Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

šiandien išbandysiu menkę su daržovėmis, tačiau pačią žuvį iškeičiau į jūros lydeką unsure.gif Įdomu, o kaip gautūs jei žuvį šiek tiek apkepčiau, na kad būtų plutelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2006 08 30, 21:07)
Vilniaus Maximose Sonatinos naudoto padazo pilna smile.gif
Buna ir mazuose pakeliuose, buna ir jos rodytuose dideliuose buteliuose...

Tikiu kad pilna. Tik kad as ne lietuvoj esu tai man iki maximos tolokai.. ax.gif biggrin.gif

QUOTE(Sonatina @ 2006 08 31, 09:43)
garbane, tikiuosi nereikėjo išmesti viso patiekalo? g.gif

Nereikejo nereikejo! Isties skanu buvo! Ir to keisto padazo skonio beveik nesijaute (gal tik man truputuka, nes as pries tai ragavus buvau ir zinojau ko ieskot biggrin.gif ) Zodziu tikrai skaniai vistyte iskepe thumbup.gif Tik mano indas gan zemas tai ne visa apsiseme.. o gal ir padazo maziau buvo nei originaliam recepte.. be to, kita karta zadu prikrauti grybu, manau bus dar skaniau thumbup.gif Beje tikri x-failai su suriu g.gif prikroviau visokio: ir parmezano ir mozzarelos, bet niekaip as jo paskui neradau biggrin.gif tiesiog isnyko! g.gif lotuliukas.gif

Dar kepiau "Medaus keksa". Ir tiesa sakant nusivyliau verysad.gif Man labai truko saldumo (visgi medaus keksas.. ax.gif ), nes taip ir nesupratau kaip tas padazas turi i keksa susigert kai visas kekso virsus riesutais apibarstytas.. man nesusigere schmoll.gif tik riesutus pasaldino ir nutekejo.. unsure.gif gal kita kart be riesutu bandyt g.gif Be to, neisikilo visai schmoll.gif Na, toks nevisai keksiskas gavosi unsure.gif smile.gif
Atsakyti
Na apžiūrėjau tą "Vištos" formą,gal ji ir ne tokia kaip pas tave Sonatina g.gif
Ant dėžutės pamačiau kad tokia "Višta" kepta parodyta,o dabar pažiūrėjau.Tai ten tokios 2 metalinės plokštelės su įspausta forma,jos susideda ir užsideda tokie metaliniai,na "spaustukai" ar kas,kad forma nepasileistų,tik va kad ji be dugno yra, ir per tą angą sukrečiama masė,na bet manau rezultatas tai tas pats gautusį g.gif O tas "Zuikis" tai silikoninė forma,tai ji vienpusė verysad.gif
Dar mačiau tokių mažų labai,kekso popierėlių,kiek vokiškai supratau,kad parodyta kepti orkaitėje ir mikrobangėje galima, 120vnt.-3,5lt tai visai sakau butų smagu tokius mažučiukus iškepus,na buvo ir didesnių žinoma.Tai reikės rasti kokį tinkamą receptą ir pamėginti 4u.gif
Atsakyti
jurginėli, gali mėginti prieš tai apkepti, tik traški plutelė vis tiek nebus, kai žuvį uždėsi ant daržovių ir uždengusi dangčiu troškinsi g.gif

garbane, net lengviau atsikvėpiau, kad nereikėjo išmesti vištienos tongue.gif O kad keksas nepavyko, tai labai gaila... verysad.gif Aš kaip tik susiruošiau jį išbandyti, tad parašysiu, kaip sekėsi... O padažu laistei dar šiltą? Jei viskas nubėgo, reikėjo pilti tiesiog ant atpjauto gabalo g.gif O kad neiškilo irgi mįslė g.gif

Kaliteja, pagal tavo pasakojimą "Višta" būtent tokia, kaip ir pas mane smile.gif O zuikius silikoninius mačiau, bet man nepatiko schmoll.gif
Su popieriukais keksiukams neapsirik - jie iš esmės yra skirti įdėti į formeles, kad nereikėtų tepti riebalais ir vien juose sunkiai gausis (nebent sudėjus po kelis į vieną, kad tešlą neišbėgtų ir laikytų formą) ax.gif
Atsakyti
ką tik valgiau blynelių iš krabų lazdelių 4u.gif 4u.gif labai labai patiko, tik gaila, kad pamiršau alaus nusipirkt...alia tiko ir vanduo thumbup.gif
Atsakyti
Turiu tokį Kauno Jiesios troškintuvą su dangčiu.Norėjau paklausti Sonatinos,ar galėčiau jame pasigaminti višieną jogurto padaže?
Atsakyti
Dariau vakar kepsnį su kaiušiniu ir slyvom. Tik slyvų nedėjau, ba nepakenčiu mėsos ir vaisių derinio schmoll.gif Vietoj jų sukroviau žirnelius šparagines pupeles, gavosi puikiai.
Oi, Sonatina, lobis tu wub.gif
Atsakyti
Taigi ką tik valgėm su šeimyna "Bulvinę picą". Gavosi ne toks skonis kokio tikėjausi. Man matyt raudėlio ir pomidorų truputį per dayg buvo. Kai viską kroviau į lėkštes, gavosi ne kaip apkepas, o kaip košė ir skardoj buvo daug skysčio.
Vyrui nepatiko, nes mėsos nebuvo doh.gif . O tiek daug gavosi tos picos, tai nežinau kaip reikės suvalgyti doh.gif .
Tai va tokie mano įspūdžiai ax.gif .
Atsakyti
dariau marinuota zuvi- labai idomus skonis. Megstantiem rytietiska virtuve turetu patikti. Pabandymui dariau su 700 g zuvies. Vakare prie alaus- neliko ne gabaliuko...
Atsakyti
vakar gaminau menkę su daržovėmis, tik žuvis buvo jūros lydeka. Manau, kad galima įdėti į daržoves česnakėlio porą skiltelių arba daržoves patroškinti su grietinėle. beje, žuvį prieš troškindama apkepiau. Mums, ne žuvies mėgėjams, patiko.
Ačiū už receptėlį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 08 31, 16:03)
Dar mačiau tokių mažų labai,kekso popierėlių,kiek vokiškai supratau,kad parodyta kepti orkaitėje ir mikrobangėje galima, 120vnt.-3,5lt  tai visai sakau butų smagu tokius mažučiukus iškepus,na buvo ir didesnių žinoma.Tai reikės rasti kokį tinkamą receptą ir pamėginti  4u.gif


Siaip as perku tas popierines formeles ir kepu keksiukus tik jose. Dazniausiai dedu po dvi, po to apatine naudoju kita karta. Forma jos islaiko gerai, tik reikia ju nesugrust dedant i skarda - keksiukai kyla, pleciasi ir vienas kita liesdami gali deformuot. O siaip ir pardaveja mane atkalbinejo - norejau pirkt forma keksiukams (metaline, silikonine), tai ji perkalbejo, kad pilnai situ popieriniu uztenka.
Praeita savaitgali kepiau pagal Sonatinos recepta (keksas su bananais ar pan. vadinasi), tai gavosi puikus keksiukai.
beje, tesla i tas popierines formeles geriau rinktis skystesne, nes tirsta (kur nuo sauksto reikia kitu saukstu nukrapstyt) sunkiau idet.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 27, 21:05)
Varškės apkepas

Aš vakar vakarienei kepiau šitą apkepą. gaila, kad razinų neturėjau, bet ir taip labai skanu buvo thumbup.gif Ačiū, Sonatina už labai paprastą ir skanų receptuką wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 01 rugsėjo 2006 - 14:31