... Visai neblogai pavakarieniavome rolleyes.gif Labai skanu su saldžiu čili padažu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 30, 20:11)
Blyneliai iš krabų lazdelių


puiku!! jaučiu, jie ir šalti skanūs, ar ne??? galima svečiam prikepti ir prie alučio - niam niam cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 30 rugpjūčio 2006 - 18:51
brashke77, manau prie alaus jie tikrai puikiai tiktų ax.gif
Atsakyti
Idomus tie krablazdziu blynai smile.gif lazdeles tesloje man labai patinka, tik su jomis visada valgau kazka tokio stipresnio, israiskingesnio skonio, nes tesloje lazdeles man beskones tokios...
Todel pirma mintis sove - ar blyneliai ne beskoniai?
Turbut Sonatinos naudotas padaziukas ir pataiso visa reikala smile.gif
Atsakyti
Mille, man blyneliai nepasirodė beskoniai - tešloje buvo ir svogūno, ir citrinos... Be to niekas netrukdo į tešlą įmaišyti ir kitokių mėgiamų prieskonių, kad patiekalas nesigautų „be skonio“ smile.gif
Na bet padažas irgi daug duoda 4u.gif
Atsakyti
Kepiau vakarienei varškės apkepą... Vyras tik galva lingavo, o mažasis nieko per dieną beveik nevalgęs (jis nevalgiukas toks visai) kad kirto doh.gif
Ačiū Tau, Sonatina 4u.gif Svarbiausia, kad mano mažasis prikimšo pilvuką tai dabar ir man ramiau... thumbup.gif
Atsakyti
stazyte, nėra už ką smile.gif Tik nesupratau... Čia gerai, ar blogai, kad vyras galva lingavo? g.gif
Atsakyti
kepiau vistiena jogurte, visai skanu tik man per reibu, nu bet aciu dievui, vaikas nors karta pavalge, jam labai tiko, net ir bulves suvalge, nors siaip nemegsta.
Papildyta:
nu tik dabar dasuto, ko taip riebu buvo, ot tai as vista, nusipirkau ne jogurto padaza, o majoneza blink.gif blink.gif unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
Orkaitej pasauta vistiena jogurte, o as panikuoju doh.gif nes aisku tokio padazo kaip sonatinos neradau tai nusipirkau kitoki. Vieninteli rasta salotu uzpila su jogurtu. Ala jogurtas su agurkais. Ir dar "light" doh.gif Tik vat as jo paragavau tik tada kai jau viska sukrovus buvau ir ojei koks jis man neskanus pasirode blink.gif Kazin koks visko skonis bus su situo padazu doh.gif doh.gif doh.gif Ot liksim nevalge.. na dar yra saldytuve saldyta lazanija jei ka.. unsure.gif
Sorry uz off-topic.. guodziuosi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 08 30, 20:55)
Orkaitej pasauta vistiena jogurte, o as panikuoju  doh.gif

Nepanikuok mirksiukas.gif Aš šiandien kepiau ne jogurto padaže, nes vakar Maximos bazėje to padažo nebuvo blink.gif Kepiau kažkokiame sūrio padaže (tos pačios firmos), bet vistiek buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 30, 17:31)
1. Šerbetą gali tikrai daryti ir ne širdelėse, o paprastuose indeliuose smile.gif  O dėl formų visai nebūtina į Kauną važiuoti, gali užsisakyti ir internetu smile.gif
2. Viena mergina rašė, kad pirko TP silikoninę formą ir visai patenkinta, tik jas sunkiau įdėti į orkaitę, nebent jau viską ruošti įdėjus silikoninę formą iškart į skardą g.gif
3. O kur tu matei TP vištos formą? g.gif  Savaitgalį buvau, bet tikrai nemačiau nieko panašaus... schmoll.gif

1. Ai nu tai kad aš nelabai ten dar suprantu,kaip tai daroma.Na bet pasidomėsiu,tiesiog vyras dažnai į Kauną važiuoja tai ir aš kartu galiu.
2. Tai va ir man jos kažkokios labai jau per minkštos pasirodė,nors nesu mačiusi dar kitų blush2.gif
3. Tikrai tikrai TP mačiau,nes vakar Jūsų seną temą visą perskaičiau ir mačiau parodytą tą vištą,o kai žiūrėjau tas formeles tai akis ir užkliuvo už jos,lygiai tokia pati,su kojelėmis ir parodyta,kad višta iškepta.Dar ir zuikiuo,berods forma buvo.

Mano "Višta jogurto padaže" jau iškepta essen.gif:,tik dar neragavau,laukiu vyro,jis iš Belgijos gryžta.Atrodo tai labai skaniai o ir padažo tai labai daug,tik va žiopla doh.gif pamiršau sūrį uždėti,tai teko tik uždėti ir dar pakepti kol jis išsilydė ir apskrudo,na bet skonis,manau,nuo to nenukentės g.gif
Atsakyti