Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

Kaliteja, toj vištoj gali kepti bet kokį keksą (tik geriau be vaisių ir riešutų, nes nepavyks gražiai išimti iš formos) smile.gif Šiaip tokios formos keksas labai įspūdingai atrodo, o ypač patinka vaikams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 31, 08:55)
Kaliteja, toj vištoj gali kepti bet kokį keksą (tik geriau be vaisių ir riešutų, nes nepavyks gražiai išimti iš formos) smile.gif  Šiaip tokios formos keksas labai įspūdingai atrodo, o ypač patinka vaikams biggrin.gif

Ir aš taip pamasčiau, ir dar kad ta višta tinka velykoms,o zuikio forma-gal Kalėdoms g.gif na tiksliai pažiūrėsiu ir parašysiu ar to zuikio buvo ar aš ką maišau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 31 rugpjūčio 2006 - 09:07
Sonatina, aš noriu tavęs pasiklausti. 4u.gif
Šiandien kepsiu "bulvinę picą su tunu". Tai man įdomu ar galima ją kepti ne skardoje, o pvz stikliniame inde neuždengtame dangčiu?
Ir ar yra iš viso skirtumas kepant stiliniame inde ir skardoje?

Ūūsiu labai dėkinga už atsakymą, nes esu baisi neišmanėlė blush2.gif .
Atsakyti
babouziuke, manau skirtumas tiks tas, kad stikliniame inde ilgiau viskas kepa, nes stiklas lėčiau įkaista, nei skarda smile.gif
Aš varkės apkepą kepiau stikliniame inde, tai kepė gerokai ilgiau, nei nurodyta recepte g.gif

Tad tikrai gali pamėginti, tik pasižiūrėk, ar tikrai iškepė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 31, 11:33)
babouziuke, manau skirtumas tiks tas, kad stikliniame inde ilgiau viskas kepa, nes stiklas lėčiau įkaista, nei skarda smile.gif 
Aš varkės apkepą kepiau stikliniame inde, tai kepė gerokai ilgiau, nei nurodyta recepte g.gif

Tad tikrai gali pamėginti, tik pasižiūrėk, ar tikrai iškepė 4u.gif

O tai "Bulvinei picai" reikia didelės skardos? Nes aš turiu tokią nedidelę kvadratinę, tai galvoju ar man tilps viskas? g.gif
Atsakyti
kazkur uzziurejau, kad minejai, jog 237.... tai ir matavau.. gal tiesiog pati beskaiciuodama kur suklydau... unsure.gif
Papildyta:
siandien uosviui svente darau - kepsiu vel kotletus su sufle kepurelemis 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, klausimux 4u.gif Kiaulieną koriejietiškai kepti reikia uždarame ar atidarame (pvz skardoje) inde? g.gif 4u.gif
Atsakyti
babouziuke, na net nežinau... Man regis aš kepiau 25 - 35 cm skardoj g.gif

luluxe, tikiuosi kotletai pavyks smile.gif

Letta, aš kepiau stikliniame inde, bet neuždengtame smile.gif Galima kepti ir skardoje 4u.gif
Atsakyti
Letta, tik jeigu sojos padažas labai sūrus - nepadaugink druskos (o gal ir išvis nedėk), nes kartą pyliau naujo neragauto sojos padažo ir dar pasūdžiau, tai buvo net saldu nuo sūrumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 31, 12:30)
Letta, tik jeigu sojos padažas labai sūrus - nepadaugink druskos (o gal ir išvis nedėk), nes kartą pyliau naujo neragauto sojos padažo ir dar pasūdžiau, tai buvo net saldu nuo sūrumo smile.gif

Ačiū 4u.gif apie tai pagalvojau, nes pas mane sūrokas sojos padažas, o naudojam mes mažai druskos maiste, tai galvojau druskos nedėt išvis ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sonatina, šiandien vakare kepsiu varškės apkepą. Rašei, kad kepei stikliniame inde, kodėl? Man varškės apkepai dažnai subliūkšta. Gal pagal tavo receptą pasiseks. ax.gif
Atsakyti
aida1, tiesiog padariau iš dvigubos normos ir neturėjau tinkamo dydžio skardos aukštesniais kraštais smile.gif Man jis visai nesubliūško, bet ir nebuvo iškilęs ax.gif Tikiuosi, kad tau pavyks 4u.gif
Atsakyti