Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

QUOTE(Nome @ 2006 08 11, 16:44)
Aūūūūū, Sonatina, arba bet kuri kita pana, kuri kepė Greitą pyragą su uogomis.
Ar tikrai kefyro pakanka tik 100 ml? Kažkai pįtartinai mažai man atrodo   blink.gif .
Ar galit kas extra atsakyti, nes jau einu maišyti tešlą?



Nekepiau šito pyrago, bet galvoju, kad tikrai pakaks 100 ml kefyro, nes miltų reikia tik 200 ml.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimse: 11 rugpjūčio 2006 - 17:01
QUOTE(Nome @ 2006 08 11, 16:44)
Aūūūūū, Sonatina, arba bet kuri kita pana, kuri kepė Greitą pyragą su uogomis.
Ar tikrai kefyro pakanka tik 100 ml? Kažkai pįtartinai mažai man atrodo  blink.gif .
Ar galit kas extra atsakyti, nes jau einu maišyti tešlą?

Dariau viską pagal receptą. Tešla tai tiršta gavosi - į skardą tai jau raikėjo sudėti, o ne supilti, bet iškepus tai viskas ok. Tikriausiai taip ir turi būti.
Atsakyti
Na jei jau 2-iese taip sakot-tai einu bandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2006 08 11, 17:44)
Aūūūūū, Sonatina, arba bet kuri kita pana, kuri kepė Greitą pyragą su uogomis.
Ar tikrai kefyro pakanka tik 100 ml? Kažkai pįtartinai mažai man atrodo  blink.gif .
Ar galit kas extra atsakyti, nes jau einu maišyti tešlą?


nu as pastoviai kepu, tai uztenka to 100 ml kefyro smile.gif pagal konsistencija gaunasi grynai kaip kekso tesla.
Atsakyti
Mano orkaitej dabar keksas su kriausemis ir sokoladu kepa.. ax.gif tik norejau sonatinos paklausti kaip ten su tom konservuotom kriausem? g.gif Ar ten tikrai nuvarvintu kriausiu svoris nurodytas, nes as sudejau kriauses is vienos skardines (raso kad grynu vaisiu svoris 241g) ir nusprendziau kitos nebedet, nes pasirode kad dar tiek sudejus kriausiu bus daugiau nei teslos g.gif Ar cia taip ir turejo but..?
Atsakyti
Aš tai galvoju, kad Sonatinai turėtų būti suteiktas apdovanojimas už indėlį į forumą. Juk mergina gamina, fotografuoja, dalinasi tokiais originaliais receptais, kurių niekur kitur nerasi. Kartu ir tokiais paprastais, nedaug išlaidų reikalaujančiais. Ką manote? g.gif
Aš tikrai žaviuosi Sonatinos darbštumu ir talentu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 08 11, 18:13)
nu as pastoviai kepu, tai uztenka to 100 ml kefyro smile.gif pagal konsistencija gaunasi grynai kaip kekso tesla.

Na žiūrėsim kaip čia bus. Pyragas kepa jau 35 min (jau 10 min daugiau nei nurodyta recepte), bet viduj dar neiškepęs (patikrinau mediniu pagaliuku) schmoll.gif . O kai tešlą plakiau supylus kefyrą, tai susiplakė kažkokia varškė, toks vaizdas, kad sutraukė doh.gif . Na, galvoju, supilsiu dar miltus-žiūrėsim kas gausis g.gif . Tešla gavosi graži. Ragausim kas per skonis. Tik nežinau kiek čia dar kepti g.gif
Papildyta:
Na ir ką-eilinį kartą įsitikinau-kad pyragus kepti ne man. Nesigavo nieko gero doh.gif . Išėmiau iš skardelės ir jis suiro, na taip suskilinėjo (kaip žemė būna per sausrą būna suskeldėjus). Skonis bus ko gero geras, bet vaizdas-tai gryna mišrainė įdrėbta į lėkštę. Gaila fotiko neturiu namie-parodyčiau savo "šedevrą". Kiekvienąkart po nevykusio pyrago pasižadu sau, kad daugiau niekada jokių pyragų nebekepsiu, bet neiškenčiu ir vėl ....šnipštas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2006 08 11, 19:56)
Na žiūrėsim kaip čia bus. Pyragas kepa jau 35 min (jau 10 min daugiau nei nurodyta recepte), bet viduj dar neiškepęs (patikrinau mediniu pagaliuku)  schmoll.gif . O kai tešlą plakiau supylus kefyrą, tai susiplakė kažkokia varškė, toks vaizdas, kad sutraukė  doh.gif . Na, galvoju, supilsiu dar miltus-žiūrėsim kas gausis  g.gif . Tešla gavosi graži. Ragausim kas per skonis. Tik nežinau kiek čia dar kepti  g.gif
Papildyta:
Na ir ką-eilinį kartą įsitikinau-kad pyragus kepti ne man. Nesigavo nieko gero  doh.gif . Išėmiau iš skardelės ir jis suiro, na taip suskilinėjo (kaip žemė būna per sausrą būna suskeldėjus). Skonis bus ko gero geras, bet vaizdas-tai gryna mišrainė įdrėbta į lėkštę. Gaila fotiko neturiu namie-parodyčiau savo "šedevrą". Kiekvienąkart po nevykusio pyrago pasižadu sau, kad daugiau niekada jokių pyragų nebekepsiu, bet neiškenčiu ir vėl ....šnipštas  doh.gif


na ta "varske" susiplake nes ipylei jauciu salta kefyra, tai jis ir sutrauke riebalus mirksiukas.gif o kas ten suskilinejo, pats pyrago virsus, kai kepe, ar pyragai, kai tu ji iseminejai is formos. as pastebejau, kad sis pyraga linkes suirti, nes uogos ji suminkstina kaip reikiant. geriau pravesusi isiminet. o dar geriau iskart kaip pica formoj pjaustyt ir isiminet gabaliukais tiesiai i lekste... ax.gif va cia butu tokie mano pastebejimai.
beje, o su kokiom uogom kepei... g.gif

va cia mano greitpyragis su melynem smile.gif tik mano forma neauksta gal kokiu 2cm aukscio, tai iskepa dar greiciau, nei per 25 min.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 11 rugpjūčio 2006 - 19:07
Va va, lanaa, taip ir pagalvojau kokios bėdos galėjo būti: 1) per aukšta skarda (todėl pyragas storas), 2) iš karto karštą ėmiau iš skardos ir jis subyrėjo visas.
Uogos-net nežinau kaip jas tiksliai pavadint-jos auga mūsų sode, tai aš jas vadinu juodaisiais serbentais mutantais (ne jie 2 kartus didesni), vyras vadina agrastais neūžaugom. Nu ir suprask, žmogau, kas čia per uogos.
Tai va, skonis pyrago labai geras. O vyrui tai net is subyrėjęs labai patiko. Prašė, kad rytoj dar iškepčiau.
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2006 08 11, 17:00)
Aš tai galvoju, kad Sonatinai turėtų būti suteiktas apdovanojimas už indėlį į forumą. Juk mergina gamina, fotografuoja, dalinasi tokiais originaliais receptais, kurių niekur kitur nerasi. Kartu ir tokiais paprastais, nedaug išlaidų reikalaujančiais. Ką manote? g.gif
Aš tikrai žaviuosi Sonatinos darbštumu ir talentu wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Taip, tikrai ji to verta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kepu kepenis karališkai,tik biški kepenų per daug papirkau.Iš viso kilogramo vyrelį mūčysiu visą savaitę blush2.gif blush2.gif nereiks virt greit:super tikiuosi gausis gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2006 08 11, 20:31)
Uogos-net nežinau kaip jas tiksliai pavadint-jos auga mūsų sode, tai aš jas vadinu juodaisiais serbentais mutantais (ne jie 2 kartus didesni), vyras vadina agrastais neūžaugom. Nu ir suprask, žmogau, kas čia per uogos.
Tai va, skonis pyrago labai geras. O vyrui tai net is subyrėjęs labai patiko. Prašė, kad rytoj dar iškepčiau.


tai gal ten serbento-agrasto hibridas. uogos tikrai panasios i juodus serbentus, o krumas kaip agrasto, tik be spygliu g.gif pas tevus sode kazkoks panasus mutantas auga unsure.gif
Atsakyti
sveikutes seimininkes biggrin.gif , didelis aciu sonatinai uz tokius skanius receptus 4u.gif . Siandien ka tik iskepiau sausainius su kiausiniu likeriu laabai skanus gavos, trapus ir cukraus uzteko, nei per daug nei per mazai, o as vis sukau minti kur ta kiausiniu likeri panaudot, nes nusipirkau ir ne labai patiko gerti nes per saldus bent jau man, o stai receptam panaudot labai tinka bigsmile.gif , dar bandysiu keksa su kiausiniu likeriu jei ne klystu sonatina sake, kad net skanesnis uz sausainius thumbup.gif
Atsakyti