Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

Ačiū,Sonatina aciuks.gif O kažin nuo ko priklauso pristatymo kaina g.gif Aš čia susidariau jau visą sąrašą doh.gif Jaučiu reik jiems pasiskambint g.gif

ir dar,nerandu niekaip tų vištos formų gražių ax.gif Arba aš visai šiandien spitra ax.gif

nengamo, ieškok skyrelyje Proginės prekės smile.gif

Ačiū labai,jau radau 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar irgi dariau kukulius su sūreliu. Mano tokie pastebėjimai: gavosi kieti labai (bet čia jau mano diedo kaltė-nupirko jautienos faršą), nors dėjau dvigubai daugiau sūrelio nei priklauso pagal receptą. taip pat nesupratau, kam toks didelis kiekis sultinio, man pilnai būt pakakę stiklinės, tikrai nereikėjo 0,5 litro. Bet visumoj, tai nieko vis tiek gavosi tokie kukuliukai.
Labai noriu pasigaminti kepenys karališkai (nes labai jas mėgstu), bet...neturiu nei virtuvinio kombaino, nei mėsmalės (va kokia aš prasta šeimininkė). O be šitų pričindalų, ko gero, nieko neišeis, ar ne?
Atsakyti
Nome, o tu daryk kepenis karaliskai, tik ne blynelius, o cielas dek, pvz man skaniau, viska pagal recepta tik kepenis pvz as paruosiau paprastai, nuploviau, bicki prieskoniu, visada dedu sauksta garstyciu, sumaisau ir pries kepant dar miltu iberiu ismaisau ir ant keptuves.

Na ir aisku dar isresiu ode Sonatinai, fantastika, skaitau kiekviena diena, kai sedejau namie su mergaite, pati daug gaminau, rinkau receptus, gaminti megstu, tik deja esu absoliuti profane kas liecia saldzius kepinius doh.gif

Aciu uz puikius receptukus, nuotraukas, dariau zuvi prancuziskai - puiku, cukiniju pyragas - fantastiskas, bijau net antra kart daryt, o tai nuo bliudo neatsiplesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sonatina aciuks.gif
Receptukai fantastiški, išbandžiau dar nedidelę dalį, bet visi labai skanūs. Ir kas svarbiausia nėra super sudetingi thumbup.gif
Turiu vieną klausimėlį dėl cukinijų pyrago. Kokioj formoj tu jį kepei. Silikoninėj? Jeigu aš jį į tefloninę sukišiu, viskas bus gerai? Nu su tais kepimais aš dar biškuti žalioka blush2.gif

Tiesa, gal kas bandėt šitą pyragą su šaldyta tešla daryti? Kaip pavyko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toscana: 11 rugpjūčio 2006 - 09:27
QUOTE(Nome @ 2006 08 11, 07:53)
Labai noriu pasigaminti kepenys karališkai (nes labai jas mėgstu), bet...neturiu nei virtuvinio kombaino, nei mėsmalės (va kokia aš prasta šeimininkė). O be šitų pričindalų, ko gero, nieko neišeis, ar ne?



na aš irgi neturiu mėsmalės, tai aš kepenis tiesiog sukapojau peiliu, tokiais mažais gabaliukais, gavosi thumbup.gif vyras sakė, kad taip net skaniau nei maltos, man asmeniškai irgi smile.gif o tas receptas tai iš tiesų geras.
Atsakyti
Pirmiausiai, Sonatina, notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Turime su kolegėmis iliustruotas Sonatinos receptų knygeles 4u.gif Aš, kaip ir ne viena čia pasisakiusi forumietė, pavydžiu Sonatinai talento 4u.gif
Didelis dėkui, kad negailėdama savo laiko, daliniesi patirtimi su mumis 4u.gif

Na, ta pačia proga pridėsiu savo keletą pastebėjimų. Vakar nutariau pasigaminti kepenis karališkai. Bet kol grįžau iš parduotuvės po darbo, labai aptingau blush2.gif Tai tų kepenų nesumaliau, supjauščiau kepsniukais, apvoliojau miltais, sumaišytais su druska, sudejau į troškintuvą, užpyliau verdančiu vandeniu, įdėjau porą kubelių sultinio. Tuose pačiuose riebaluose pakepinau griežinėliais pjaustytus svogūnus ir tarkuotas morkas, supyliau į troškintuvą, užpyliau grietinele ir patroškinau. Sonatina, nuo Karališkų kepenų nutolau labai toli, bet skanu irgi gavosi labai.... blush2.gif

Garbane kažkada klausė, ką Sonatina daro su likusiais baltymais. Pas mane atvirkščia problema, trynių nėra kur dėt, dažnai išmetu. O kur jūs trynius sunaudojat?
O plakti baltymai labai tinka mėsai ruošt rytietiškai.

Sonatina, jei nesupyksi, dar dėl kiaušinių virimo pasisakysiu. Gastroenterologai kategoriškai draudžia duoti kiaušinius, virtus ilgiau nei 10 min, vaikams, atseit, baltymas kažkaip ten pasikeičia, tampa ne naudingu, bet žalingu. Bet tokiu atveju kiniečiai jau senai išmirę būtų (aš kalbu apie marmurinius kiaušinius, kurie verdami kelias valandas).

Atsakyti
Noriu paklausti, kas gaminote varškinį tinginį su vyšniomis: vyšnias reikėtų susmulkinti, ar tiesiog išimti kauliukus ir taip sudėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anistėja @ 2006 08 11, 14:26)
Noriu paklausti, kas gaminote varškinį tinginį su vyšniomis: vyšnias reikėtų susmulkinti, ar tiesiog išimti kauliukus ir taip sudėti? g.gif

Aš tik kauliukus išėmiau-nesmulkinau schmoll.gif
Atsakyti
O aš smulkinau vyšnias dar per pusę, man atrodė mažesni gabaliukai geriau ax.gif Ir į varškinį tinginį aš visada dedu tik pusę normos sviesto(smetoniško), tai man jis minkštokas gaunasi, bet nedarau problemos, tik kad atpjauti sunkiau. Nelabai suprantu, kaip čia kažkam nesigavo iš viso sviesto tinginys g.gif
Atsakyti
o gal kas jau daret mesos kukulius tuos,dabar sedziu ir galvoju tai ta padaza i skarda supilti?ir sudeti tuos kukulius? g.gif g.gif tas padazas ka duos?ar kaip cia ?kazko nebesuprantu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
aš dariau kukulius, o padažą supyliau ant jų viršaus 4u.gif labai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aūūūūū, Sonatina, arba bet kuri kita pana, kuri kepė Greitą pyragą su uogomis.
Ar tikrai kefyro pakanka tik 100 ml? Kažkai pįtartinai mažai man atrodo blink.gif .
Ar galit kas extra atsakyti, nes jau einu maišyti tešlą?
Atsakyti