Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

QUOTE(yuki @ 2006 08 10, 13:34)
dar apie tešlą 4u.gif

nugi prisiminiau dar ką norėjau doh.gif , po tų pyragėlių gamybos, plaunant ir kempinės, ir pašluostės pasidarė tešloje biggrin.gif , kaip to išvengt? blush2.gif


as tai pirma plaunu po vos siltu vandeniu (cia kad tesla neisvirtu hihihi.gif ) su tokiu siurksciu sepeciu ant ilgo koto. tai bent nuo jo seriu ta tesla nusiema be problemu. o paskui, kai jau ta tesla nugramdyta, baigiu plaut su kempine po siltu vandeniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 10 rugpjūčio 2006 - 15:28
Vakar viriau bulves ir morkas silkei pataluose ir dar kiaušinį įmečiau ir pamiršau doh.gif Ar galim valgyt kiaušinį virtą 1 val g.gif Nu kad mėlynas bus tai žinau biggrin.gif O kas jam gali nutikt g.gif
Atsakyti
O galima cukiniju pyraga su tunu kepti su saldyta tesla? Taip siandien jo noriu, bet tingiu daryti tesla blush2.gif
Atsakyti
nikaa, eksperimentuoti visada galima smile.gif

Čalykušu, manau, kad nieko tam kiaušiniui ir nenutiko biggrin.gif
Atsakyti
Sonatina, sumąsčiau rytoj pagaminti Mėsos kukulių su sūreliu, bet vietoj sūrelio netyčia nusipirkau mūsų švleniosios varškės doh.gif doh.gif kažin ar galima būtų sūrelį pakeisti ja? ax.gif
Atsakyti
Na, iš esmės skiriasi tik jų riebumas... Tad nesigauti neturėtų g.gif Tik manau, kad sūrelis su prieskoniais jau iškart duoda savotišką skonį... Pamėgink, tik nepagailėk prieskonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2006 08 10, 17:15)
Sonatina, sumąsčiau rytoj pagaminti Mėsos kukulių su sūreliu, bet vietoj sūrelio netyčia nusipirkau mūsų švleniosios varškės doh.gif  doh.gif kažin ar galima būtų sūrelį pakeisti ja? ax.gif

as juos siandien gaminau, sakes kaip patiko thumbup.gif
is pradziu gan keistai atrode, nes pati mase skysta ir dar i sultini reikia deti, galvojau, kokia kose gausis, is karto seimyna perspejau, kad teks valgyti susmustinius, jei kas nesigautu, bet rezultatas puikus, tikrai laaaabai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 10, 17:25)
Na, iš esmės skiriasi tik jų riebumas... Tad nesigauti neturėtų g.gif  Tik manau, kad sūrelis su prieskoniais jau iškart duoda savotišką skonį... Pamėgink, tik nepagailėk prieskonių smile.gif



pabandysiu, pirkau liesą varškę ax.gif turiu visokių žolelių tai ir primaišysiu 4u.gif
tiesa, šiandien gaminau cukinijų pyragą su tunu 4u.gif
Atsakyti
na va merginos galiu ir as pasigirti bandeles su cinamonu isejo liuks thumbup.gif na tik gal truputi cukriuko truksta bet nieko ir taip daug koloriju mirksiukas.gif o pasakysiu pas mane mieles buvo tikrai visus metus uzsaldytos ir iskilo ocho tongue.gif ir kaip lengvai pasidare, o bijojau tai kaip velnias kryziaus, nes tai mano pirmas kepinys su mielem..na net galiu pasakyti pirmas, kuris taip gerai gavosi lotuliukas.gif aciu tau Sonatina pabandysiu dar ka nors padaryti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sonatinos sedevrus stebiu jau seniai ir truputi pavydziu(zinoma tuo geruoju,baltuoju pavydu blush2.gif ),nes is manes seimininke schmoll.gif Isbandziau zuvi prancuziskai,tik uzmirsau svoguno uzdeti doh.gif ,man skonis siaip sau, rukstoka nuo pomidoro ax.gif .Siandien dariau kepeneles karaliskai tai tikrai thumbup.gif ,nes jei sunus valge tai tikrai skanu buvo ir nesijaute kepeneliu,nes pamelavau sunui,kad tai kotletai blush2.gif Varskes tingini dariau jau antra karta.Pirma kart kai dariau neatkreipiau demesio,kad reikalingas riebus sviestas,tai tinginys gavosi skystokas,dariau su saldytomis braskemis tai man schmoll.gif ir sausainius truputi palaikiau kaip recepte parasyta kad suminkstetu tai gavosi tokia kose blush2.gif , o siandien dariau su riebiu sviestu ir juodaisiais serbentais, sausainiu nebelaikiau, o iskart viska ismaisius i saldytuva,tai tinginys siandien thumbup.gif Toks labai gaivus del tu serbentu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo singarela: 10 rugpjūčio 2006 - 22:53
Sonatina,o ar galima internetu užsisakyti tas formas ir formeles iš šito puslapio? Ir kažin kiek brangiau kainuotų g.gif


Jau radau užsakymo formą blush2.gif blush2.gif Šiandien jaučiuos tokia pavargus,kad nebematau nieko doh.gif Mane taip vilioja tos formikės bigsmile.gif
Papildyta:

Nu bet nejaugi čia tik įmonėms blink.gif blink.gif O ką daryti,jeigu aš privatus asmuo? g.gif g.gif tongue.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 10 rugpjūčio 2006 - 23:22
Gitaz26, smagu, kad patiko smile.gif Ir aš gana skeptiškai žiūrėjau į receptą, bet pasirodė viskas thumbup.gif

mergyte_ thumbup.gif Man mielinė tešla visada atrodė kažkas nepasiekiamo, bet po šio recepto nuomonė stipriai pasikeitė smile.gif

singarela, šaunu, kad nors iš antro karto, bet tinginys patiko tongue.gif

nengamo, manau, kad pristato ne tik įmonėms smile.gif Prie kontaktų jie rašo štai ką:

"PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE PER 1-3 DIENAS.
Jums užsakius prekes, po apmokėjimo galime pristatyti užsakymą į Jūsų darbovietę ar namus.
Pristatymo kaina nuo 11,00 Lt. "
Atsakyti