Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie krikštynas

vel pasikartosiu kazkurioj temukej imeciau duomenys moters kuri vilniuj siuvyneja.yra ir tokiu maisiuku
Atsakyti
Mes jau po krikstynu,krikstamote buvau as, krikstatevis vaikucio mamos brolis( jam- pirmas krikstavaikis). fotografavomes tik savo fotoaparatu, kuklus pietus buvo ir visai to uzteko.na, buvo kolojumas virs stalo, kumu surisimas, tradicines simbolines dovanos vaikuciui( druska,centai, muilas).kumui padovanojau rankogaliu sasagas,man kumas- kvepalu.zodziu, praejo puikiai tongue.gif ir oras neblogas tuo metu pasitaike. ax.gif
Atsakyti
O jeigu vaikui 2 men. irgi yra reikalinga skraiste? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maj4onok @ 2011 09 22, 11:47)
O jeigu vaikui 2 men. irgi yra reikalinga skraiste? 4u.gif


Arba skraistė, arba kepuriukas smile.gif Čia ne esmė vaiko amžius, tiesiog toks atributas mirksiukas.gif
bet pvz maniškis buvo ir su skraiste, ir su kepuriuku smile.gif Šiaip geriau kunigo pasiklaust
Atsakyti
mes krikstysim 1.5 men. leliuka. kunigas sake, kad jei kudikid baltai aprengtas, tai nereikia kazkokiu kitu specialiu rubu, o jei ne baltai, tada turi buti kriksto rubas. mes nupirkom toki kriksto rubeli, kuri laikys kriksto mama (kadangi musu berniukas) ant rankos uzsimovus per ceremonija. tai skraistei, kur dedasi ant peciu ir risasi ant kaklo, tai kudikeliai per mazi mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Lindre @ 2011 09 13, 15:08)
jei vis tik nuspresim samdyti fotografa, tai jau tikrai bandysim kur nors pigesnio surasti. vis svarstau ar verta - musu svente labai maza, diedukai bobutes ir viskas. bet ko gero po kieklaiko galesiuosi, jei dabar pataupysiu.  g.gif


Mus fotografavo fotografe ir gan nebrangi
ir nereikejo kazkam is savu su fotoaparatu lakstyti
thumbup.gif bent nuotrauku graziu prisiminimui bus
user posted image

Pradejo nuo namu, paskui baznycioje ir prie mariu. Visas sis malonumas atsiejo 150 lt. Nuotraukas atsiunte po 10 dienu, ir filmuka sumontavo is nuotrauku.
Taip , kad tikrai nebrangu. Nors , kai ieskojau, tai dauguma be 300-500 lt nesutikdavo fotografuoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 23 rugsėjo 2011 - 23:36
QUOTE(maj4onok @ 2011 09 22, 10:47)
O jeigu vaikui 2 men. irgi yra reikalinga skraiste? 4u.gif

leliam kurie nevaiksto-kriksto marskineliai,o kurie didesni-skraiste(mums taip aiskino)apie jokius kepuriukus neminejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 24, 08:44)
leliam kurie nevaiksto-kriksto marskineliai,o kurie didesni-skraiste(mums taip aiskino)apie jokius kepuriukus neminejo schmoll.gif


na rudeni su marskineliais nelabai turbut iseis....bijau,kad nebutu salta mazajai...tai uzsakiau megzta suknelel ir kepuryte bus...tik vat buvo abejoniu del skraistes g.gif
Atsakyti
QUOTE(maj4onok @ 2011 09 22, 10:47)
O jeigu vaikui 2 men. irgi yra reikalinga skraiste? 4u.gif

Krikšto rūbas ir yra balta skraistė smile.gif nei kostiumėliai, nei suknelės, nei kepurytės nėra privalomos. Čia kunigas kiekvienoje parapijoje savo tvarką įveda mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu krikštysim 4 mėn. kūdikį spalio mėn., tai kaip suprantu reikalinga skraistė?
O kaip rengiatės jūs mamytės krikštydamos savo vaikelius? Ar dominuoja balta spalva?
Atsakyti
Mes krikstijom 1.5 men berniuka, turejome skraiste, kuria kriksto tete laike ant rankos, per ceremonija kunigas liepe ja uzdeti ant kudikelio.

Kadangi po gimdymo man dar nenutirpo bereikalingi kilogramai, sviesiai rengtis nerizikavau - buvau nuo galvos iki koju juoda. kriksto mama apsirenge juoda sarofana ant baltu marskineliu, tai liuks atrode tiek nuotraukose, tiek baznycioj. Bet pas mus viskas buvo labai kuklu. Gal rengiant didesne svente ir reiktu ka nors puosnesnio detis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindre @ 2011 10 02, 22:03)
Mes krikstijom 1.5 men berniuka, turejome skraiste, kuria kriksto tete laike ant rankos, per ceremonija kunigas liepe ja uzdeti ant kudikelio.

Kadangi po gimdymo man dar nenutirpo bereikalingi kilogramai, sviesiai rengtis nerizikavau - buvau nuo galvos iki koju juoda. kriksto mama apsirenge juoda sarofana ant baltu marskineliu, tai liuks atrode tiek nuotraukose, tiek baznycioj. Bet pas mus viskas buvo labai kuklu. Gal rengiant didesne svente ir reiktu ka nors puosnesnio detis?  g.gif


ačiū už atsakymą. Na man baltos spalvos irgi neteks dėtis, nes kilogramai dar irgi netirpsta...
Na manau svarbiausia, kad dukrytė būtų graži tą dieną smile.gif
Atsakyti