Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

QUOTE(garbane @ 2006 08 30, 20:55)
Orkaitej pasauta vistiena jogurte, o as panikuoju  doh.gif nes aisku tokio padazo kaip sonatinos neradau tai nusipirkau kitoki. Vieninteli rasta salotu uzpila su jogurtu. Ala jogurtas su agurkais. Ir dar "light" doh.gif Tik vat as jo paragavau tik tada kai jau viska sukrovus buvau ir ojei koks jis man neskanus pasirode blink.gif  Kazin koks visko skonis bus su situo padazu doh.gif  doh.gif  doh.gif Ot liksim nevalge.. na dar yra saldytuve saldyta lazanija jei ka..  unsure.gif
Sorry uz off-topic.. guodziuosi..  unsure.gif



Vilniaus Maximose Sonatinos naudoto padazo pilna smile.gif
Buna ir mazuose pakeliuose, buna ir jos rodytuose dideliuose buteliuose...

Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2006 08 30, 21:07)
Vilniaus Maximose Sonatinos naudoto padazo pilna smile.gif
Buna ir mazuose pakeliuose, buna ir jos rodytuose dideliuose buteliuose...

Nepasakyčiau. schmoll.gif
Aš vakar to padažo ieškojau Akripolio Maximoj, tai nebuvo nei vieno. Radau tos pačios firmos padažą, bet kažkos prancūziškas vadinosi. Galiu pasakyti, kad ir su prancūzišku gavosi labai skanaiai. Mano vaikas irgi nevalgiukas yra, bet suvalgė tiek pat kiek ir aš thumbup.gif .
Atsakyti
as siandien pietums irgi ka tik vistiena jogurto padaze pasidariau biggrin.gif , tik dabar dariau is kulseliu ir jas pamarinavau sojos padaze su vegeta irt..t... ir dejau saldzias bulves o kai baiginejo kepti dar saldytu zirneliu idejau nu skanumelis tai nesvietiskas thumbup.gif valgiau net ausys linko, aisku vyrui biski irgi palikau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 08 30, 21:20)
Nepasakyčiau. schmoll.gif
Aš vakar to padažo ieškojau Akripolio Maximoj, tai nebuvo nei vieno. Radau tos pačios firmos padažą, bet kažkos prancūziškas vadinosi. Galiu pasakyti, kad ir su prancūzišku gavosi labai skanaiai. Mano vaikas irgi nevalgiukas yra, bet suvalgė tiek pat kiek ir aš  thumbup.gif .



Geras! As pati siuos padazus (ir jogurtinius, ir 1000 salu) daznai naudoju, tai niekada man nekilo problemu juos rasti. Pvz pasilaiciuose Maximoj tikrai yra biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina, patark, ka galima pasigaminti baliui is anksto- pries diena (galvoju marinuota zuvi daryti; gal dar ka galima).
Atsakyti
Na dėkui Sonatinai,labai skani višta gavosi,net mano vyras gyrė blush2.gif sako padažas labai skanu,o jo man buvo pilnas indas,nžn kodėl taip daug g.gif
Tai štai mano šedevras blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2006 08 30, 19:58)
Idomus tie krablazdziu blynai smile.gif lazdeles tesloje man labai patinka, tik su jomis visada valgau kazka tokio stipresnio, israiskingesnio skonio, nes tesloje lazdeles man beskones tokios...
Todel pirma mintis sove - ar blyneliai ne beskoniai?
Turbut Sonatinos naudotas padaziukas ir pataiso visa reikala smile.gif

Nemanau,kad bus beskoniai.Aš labai mėgstu krabų lazdeles,jas dažnai kepu tešloje,todėl galima į ją įberti daugiau mėgiamų prieskonių.O už blynelių receptą dėkui Sonatinai.Rytoj kepsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 29, 13:29)
daidora, ačiū smile.gif  O ką jau išbandei? g.gif



kol kas tik labiausiai giriamus bandau. Vištiena jogurto padaže, balandėlių apkepas(nuo kurio aš apakus), nes kai dariau, tai maniau, kad patirsiu fiasko ir ėsiu viena...bet, ko labiausiai nesitikėjau, kapojo vyrelis net ausys linko( o nieko su kopūstais nevalgo). Greitas pyragas( kurio vos ne kasdien reikalauja (kepu su vyšniom)), dar silkė patale, dar svogūnų sriuba. Neseniai tik tavo receptus atradau. Ryt vėl ką nors bandysiu. Kol kas nerealūs pietūs būna thumbup.gif
Atsakyti
as siandien dar prikepiau bandeliu su cinamonu nu skonis tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif atrodo kaip is parduotuves tik simta kartu skanesne 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 30, 20:17)
stazyte, nėra už ką smile.gif Tik nesupratau... Čia gerai, ar blogai, kad vyras galva lingavo? g.gif


Aišku, kad patiko thumbup.gif Pastaruoju metu ką pagaminu pagal Tavo receptukus vyras lieka apakęs biggrin.gif
Atsakyti
Shiduh, prajuokinai su savo majoneziniu padažu biggrin.gif Na nieko, žiūriu tėvai galvom linguoja, o vaikai puikiai valgo smile.gif

garbane, tikiuosi nereikėjo išmesti viso patiekalo? g.gif

Will, gerai, kad nors tau skaniai gavosi biggrin.gif O šiaip tikrai nebūtina būtent tą padažą dėti (čia tik mums eksperimentų keliu jis pasirodė skaniausias... ax.gif )

Kaliteja, o kuriam TP matei vištų formelių? Kaune? Jei Kaune, tai Šilaniuose ar Savanorių pr.? g.gif
Smagu, kad vištiena buvo skani smile.gif Atrodo thumbup.gif

Žiūriu vakar buvo tikra vištienos jogurto padaže diena biggrin.gif Ir valgančių vaikų diena biggrin.gif

babouziuke, malonu, kad ir jums visiems patiko vištiena smile.gif

sakalina thumbup.gif Labai smagu, kad ir vištiena, ir bandelės pavyko 4u.gif

Spygle, tikiuosi nenusivilsi blyneliais smile.gif

daidora, tikrai jau nemažai išbandei thumbup.gif Ačiū 4u.gif

taibent1, gali iš anksto pasiruošti Grybus, marinuotus garstyčiose, Užkandinį tortą iš silkės, Suši tortą ar Tortą iš tuno...
Dar iš vakaro galima pasiruošti tešlą ir įdarą šiems pyragėliams g.gif

stazyte, tai gerai, kad ir vyrui patiko biggrin.gif, nes supratau, kad galvą lingavo iš siaubo, kad varškę turi valgyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 31, 08:43)
Kaliteja, o kuriam TP matei vištų formelių? Kaune? Jei Kaune, tai Šilaniuose ar Savanorių pr.? g.gif
Smagu, kad vištiena buvo skani.

aciuks.gif
Tų formelių aš mačiau TP Šiauliuose ax.gif sakiau surasiu kas ten su ta višta buvo kepta ir nuvažiuosiu nusipirkti. 4u.gif
Atsakyti